Top 10 WLAN Steckdose Alexa – Chytré zásuvky na dálkové ovládání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Shelly

#ad

Shelly Plus 1PM | WiFi & Bluetooth chytrý spínač relé s měřením výkonu | domácí automatizace | kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Home | není nutný rozbočovač | bezdrátové ovládání

#ad
Shelly #ad - Můžete přesně měřit spotřebu proudu každého zařízení a dálkově jej zapnout a vypnout, ať jste kdekoli. Našim zákazníkům nabízíme profesionální podporu a 2letou záruku na zařízení. Automatizace a řízení elektrických přístrojů – s shelly plus 1pm můžete automatizovat a ovládat každý elektrický spotřebič ve vašem domě na dálku.

Shelly plus 1pm lze použít ke sledování spotřeby a k individuálnímu ovládání domácích spotřebičů, elektrických obvodů a kancelářských přístrojů. Například můžete nastavit senzor dveří a oken shelly tak, že jej zkombinujete s jinými zařízeními ve vaší domácí síti. Nastavte shelly plus 1pm tak, aby hlásil otevření dveří verandy a aktivoval Shelly Plus 1PM tak, aby aktivoval uživatelsky definované scény na základě času, aby topení vířivky zapnulo až po 20 hodin. Shelly plus 1 pm je inteligentní reléový spínač s 1 kanálem provozovaný přes wifi a bluetooth, až 16 a s měřením výkonu, který lze použít také jako WiFi opakovač. Nastavte se a buďte připraveni na všechno – využijte plný potenciál shelly plus 1pm tím, světla nebo různých událostí.

Shelly zÁkaznickÝ service – shelly je jednou z nejrychleji rostoucích značek smart home na světě se zařízeními, která nabízejí řešení pro automatizaci soukromých domů, budov a podniků. Shelly plus 1pm může ovládat zařízení s velkým zatížením, což je perfektní pro monitorování a ovládání kuchyňských přístrojů a domácích systémů. Zařízení můžete zcela jednoduše nakonfigurovat a spravovat jejich nastavení jednotlivě, nebo můžete vytvářet personalizované scény kombinací zařízení Shell a spouštět určité akce ve vaší domácí automatizaci.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceShelly Europe #ad
Výška1.69
Délka2.64
Hmotnost0.25
Šířka1.85
Číslo dílu702
Modelka3800235267035

2. Philips Hue

#ad

Echo Dot 10 W, chytrá zásuvka, Philips Hue Smart Plug bílá, kompatibilní s Amazon Alexa Echo

#ad
Philips Hue #ad - Variabilní pole použití: díky nenápadnému, kompaktnímu designu se Philips Hue Smart Plug hodí do každého interiéru. Není nutné žádné nové zapojení: jednoduše zapojte do libovolné zásuvky a spojte každou běžnou lampu s vaším systémem Hue.

Není nutný štítek eel: tento výrobek nespadá pod předpisy pro značku EEL, a proto není klasifikován. Rozšířené funkce: zapojení světel do časovače nebo spojení se senzory a spínači je možné s doplněním Hue Bridge. Zažijte neomezenou flexibilitu pro váš systém hue: smart Plug umožňuje ovládání každé lampy pomocí Hue a doplňuje síť Zigbee a Bluetooth. Chytré ovládání: jednoduše ovládejte přes Bluetooth přes aplikaci nebo jazyk Smart Plug pro pohodlné zapnutí a vypnutí světel.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška2.01
Délka3.29
Hmotnost0.22
Šířka2.01
Číslo dílu8718699689285
Modelka8718699689285
Záruka14letá záruka výrobce.

3. Homematic IP

#ad

Zásuvka s vypínačem od Homematic IP, bílá

#ad
Homematic IP #ad - Umožňuje zapnutí nebo vypnutí připojených spotřebičů např. Pro provoz je nutný homematic ip access point ve spojení s aplikací Cloud Service, centrálem Smart Home CCU3 nebo vhodným partnerským řešením.

Ve spojení s nástěnným termostatem může přesně regulovat teplotu v místnostech s elektrickými radiátory. Díky vysoké přesnosti měření lze také přesně zjistit spotřebu v pohotovostním režimu. Stojací lampa nebo elektrická topná tělesa a měří jejich spotřebu energie. Zobrazení zjištěných nákladů na energii je možné prostřednictvím bezplatné aplikace Homematic IP Smartphone český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška2.76
Délka2.76
Hmotnost0.34
Šířka1.54
Číslo dílu140666A0A
ModelkaHmIP-PSM
ZárukaZáruka dva roky.

4. Philips Hue

#ad

Balení 1 ks, chytrá zásuvka, Echo Dot, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, Philips Hue Smart Plug bílá

#ad
Philips Hue #ad - Zažijte neomezenou flexibilitu pro váš systém hue: smart Plug umožňuje ovládání každé lampy pomocí Hue a doplňuje síť Zigbee a Bluetooth.

Jednoduché připojení přes bluetooth: ovládejte chytrou zásuvku přes Bluetooth, abyste svá světla pohodlně zapínali a vypínali. Moderní design: díky nenápadnému, kompaktnímu designu se Philips Hue Smart Plug hodí do každého interiéru. Není nutné žádné nové zapojení: jednoduše zapojte do libovolné zásuvky a připojte každou běžnou lampu s vaším systémem Hue. Pokročilé funkce s můstkem: získejte další funkce, jako je zapojení světel do časovače nebo propojení se senzory a spínači přes můstek.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška2.01
Délka3.29
Hmotnost0.22
Šířka2.01
Číslo dílu871951434230900
Modelka929003050601
ZárukaZáruka výrobce

5. Shelly

#ad

Montáž za zásuvkou pod omítku a vypínač světla, Shelly 2.5 Smart Home WLAN dvojitý spínač relé 230 V 10 A, digitální ovládání elektrických přístrojů a rolet přes Cloud & App, WiFi měřicí přístroj

#ad
Shelly #ad - Ideální pro vypínač světla nebo rolety, hodí se do normální připojovací krabice rozměry odpovídají pouze 39 x 36 x 17 mm. Dálkově ovládaný wi-fi přepínač pro elektrický systém. Shelly certifikováno 2, 5 podle amerického standardu UL. Dva přepínatelné kanály s měřením spotřeby energie. Integrujte svá zařízení do své chytré domácnosti a ovládejte je pohodlně přes smartphone, tablet nebo hlasové příkazy.
ZnačkaShelly #ad
VýrobceAllterco Robotics Ltd. #ad
Výška0.39
Délka0.79
Šířka0.59
Číslo dílu4404
Modelka4404
ZárukaZáruka výrobce.

6. Homematic IP

#ad

Homematic IP Zásuvka Smart Home, digitální mezikonektor ovládá světla nebo elektrické přístroje přes aplikaci, 157338A0, úspora energie, Alexa a Google Assistant

#ad
Homematic IP #ad - Umožňuje zapnutí nebo vypnutí připojených spotřebičů např. Rychlé uvedení do provozu bez nářadí. Ve spojení s nástěnným termostatem může přesně regulovat teplotu v místnostech s elektrickými radiátory. Díky kompaktní konstrukci neblokuje žádné okolní zásuvky. Stojací lampa nebo elektrická topná tělesa. Pro provoz je nutný homematic ip access point ve spojení s aplikací Cloud Service, centrálem Smart Home CCU3 nebo vhodným partnerským řešením.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška2.76
Délka2.76
Hmotnost0.34
Šířka2.76
Číslo dílu157338A0
ModelkaHmIP-PS-2
ZárukaDva roky záruka od data nákupu prostřednictvím prodejce.

7. Bosch Smart Home

#ad

Chytrá zásuvka s funkcí aplikace, Google Home a HomeKit, zesílení rádiového signálu, Bosch Smart Home Kompaktní mezikonektor, kompatibilní s Alexa

#ad
Bosch Smart Home #ad - Inteligentní integrace: propojuje běžné elektrické přístroje do systému Bosch Smart Home. Rozsah dodávky: 1x kompaktní mezikonektor, 3x Quick Start Guides.

Kompaktní konstrukční velikost: Možné použití více mezizástrček vedle sebe. Zesílení rádiového signálu: produkty lze zapojit do dosud nedosažených prostor – funguje při: Twinguard, detektor pohybu, twist, vodní hlásič a kompaktní mezikonektor. Spora energie: díky průběžnému měření a zobrazení spotřeby energie připojených elektrických přístrojů a využití funkce spínání času. Použitelné výhradně s ovladačem Bosch Smart Home Controller prodávaným samostatně.
ZnačkaBosch Smart Home #ad
VýrobceBosch Smart Home #ad
Výška3.27
Délka2.36
Hmotnost0.28
Šířka2.36
Číslo dílu8750001300
Modelka8750001302

8. Amazon

#ad

Amazon Smart Plug WLAN-Steckdose, funktioniert mit Alexa, Zertifiziert und generalüberholt

#ad
Amazon #ad - Programmieren sie lampen, kaffeemaschinen und andere Geräte, sodass sie sich automatisch an- und abschalten, oder bedienen Sie sie per Fernsteuerung von unterwegs. Kein smart home-hub erforderlich — erstellen Sie Routinen und Zeitpläne über die Alexa App. Einfache einrichtung und bedienung — einfach einstecken, die Alexa App öffnen und mit der Sprachsteuerung loslegen. Amazon smart plug funktioniert mit Alexa — steuern Sie jede Steckdose mit Ihrer Stimme.
ZnačkaAmazon #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška3.13
Délka3.98
Hmotnost0.38
Šířka2.23
Číslo dílu53-024077
ModelkaHD34EU

9. Bosch Smart Home

#ad

Alexa a Apple Homekit, Bosch Smart Home Mezikonektor s funkcí aplikace varianta pro Německo a Rakousko – kompatibilní s Google Assistant

#ad
Bosch Smart Home #ad - Chytrá zásuvka pro integraci všech chytrých zařízení do 3680 W do systému Bosch Smart Home. Umožňuje individuální nastavení provozní doby díky funkci spínacích hodin v aplikaci. Propojí vaše elektrické přístroje přes ovladač Bosch Smart Home se systémem Bosch Smart Home. Kompatibilní s google Assistant, Amazon Alexa a Apple Homekit. Použitelné výhradně s ovladačem Bosch Smart Home Controller prodávaným samostatně.
ZnačkaBosch Smart Home #ad
VýrobceBosch #ad
Výška3.11
Délka1.54
Hmotnost0.68
Šířka2.76
Číslo dílu8750000004
Modelka8750000004
ZárukaJednoletá záruka.

10. Amazon

#ad

Anthrazit + Amazon Smart Plug WLAN-Steckdose, Mit herausragendem Klang, Echo 4. Generation, Funktionert mit Alexa, Smart Home-Einsteigerpaket

#ad
Amazon #ad - Ein klangerlebnis für das gesamte zuhause – mit multiroom musik können sie musik auf mehreren Echo-Geräten gleichzeitig in verschiedenen Räumen abspielen. Bleiben sie in verbindung – tätigen sie anrufe ganz einfach per Sprachsteuerung. Genießen sie klare höhen, detailgetreuen Klang, dynamische Mitten und tiefe Bässe.

Stets bereit – alexa kann musik abspielen, die Nachrichten und den Wetterbericht vorlesen, Wecker stellen, Fragen beantworten, kompatible Smart Home-Geräte steuern und vieles mehr. Hören sie zudem radiosender, Spotify, Podcasts und Audible-Hörbücher. Außerdem können sie ihr echo-gerät mit fire TV verknüpfen, um Szenen mit Klang in Heimkino-Qualität zum Leben zu erwecken. Herausragender sound – echo bietet satten, der sich automatisch an jeden Raum anpasst. Smart home leicht gemacht – richten sie kompatible Zigbee-Produkte ganz einfach mit dem integrierten Smart Home-Hub ein und steuern Sie Lampen, Türschlösser und Sensoren mit Ihrer Stimme.

Sprachsteuerung für ihre unterhaltung – streamen sie songs von Amazon Music, Apple Music, Deezer und mehr. Entwickelt, darunter eine mikrofon-aus-taste, um datenschutz zu gewährleisten – Umfasst Datenschutz- und Kontrollmaßnahmen auf mehreren Ebenen, mit der Sie die Stromzufuhr zu den Mikrofonen unterbrechen und sie somit deaktivieren können. Gen. Verbinden sie sich direkt über drop In mit anderen Räumen oder verkünden Sie im gesamten Haushalt, dass das Abendessen fertig ist.
ZnačkaAmazon #ad