Top 10 Spritzschutz Herd Glas – Chrániče stěny pro sporáky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GRAZDesign

#ad

Sklo, kuchyň, kuchyňská zadní stěna sklo, vzhled kamene, rodinný nápis / 60 x 40 cm, nástěnné panely kuchyně veselé hlášení, GRAZDesign Ochrana před postříkáním, zrcadlo na dlaždice

#ad
GRAZDesign #ad - Výhoda: odolná proti poškrábání, snadná údržba a lze ji čistit jakýmkoliv čisticím prostředkem. Výhody: Čisté dlaždice, rychlé čištění, resp. Držák: ochranu proti postříkání lze upevnit pomocí montážního lepidla nebo oboustranné lepicí pásky. Náš servis: rychlé dodání, výroba v Bremervörde DE, rychlá pomoc při dotazech. Kvalita: pravé sklo - žádný akryl. Zadní stěna kuchyně, krásná kuchyně díky modernímu designu. Výroba: přímý tisk na skle - žádná fólie! výhoda: dlouhá životnost, odolnost vůči vodě a teplu.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost5.27
Šířka23.62
Číslo dílu200317_60x40_SP
Modelka200317_60x40_SP

2. GRAZDesign

#ad

Ochrana proti postříkání sporák, kuchyňské, GRAZDesign Ochrana před postříkáním do kuchyně – šedá kuchyňská pravidla I odolná vůči horku vhodná pro všechny typy sporáků I kuchyňská zadní stěna sklo

#ad
GRAZDesign #ad - Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality.

Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření.

Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost5.27
Šířka23.62
Číslo dílu200330_60x40_SP
Modelka200330_60x40_SP

3. GRAZDesign

#ad

Kuchyňská zadní stěna sklo, GRAZDesign Ochrana před postříkáním, žulový vzhled, rodinný text / 80 x 40 cm, sklo, skleněná deska kuchyně veselý nápis

#ad
GRAZDesign #ad - Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky.

Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost.

Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost7.03
Šířka31.5
Číslo dílu200317_80x40_SP
Modelka200317_80x40_SP

4. GRAZDesign

#ad

Nápis Time to Eat, skleněná zadní stěna zadní stěna kuchyně z ESG skla 60 x 40 cm, GRAZDesign Ochrana proti postříkání kuchyně černá

#ad
GRAZDesign #ad - Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech.

Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky.

Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška15.75
Délka0.16
Hmotnost5.27
Šířka23.62
Číslo dílu200320_60x40_SP
Modelka200320_60x40_SP

5. GRAZDesign

#ad

Sporák, kuchyňská pravidla / 80 x 60, zadní stěna výklenku, kuchyňský motiv, skleněná deska, kuchyňská zadní stěna sklo, GRAZDesign Kuchyňská ochrana proti postříkání, vzhled kamene, kuchyňská slova

#ad
GRAZDesign #ad - Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu.

Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru.

Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška23.62
Délka0.16
Hmotnost10.54
Šířka31.5
Číslo dílu200330_80x60_SP
Modelka200330_80x60_SP

6. GRAZDesign

#ad

Kuchyňská zadní stěna sklo, zadní stěna kuchyně, rodinný nápis / 60 x 60 cm, veselý nápis, skleněná zadní stěna, GRAZDesign Kuchyňská zástěna proti postříkání, žulový vzhled

#ad
GRAZDesign #ad - Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání. Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření.

Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech.

Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška23.62
Délka0.16
Hmotnost7.94
Šířka23.62
Číslo dílu200317_60x60_SP
Modelka200317_60x60_SP

7. GRAZDesign

#ad

Skleněná deska kuchyně vzhled žuly, GRAZDesign Kuchyňská ochrana proti postříkání sporák vzhled kamene, zadní stěna kuchyně sklo rodinné rčení / 100 x 60 cm, zadní stěna výklenku kuchyně veselý nápis

#ad
GRAZDesign #ad - Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality.

Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez.

Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška23.62
Délka0.16
Hmotnost13.18
Šířka39.37
Číslo dílu200317_100x60_SP
Modelka200317_100x60_SP

8. GRAZDesign

#ad

Zadní stěna kuchyně sklo rodinné rčení / 80 x 60 cm, kuchyně ochrana před postříkáním sporák veselé hlášení, GRAZDesign Zadní stěna kuchyně vzhled kamene, zadní stěna výklenku kuchyně žulový vzhled

#ad
GRAZDesign #ad - Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech. Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu.

Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru.

Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška23.62
Délka0.16
Hmotnost10.54
Šířka31.5
Číslo dílu200317_80x60_SP
Modelka200317_80x60_SP

9. GRAZDesign

#ad

Zadní stěna výklenku kuchyně pořekadlo, skleněná deska kuchyně motiv kuchyně, zadní stěna kuchyně sklo černá / 80 x 50 cm, GRAZDesign Kuchyňská ochrana proti postříkání sporák rodinné nápisy

#ad
GRAZDesign #ad - Zachovává si kvalitu a intenzitu barev i při pravidelném používání po delší dobu. Vyrobeno v německu: naše kvalitní ochrana proti postříkání zadní stěny kuchyně ze skla se vyrábí v Německu za přísných standardů kvality a s přesností, aby vám nabídl produkt nejvyšší kvality. Kontaktujte nás, abychom prodiskutovali Vaše individuální velikosti a získali ochranu proti postříkání.

Je jedno, zda mastnota, omáčky nebo jiné nečistoty – lze je jednoduše setřít a nezanechávají žádné zbytky. Mnohostranné možnosti použití: naše ochrana proti postříkání se hodí nejen pro oblast za sporákem, ale také pro kuchyňský dřez. Tak získáte jednotný a stylový vzhled v celé vaší kuchyni. Můžete si vybrat design, který se nejlépe hodí k vašemu kuchyňskému zařízení a vytvořit tak krásnou atmosféru. Další velikosti na vyžádání: nabízíme flexibilitu při výrobě naší ochrany proti postříkání ze skla v dalších velikostech.

Praktické čištění: díky hladkému skleněnému povrchu lze ochranu proti postříkání snadno čistit. Ochrana před postříkáním a skvrnami: ochrana proti postříkání slouží nejen ke zkrášlení vaší kuchyně, ale také účinně chrání před postříkáním a skvrnami, které mohou vzniknout při vaření. Trvanlivý a s dlouhou životností: díky použití vysoce kvalitního skla a přímému tisku je ochrana proti postříkání obzvlášť robustní a má dlouhou životnost. Rozmanité designy: naše ochrana zadní stěny kuchyně proti postříkání je k dostání v mnoha moderních designech.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška19.69
Délka0.16
Hmotnost8.77
Šířka31.5
Číslo dílu200321_80x50_SP
Modelka200321_80x50_SP

10. GRAZDesign

#ad

GRAZDesign Ochrana před postříkáním kuchyňská zadní stěna sklo kuchyňská pravidla, vzhled kamene/100 x 50, kuchyňský sporák, skleněná zadní stěna kuchyně průpovídka, zadní stěna kuchyně motiv kuchyně

#ad
GRAZDesign #ad - Kvalita: pravé sklo - žádný akryl. Zadní stěna kuchyně, krásná kuchyně díky modernímu designu. Náš servis: rychlé dodání, výroba v Bremervörde DE, rychlá pomoc při dotazech. Držák: ochranu proti postříkání lze upevnit pomocí montážního lepidla nebo oboustranné lepicí pásky. Výhody: Čisté dlaždice, rychlé čištění, resp. Výroba: přímý tisk na skle - žádná fólie! výhoda: dlouhá životnost, odolnost vůči vodě a teplu. Výhoda: odolná proti poškrábání, snadná údržba a lze ji čistit jakýmkoliv čisticím prostředkem.
ZnačkaGRAZDesign #ad
VýrobceGRAZDesign #ad
Výška19.69
Délka0.16
Hmotnost10.98
Šířka39.37
Číslo dílu200330_100x50_SP
Modelka200330_100x50_SP