Top 9 Dritte Hand Mit Lupe – Držáky na pájky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VARUN

#ad

Svařovací pomůcka, Třetí ruka se svorkou a lupou, s 2násobnou zvětšovací lupou, House of Goods

#ad
VARUN #ad - Použití: má tak jednu ruku pro bezpečnou práci s páječkou. Jednotlivé klouby jsou přitom vždy fixovány pomocí nastavovacích šroubů. Ruce zdarma: bez ruky? pak musí být třetí osoba! pomocná ruka s lupou a dvěma pohyblivými kleštěmi nastavitelná v každém směru.

Průměr lupu: lupa se skleněnou čočkou má průměr 6, 2 cm. Obrobek se upevňuje pomocí upínacích svorek a pomocí pájecích ramen se otáčí v poloze, aby byla pájecí plocha volně přístupná. Přesnost: většinou malé elektronické součástky musí být během pájení bezpečně umístěny, aby byl možný rychlý a přesný proces fúze cínu pájení a příslušné dráhy.

Stabilní a robustní: pájecí pomůcka "třetí ruka s lupou" je vyrobena ze stabilního a těžkého odlitku, který bezpečně stojí na každé hladké podložce. Pak se lupa pohybuje do zorné polohy. Těžký stojan na nohy se 2 pohyblivými upínacími svorkami zajišťuje dobré držení a pevné stání.
ZnačkaVARUN #ad
VýrobceHouse of Goods #ad
Číslo díluVARUN
ModelkaVARUN

2. goobay

#ad

Pomůcka pro pájení Fixpoint

#ad
goobay #ad - S 2 násobné zvětšení. Barva: černá. Dvě led baterkami 3 x aaa baterie nejsou součástí dodávky.
Značkagoobay #ad
VýrobceWentronic #ad
Výška7.48
Délka8.66
Hmotnost1.98
Šířka7.48
Číslo dílu51226
Modelka51226

3. YABOYUGO

#ad

Pájecí stanice pomáhá ruce pro elektronické opravy,, 3násobná lupa s pomůckou pro pájení a 4 nastavitelnými kovovými rameny, pájení třetí rukou se stojanem na pájedlo a robustním kovovým podstavcem

#ad
YABOYUGO #ad - Pokud má váš muž velký koníček, je to podle mého názoru skvělý dárek. Základna váží asi 0, 66 liber. V pětiúhelníkových otvorech je upevněno pět nastavitelných ramen, 7" nastavitelná ramena husí krk z kovu s přesnými krokosvorkami z ušlechtilé oceli podporují paže a zajišťují to.

Rozsah dodávkypájecí pomůcka třetí ruka: 4 x flexibilní kovová ramena s krokosvorkami, 5 x gumové nožky, 1 x ocelová základna, 1 x flexibilní kovová ramena s lupou, 1 x šroubovák, 1 x hliníková odkládací miska, svařování nebo se zabývá svařovacím průmyslem, 1 x návod k instalaci český jazyk nelze zaručit. Velmi dobře se hodí pro inspekce údržby, umělecká řemesla a koníčky. Ideální pro pájení, který vám nejen usnadní život, že se pájecí držák opakovaně používá. Každý klip se dodává s odnímatelným gumovým pouzdrem, což znamená, z kovu. Naše soldering se hodí pro různé koníčky.

Tato lupa nabízí 3násobné optické sklo pro vynikající 3násobné zvětšení bez rozmazání a rozmazání obrazu. Aby se zabránilo ztrátě dílů, nachází se uprostřed podstavce odkládací přihrádka. 3násobná optická lupa 3krát zvětšená čočka z pravého skla vám pomůže vidět detaily nebo malé věci, zlepšuje vaši práci a efektivitu a chrání vaše oči před přetížením. Pomocné gumové nožky zajišťují stabilitu a chrání vaši pracovní desku před rýhami a poškrábáním, takže se vaše pracovní stanice nepřeklopí a nehýbe se.
ZnačkaYABOYUGO #ad
VýrobceYABOYUGO #ad
Číslo díluhanjt2
Modelkahanjt2

4. WIWJ

#ad

Magnetická pomocná ruka, šperky, nástroj pro pájení plošných spojů s 3x lupou, kutilství, WIWJ Pájení třetí ruky, příslušenství pro modelářství, čtyři pomocníci na paže, hobby, kovová základová deska

#ad
WIWJ #ad - Nářadí na ruční práce solder je ideální pro hobby, krokosvorkami jsou určeny pro svařování, pájecím nástrojem, výrobu šperků a řemesla. Iroké použití naše pájedlo pro třetí ruku se stane nepostradatelným nástrojem, který vám nejen usnadní život, nebo jakýkoli přesný projekt, sochy a hobby, svařování, ale také držák pájedla bude mnohokrát znovu použit.

Základna pájecí stanice je vybavena protiskluzovými gumovými podložkami, který se během provozu nepřevrátí. Co dostanetestanice obsahuje 1 stabilní podstavec s plastovým krytem, 1 lupu s univerzální pružinou, 1 x šroubovák, 4 flexibilní ramena s pomocným držákem krokodýla, třídicí misku z ušlechtilé oceli a silikonovou podložku. Díky flexibilitě ramen můžete třetí ruku připevnit v libovolném úhlu. Nejlepší pomocníkmagnetická ruka otočná o 360 stupňů, flexibilní a nastavitelná ramena z vysoce kvalitní oceli.

Pájení třetí rukypájecí pomůcka s lupou, montáž a modelování. Otočné krokosvorky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, takže vydrží velmi dlouho a udržují si svou polohu po dlouhou dobu. Odolná základna stojan nářadí na pájecí desky je pevný základ, která je velmi praktická pro práci s malými díly. Pájení třetí rukou se hodí pro všechny elektronické, ruční práce, malování, který vyžaduje extrémní přesnost. Díky flexibilním kovovým hadicím s dlouhou životností s pájecí svorkou a pájecí klapkou můžete desku plošných spojů snadno zafixovat v požadované poloze.
ZnačkaWIWJ #ad
VýrobceWIWJ #ad
Číslo díluHelping hand
Modelkahelping hand001

5. goobay

#ad

2,5 x zvetseni, Drzak s lupou pro pohodlnejsi pajeni 51199 1 kus

#ad
goobay #ad - Pájecí lampa se skleněnou čočkou Ø 59, 7 mm a 2, 5násobným zvětšením pro optimální práci i na malých předmětech; pomoc při pájení je ideální pro rozpoznání extrémně malých filigránských součástí.

Připevněte obrobek na svorky a otočte pájecí ramena do polohy, takže pájecí plocha je pro pájedlo přístupná. 8 flexibilních kulových kloubů uvede obrobek do optimální polohy a 2 krokosvorkami usnadňují držení např. Držák pájení s těžkým litým stojanem je odolný proti převržení a zajišťuje stabilní stání; zabraňuje sklouznutí držáku obrobku během pájení; pomoc při pájení / cínování / lepení.

V modelářství / výroba šperků / jemná mechanika / oprava elektroniky. Platiny; udržuje ruce volné pro nejjemnější detaily. Pájecí stojan třetí ruky s krokosvorkami a lupou je ideálním doplňkem při pájení a kutilství, např. Umístěte lupu na místo a klouby upevněte pomocí stavěcích šroubů.
Značkagoobay #ad
VýrobceWentronic #ad
Výška2.4
Délka4.8
Hmotnost0.84
Šířka2.99
Číslo dílu4040849511998
Modelka51199
Záruka2 roky.

6. QWORK

#ad

Pájecí pomůcka pro elektroniku, umělecké řemeslo a další, šperky, QWORK® Pájecí stanice třetí ruky s 3x lupou a 4 flexibilními rameny

#ad
QWORK #ad - Zátěžová základna s gumovými nožičkami proti dělení zajišťuje stabilitu vašich projektů. 4 flexibilní kovová ramena délka 30 cm vám umožňují perfektní umístění vašich materiálů. Perfektní pro pájení, modelování, montáž, držení desek plošných spojů, opravy, výrobu šperků a další. Krokodýlí svorky otočné o 360 stupňů bezpečně uchopí vaše materiály a snadno se s nimi manipuluje. Univerzální pomůcka pro pájení s 3násobnou lupou.
ZnačkaQWORK #ad
VýrobceQWORK #ad
Číslo díluWD40477
ModelkaWD40477

7. tonhui

#ad

Pájení třetí ruky, tonhui pájecí držák na desky plošných spojů, příslušenství pro modelářství, 3 x 80 cm lupa, 2 Arms Helping Hands kutilské šperky hobby dílna Helping Station

#ad
tonhui #ad - Stabilní husí krk a izolované krokosvorky: 2 nastavitelné 18 cm a 30cm husí krk s 3x lupou jsou pevně přišroubovány k základně. Odolná základna: 18 cm dlouhá rovnostranná trojúhelníková základna z lakované oceli zajišťuje, že se pájecí stanice nepřevrátí.

Krokodýlí svorky lze otáčet o 360 stupňů, abyste nepoškrábali leštěný povrch vašeho šperku nebo zkracovali platinu. 100% poprodejní zkušenost, 3 krokosvorky, 1 30 cm a 2 18 cm husí krky, nabízíme vám kvalitní poprodejní servis. Díky robustním a flexibilním úchytům kovové hadice lze desku plošných spojů držet v požadované poloze. Průměr lupy činí 80 cm, pak je umístit a aretovat. Na spodní straně se nachází 3 protiskluzové gumové podložky, aby svařovací pomůcka neklouzala na pracovním stole.

Balení obsahuje: 1 lupu, kontaktujte nás, 3 šrouby s křížovou hlavou, pokud máte dotazy, 1 pevnou kovovou základnu, 3 protiskluzové gumové nožky, 1 křížový šroubovák a čisticí hadřík. Třetí ruční pájení: ideální pro pájení, sestavování, hobby, opravy, modelářství, šperky a kutilství. Klip se dodává s gumovou manžetou, které se pevně upevní na základnu pomocí šroubů. Dárek: pokud má váš muž velký koníček při svařování nebo se zabývá svařovacím průmyslem, myslím, že je to skvělá možnost dárku.
Značkatonhui #ad
Výrobcetonhui #ad
Číslo dílu3-helping hands
Modelka3-helping hands

8. Kemot

#ad

0,4 W, 4,5 V, KEMOT NAR0150 Pájecí stojan – třetí ruka se dvěma svorkami, držákem pájedla a LED lupou, šedá/stříbrná/černá

#ad
Kemot #ad - Pájecí stojan "třetí ruka" pro pájení a kutilské práce. Rozměry: výška: 193 mm, hmotnost: 900 g, patice: 112 x 73 mm, lupa: Ø 90 mm. Pájecí stojan obsahuje: dvě krokosvorky pro bezpečné držení, držák pájedla, lupu s 2x zvětšením, masivní litinový podstavec a houbu.
ZnačkaKemot #ad
VýrobceKEMOT #ad
Výška5.12
Délka9.45
Hmotnost1.98
Šířka7.09
Číslo díluNAR0150
ModelkaNAR0150
ZárukaDvouletá záruka.

9. SOARFLY

#ad

Pájení třetí ruky, perfektní podpora pro přesnou práci a modelářství, 4 ramena, držák desek plošných spojů, nástroj pro pájení plošných spojů s 3 x lupou, pomocná třetí ruka, pájení

#ad
SOARFLY #ad - Optické zvětšení pro detailyintegrovaná kvalitní lupa s 3násobným zvětšením vám pomůže rozpoznat i ty nejmenší detaily vašich projektů. Se stabilní základnou a protiskluzovými gumovými nožkami zůstane váš pracovní prostor vždy stabilní a bezpečný. Tato vysoce kvalitní ramena vám umožní bezpečně zafixovat vaše pracovní objekty v jakékoli požadované poloze.

Flexibilní, stabilní a precizní naše ruční pájení třetí strany se vyznačuje flexibilními kovovými rameny s dlouhou životností, které lze otáčet o 360 stupňů. Jsme připraveni vám pomoci se všemi vašimi DIY projekty. Tak můžete provádět nejjemnější pájecí práce, montáž nebo modelování s nejvyšší přesností. Tato všestranná podpora je nepostradatelná pro všechny, řemesla a dalších. Pájení třetí rukou objevte naše kvalitní třetí ruční pájení, které posune vaše diy projekty na vyšší úroveň.

Balíček obsahuje s naší sadou získáte stabilní podstavec, vysoce kvalitní lupu s univerzální pružinou, čtyři flexibilní ramena s krokosvorkami, šroubovák a třídící misku z ušlechtilé oceli a silikonovou podložku. Ať už jste zkušený řemeslník nebo vášnivý kutil, tato inovativní třetí ruka vám pomůže učinit vaši práci přesnější a efektivnější. Univerzální použití naše páječka třetí ruky se hodí nejen pro pájení, ale také pro montáž, kteří provádějí precizní práci v oblasti elektroniky, umění, modelářství a celou řadu řemeslných projektů.
ZnačkaSOARFLY #ad
VýrobceSOARFLY #ad