Top 10 TV LED Hintergrundbeleuchtung 75 Zoll – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Synchronizace hudby, DIY tvarování, neonový světelný pásek pro, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, Govee Neonový LED pásek 3 m, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací

#ad
Govee #ad - Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 64 scénických režimů, 16 milionů diy úprav, 11 hudebních režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou.

Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí led pásku, které reagují v reálném čase. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Trávíte s nimi fantastický čas.

Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. ETRLNXY

#ad

USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení, aplikace a dálkové ovládání, synchronizace s hudbou

#ad
ETRLNXY #ad - Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, ochranu proti zkratu, vytváří velmi málo tepla, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5050 LED, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, ochranu proti přebití, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost.

Usb napájení, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, domácí kino, široce rozšířená, počítačem, psací stůl, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších led přípojek; 3m silné lepidlo zajišťuje, jako je ložnice, USB nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, jednoduchá instalace LED podsvícení TV je napájeno USB konektorem např. Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor.

Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem. Loveeecký efekt je Anter. Powerbankou, že led pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

3. Govee

#ad

Na party, ovládání přes aplikaci, ovládání segmentů, jako kuchyňská dekorace, 5 m, do ložnice, synchronizace hudby, 64 režimů scény, na doma, změna barvy, RGBIC LED pásek 5 m, na televizi, LED pásek Govee

#ad
Govee #ad - Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

Segmenty pásku lze barvit. V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh.64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

4. Govee

#ad

Vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, střídání barev, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, ovládání aplikací, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m

#ad
Govee #ad - Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce.

Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit.

Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, dovolené a životu. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, emocích, obývacího pokoje, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

5. Govee

#ad

Govee RGBIC LED pásek 20 m do ložnice s teplým bílým světlem, synchronizace hudby, Smart LED pásek kompatibilní s Alexou pro vánoční dekorace, DIY více barev na jednom řádku, měnící se LED světlo

#ad
Govee #ad - Vychutnejte si nový led pásek s přirozenějšími barvami, vyšší svítivostí lumenů a sytějším barevným výkonem. Synchronizace s hudbou: tyto led pásky dokáží rozpoznat hudbu a audio a přizpůsobit tak světelné efekty v reálném čase a vylepšit tak váš volný čas a domácí party.

Chytrý led pásek může chránit před vlhkostí a prachem a zobrazovat barevné světelné efekty. Vlasy, prach a jiné cizí tělesa mohou negativně ovlivnit lepivost lepidla. Upozornění: povrch důkladně otřete, že je čistý a suchý, abyste se ujistili, než použijete inteligentní Smart LED pásková světla. Chytré a jednoduché ovládání: upravte jas, scénické režimy, časovač a teplotu barev v aplikaci Govee Home přes Wi-Fi a Bluetooth. Vhodné pro všechna roční období: vylepšená sada čipů 4 v 1 propůjčuje tomuto led pásku teplé bílé světlo a je tak vhodný pro celoroční použití.

Zažijte nekonečný výběr barev a slavnostní scénické režimy pro jedinečné vnitřní osvětlení pro halloweenskou dekoraci. Přineste nádhernou atmosféru pro všechny vaše zvláštní příležitosti a každodenní rutiny. Led pásky govee lze po spárování s Alexou nebo Google Assistant ovládat také hlasem. Ochranný nátěr: led pásky značky govee jsou opatřeny ochrannou epoxidovou vrstvou, která je velmi odolná a flexibilní.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.89
Číslo díluH61BE3D1DE
ModelkaH61BE3D1DE

6. Govee

#ad

Govee RGBIC LED Lightbar, stmívatelná bílá pro TV a PC, WiFi TV podsvícení pro 45-70 palců s dvojitými světelnými perlami, 3 možnosti umístění, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant

#ad
Govee #ad - Propojte svůj tv lightbar s alexou a Google Assistantem a užívejte si hlasové ovládání hands-free. Efekt rgbic: světelná lišta govee rgbic reprodukuje dech beroucí segmentované barvy. Inteligentní hlasové ovládání: použijte své hlasové asistenty k zapnutí a vypnutí světel pomocí funkce Smart Voice Control pro změnu scénických režimů a mnoho dalšího.

Synchronizace s TV obrazovkou pomocí funkce Dreamview. Inteligentní lišta podporuje 16 milionů barev a 31 scénických režimů pro vytvoření veselého světla pro obývací pokoj, ložnici a dekorace. Použijte montážní držáky k montáži za televizor nebo je umístěte vedle televizoru. Vytvořeno pro váš televizor: probuďte k životu vaši zábavu, filmy, sport a hry s led diodami govee rgbiC TV. Použijte jej s aplikací govee home app pro dálkové ovládání světelných lišt nebo rozjasnění stěn přednastavenými scénami a hudebními režimy.

Světla lze postavit horizontálně i bez montážních úhelníků. Jednoduché nastavení: světlo tv lze třemi způsoby přizpůsobit vašim požadavkům na osvětlení. Vyberte si z 8 různých hudebních režimů a vytvořte si pro ni živou party scénu. Více než 8 dynamických hudebních režimů: proměňte svou led lampu s hudebním režimem v aplikaci Govee Home App na taneční party.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.45
Číslo díluH6046301DE
ModelkaH6046301DE

7. Govee

#ad

Pro TV, party, USB provoz, 2 m Bluetooth LED pásky regulovatelné pomocí aplikace, synchronizace s hudbou, LED podsvícení TV, Govee RGBIC LED pásek, dekorace, PC

#ad
Govee #ad - Dobrý vánoční dárek pro interiér a party. Na jednom světelném pásku lze zobrazit několik barev současně. Pomocí kontrolního boxu můžete LED pásek jednoduše zapnout/vypnout. Světelné efekty rgbic: díky přidaným ic klipům lze led pásek ovládat segmentovaně.

Toto podsvícení led TV se může synchronizovat s hudbou. Přizpůsobení jasu, lze provést pomocí aplikace Govee Home. Flexibilní ovládání: všechna nastavení, změna barvy, nastavení časovače, např. Praktická aplikace govee home app: několik scénických režimů na výběr v aplikaci, západ slunce, film, romantické, chodit s někým, např. Ráno, blikání, světlo svíček atd.

Režim hudby: spektrum se světlem a barvami se díky integrovanému mikrofonu automaticky přizpůsobí okolnímu hluku. Snadná instalace: světelný pásek se snadno instaluje na zadní stranu televizoru a je dodáván se silným lepidlem a upevňovacími svorkami, díky kterým se snadno nespadne. S režimem diy si můžete vybrat a aplikovat barvy z oblíbených fotografií. Ideální pro vánoční dekorace uvnitř.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluH61020A1DE
ModelkaH6102

8. Nexlux

#ad

4,5 m, TV-LED für Gaming-Lichter, schnelle Installation, LED-Leuchten für Fernseher, einfache App-Steuerung für große TV-/Monitor-Hintergrundbeleuchtung, DIY-Farben

#ad
Nexlux #ad - Timer-funktion auf der app "LotusLanternX" spart Ihre Zeit, die Lichtleiste ein- und auszuschalten. Kann von allen geräten mit 5-v-usb-anschluss betrieben werden, Desktop, Laptop, wie Ihrem Computer, Auto-Ladegerät oder iPhone/Android-Wandladegerät. Bringt ihnen ein extrem dynamisches und immersives Fernsehen / Spielerlebnis.

Bunte lichter ändern die farben und blinkende Geschwindigkeit mit Rhythmus und Melodie, so dass es ideal für Partys, romantische Heimkino, Halloween, Weihnachtsfeiertagsdekoration ist. Usb-betrieben: nexlux tv-hintergrundbeleuchtung ohne eckkabel ist geeignet für 152, 5 cm große Fernseher, 4–190, die Ermüdung der Augen reduzieren und Ihnen ein lebendiges und immersives Fernsehen ermöglichen. Schnallen-clips sorgen dafür, dass der LED-Streifen besser an Ihrem TV-Streifen befestigt werden kann und besser an Ihrem Fernseher befestigt wird.

Ein tolles geschenk für Ihre Familie und Freunde. Der mini-empfänger kann gut hinter Ihrem Fernseher versteckt werden. Vielseitig einsetzbar: nexlux usb-led-lichtstreifen können auch an jedem ort verwendet werden. Tanz zu musik: mit einem hochempfindlichen mikrofon synchronisiert sich die lichtleiste mit Musik und Ton. Sicher zu bedienen: 4, 7 m lange tv-hintergrundbeleuchtung ist lang genug, um jede seite ihres fernsehers zu beleuchten. Usb-betriebene Lichtleiste kann einfach hinter dem Fernseher installiert werden.
ZnačkaNexlux #ad
VýrobceNexlux #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluYPL0089

9. GOMING

#ad

Kuchyň, GOMING DC 5 V USB COB LED pásek, domov, 2 m, teplá bílá, LED pásky, LED světelný pásek pro interiér, teplá bílá, 3000 K, IP20, 320 LED/M, nevodotěsný, CRI 93 + LED pásek samolepicí, dekorace

#ad
GOMING #ad - Led světelné proužky lze řezat každých 5 cm podél značení řezu, dobrá flexibilita, velmi vhodné pro jednoduché kutily. Současně jej lze použít s powerbankou na místech, jako je stojan na svačiny, kde není možné nebo omezené osvětlení, stojan na ovoce atd.

Cob led pásky320 led/m, cob světelné lišty mají hustší led čipy, 640 led/2 m, díky čemuž jsou emitující jednotky bezprecedentně blízko u sebe a dosahují super rovnoměrného světelného výkonu. Současně přináší vyšší světelnou účinnost. Velmi rozšířené podsvícení tv, podsvícení postele, stojan na oblečení, osvětlení vitríny. Cri 93 + s vysokým indexem podání barev 93+, sytými barvami a výraznou redukcí se mohou lidé cítit přirozeněji a měkčí.

Různé tvary pro vlastní výrobu, lze libovolně ohýbat a složit. Usb síťový zdroj není součástí dodávky. Napájení přes usb led páskové světlo, lze připojit k powerbance, předpájené USB připojení, nabíječce mobilního telefonu, počítači, televizoru atd. Není stmívatelná. Snadná instalacesamolepicí zadní strana s lepicí páskou.
ZnačkaGOMING #ad
VýrobceQX #ad
Výška0.12
Délka78.74
Hmotnost0.11
Šířka0.31
Číslo díluCOB-320-USB-WW
ModelkaCOB

10. Govee

#ad

Funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, RGBIC TV LED pásek pro televizor 55–65 palců, Govee TV LED podsvícení, hudební, inteligentní LED pásky s Bluetooth a ovládáním Wi-Fi, 3,8 m

#ad
Govee #ad - Několik přednastavených scén: govee home app nabízí více než 99 přednastavených scénických režimů a 11 hudebních režimů, které se hodí k vaší náladě nebo atmosféře kolem vás, ze kterých si můžete vybrat světelné efekty, abyste zlepšili zážitek ze sledování.

Ovládání pomocí aplikace a hlasu: spravujte vánoční dekoraci tv led pásek přes aplikaci nebo inteligentní hlasové ovládání pomocí hlasového ovládání pomocí hlasových asistentů Alexa a Google Assistant. Symfonie rgbic osvětlení: technologie rgbic od govee realizuje zobrazení barevného segmentu vánočního TV LED podsvícení za ním a zajišťuje tak dynamičtější a nádherné světelné efekty. Doporučujeme použít kabelové svorky k upevnění LED pásků tak, aby přesně padly na váš televizor.

Synchronizace hudby: govee tv led podsvícení má integrovaný mikrofon, takže barva a jas jsou synchronizovány s hudbou. Flexibilní instalace: 3, 8m podsvícení tv může bez problémů pokrýt čtyři strany každého 55–65palcového televizoru. Vezměte prosím na vědomí, že barvy nejsou detekovány automaticky a podporuje pouze 2, 4 G. Zažijte dech beroucí světelné efekty, které tančí s každým tónem.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluH61683D1DE
ModelkaH61683D1DE