Top 10 Sprechende Lernkarten Deutsch – Výukové kartičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. beiens

#ad

Beiens Karty Sensory Toys, 40 stran 5,5" x 5,5" x 5,5'' pedagogický dárek pro miminko, černé a bílé novorozenecké mozkové rozvojové hračky, vizuální stimulace učení aktivita pro 0-3 měsíce

#ad
beiens #ad - Naše černé a bílé karty beiens baby pro vizuální stimulaci nabízejí vašemu dítěti dobrý začátek učení v každodenním životě. Tyto dětské karty zlepšují vědecky prokázanou schopnost vzpomenout si obratem ruky na to, co je vidět. Aktivujete pravou hemisféru mozku, která je zodpovědná za rytmické, rychlé aktivity.

Potištěno ekologickým sójovým inkoustem, s matným povrchem s ochranou proti oslnění, tyto kontrastní karty pro novorozence jsou světlé barvy, aby byla zajištěna bezpečnost a zdraví vašeho dítěte. Hračka pro novorozence: stimulujte vývoj pravé hemisféry mozku vašeho dítěte pomocí našich vysoce kontrastních učebních karet. Vyvinuto pro rychlé vytažení. Naše kartičky byly speciálně vyvinuty pro podporu aktivace pravé hemisféry mozku a zlepšení kognitivního vývoje vašeho dítěte. Bezpečné materiálynaše senzorické karty beiens baby jsou vyrobeny z oboustranné fólie, svěží a bez zápachu, aby chránily oči vašeho dítěte.

Jsou to výjimečné pedagogické hračky, které zaměstnávají a baví novorozence, kojence a malé děti a podporují jejich kognitivní vývoj. Každá sada obsahuje 20 karet se 40 stranami, 12 až 36 měsíců, které byly vyvinuty speciálně pro různé věkové skupiny 0 až 3 měsíce, 3 až 6 měsíců, 6 až 12 měsíců, na základě vizuálních vlastností vývoje dětí v různých fázích. Hračka pro miminka 0–6 měsíců: vyvinuto pedagogickými odborníky.
Značkabeiens #ad
Výrobcebeiens #ad
Výška0.8
Délka6.73
Šířka6
Číslo dílu1
ModelkaZJ50-FR-M

2. Coogam

#ad

Coogam Krátké samohlásky pravopis Flashcards, naučit se psát CVC Sight Words barevný vzor rukopis karty jemná motorika Montessori vzdělávací hračka pro děti 3 4 5 let

#ad
Coogam #ad - Barevně kódované úrovní: rozlišují se přirozeně pro různé stupně schopnosti. Vysoce kvalitní karton: obrázky jsou barevné, karty robustní a existuje velký výběr cvc slov pro procvičování. Perfektní výukový nástroj: karty pro učení psaní jsou perfektně koncipovány pro děti, je to nepostradatelný výukový nástroj, který dětem pomáhá rozvíjet porozumění.

Cvc slovní kartička: 114 kusů slovní karty cvc jsou barevně rozděleny do dvou úrovní, se 4 suchými stíratelnými značkovači, které lze pro opakované použití otírat. Balíček se dodává také s přenosnou taškou pro snadné uložení. Obrázky a slova jsou dobře čitelné, což usnadňuje jejich používání pro začátečníky. Všechny jsou odolné proti stříkající vodě a snadno omyvatelné kašírovací kartony, které lze opakovaně použít.

Samohlásky jsou červené a souhlásky modré. Pokud učíte své dítě číst, které mají potíže se začátkem čtení konceptů. Jedná se o klíč, který mu umožní vidět obrázek a mít písmena přímo tam, aby ho mohlo přiřadit. Barevné karty mají základní stupeň se všemi uvedenými samohláskami, zatímco fialové mají vyšší stupně s uvedenými souhláskami. Po nějaké době cvičení s těmito výukovými kartami CVC budou mít děti luk, co si myslíte!
ZnačkaCoogam #ad
VýrobceCoogam #ad
Výška2
Délka6
Šířka5
Číslo dílupuzzle101
Modelkapuzzle101
Záruka30

3. Laser Tattoo

#ad

1 x 1 kartičky na učení ze dřeva – pomůcka pro učení žáků z neošetřeného bukového dřeva 1x1

#ad
Laser Tattoo #ad - Rozsah dodávky: sada 5 karet včetně rytiny a kuličkového řetízku. Oboustranné gravírování s jedním blokem. S rozměry 10 x 5 cm jsou karty praktické a hodí se také do dětských rukou. Sada 5 ks. Trvale vyryto nejmodernější laserovou technologií. Fsc certifikované neošetřené bukové dřevo z trvale udržitelných evropských lesů. Výukové karty s vyrytým 1 x 1 z neošetřeného bukového dřeva.
ZnačkaLaser Tattoo #ad
VýrobceLaser Tattoo #ad
Výška0.16
Délka3.94
Šířka1.97
Číslo díluLT10279
ModelkaLT10279

4. M MASCHKY

#ad

Dvojjazyčné, podpora jazyka, stabilní & silné obrazové karty, Montessori, MASCHKY kartičky pro děti – vysoce kvalitní obrázkové karty, skvělý nápad na dárek.., logopedické hry

#ad
M MASCHKY #ad - Pro ještě větší bezpečnost jsou rohy zaoblené. Zcela jednoduše: pokud nejste 100% spokojeni, umožníme vám zaslání zpět na Amazon do 30 dnů od nákupu! Flash karty se hodí jak jako vzdělávací hra, tak i pro logopedie.

50 kvalitních kartiček pro děti. Místo. Karty na učení jsou vyrobeny z obzvlášť silného papíru a laminované. S našimi obrázkovými kartami darujete radost. To také zajišťuje bezpečné uložení! O kvalitě našich kartiček jsme přesvědčeni. Všechny materiály jsou laboratorně testovány. Na zadní straně našich obrázkových karet se navíc nachází německý a anglický výraz! Naše obrazové karty okouzlí obrázky s velmi vysokým rozlišením a hodnotami nákladů.

To zaručuje skvělé společné okamžiky! Pro nás jako rodiče znamená bezpečnost 1. Výběr se řídí doporučeními montessori s realistickými vyobrazeními. Co je krásnějšího než dětský úsměv? součástí dodávky je krásná krabička, ve které mají karty dostatek místa.
ZnačkaM MASCHKY #ad
VýrobceM MASCHKY #ad
Výška4.96
Délka3.58
Šířka2.24
Číslo dílu102001
ModelkaEssen: Obst und Gemüse
Záruka2 roky

5. Picture My Picture

#ad

Englisch als Zweitsprache., Lernkarten Verben, Volumen 1 und 2. 80 Fotokarten zur Förderung der Sprachentwicklung zum Thema Aktivitäten. Material zur Förderung der Sprachentwicklung

#ad
Picture My Picture #ad - Geeignet für Kinder und Erwachsene. Details: 80 karten. Lernziele: 80 aktivitäten. Geeignet fÜr: allgemeinbildung, Sprachtherapie, englisch als zweitsprache ESL, angewandte Verhaltensanalyse ABA und als Lehrmittel bei Autismus.

Vorteile: fördert die Sprachentwicklung, Kommunikation und Verständigung. Jede karte ist 10 x 15 cm groß und beidseitig bedruckt. Zusatzmerkmal: dieses set enthält eine liste von Anregungen und Aktivitäten und ist damit ein hervorragendes pädagogisches Hilfsmittel für Lehrkräfte und Eltern, im Klassenzimmer und zu Hause. 80 bilder, die Menschen bei verschiedenen Alltagsaktivitäten zeigen. Das bild befindet sich auf der Vorderseite, die Beschriftung auf der Rückseite.
ZnačkaPicture My Picture #ad
VýrobcePicture My Picture #ad
Výška6.22
Délka4.29
Šířka1.97
Číslo dílu9369998413607
Modelka1

6. Richgv

#ad

Dětské flash karty, kartičky se zvířaty, vzdělávací hračka dárek pro miminko 0-36 měsíců, plody, 50 kusů, čísla, Richgv Malé děti hračka, 100 stran, pestré vysoké kontrastní karty, abeceda

#ad
Richgv #ad - 1 mm. Zaoblené rohy bez otřepů a škrábanců mohou zajistit, vysoké kontrastní karty jsou barevné, aby se dítě pomocí Flash karet nepoškrábalo. Velikost karty činí 5, 5 x 5, 5 palce. Věk 0-3 roky vzdělávací hračka: učební karty jsou výkonným nástrojem pro učení dětí ve věku 0-3 let pro vizuální stimulaci a vývoj mozku / smyslů.

Sada obsahuje 50 karet/100 stran. Všechny obrázky jsou jasné, nápadné a se světlými, veselými a kontrastními barvami. Snadné čištění: dobrá houževnatost a voděodolnost, barevné anglické kartičky jsou potištěny sójovým olejem, který se absolutně snadno udržuje. Každá strana má jiný vzor. Každé téma má prsteny pro oddělení. Skvělá hračka a dárek pro malé děti: barevné anglické kartičky se perfektně hodí jako dárek k narozeninám, Vánocům nebo dovolené.

Pomáhá zlepšit pozornost a schopnost pozorování malých dětí. Bezpečný netoxický materiál: flash karty richgv jsou potištěny ekologickým sójovým inkoustem, svěží a bez zápachu. 100 stran a 4 různá témata: barevné anglické kartičky pro miminko obsahují zvířata 12 karet / 28 stran a čísla 12 karet / 24 stran, abecedu 14 karet / 24 stran, ovoce 12 karet / 24 stran, tištěné na tlustých prken velkého formátu 120 * 100 stran.
ZnačkaRichgv #ad
VýrobceRichgv #ad
Výška0.04
Délka4.72
Hmotnost0.82
Šířka3.94
Číslo díluKC2
ModelkaCognitieve Kaarten

7. SIMPIM

#ad

384 slov, hračka dárek pro 1 2 3 4 5 6 let pro chlapce a dívky, 192 listů kartiček na výukové karty, Mluvící flash karty Vzdělávací hračka pro malé děti, předškolní vzdělávací hračka

#ad
SIMPIM #ad - Skvělý dárek: tato vzdělávací hračka je perfektním dárkem k narozeninám, vánocům a jiným svátkům pro chlapce a dívky ve věku 3 až 6 let. Tato výuková hračka s flash kartami je vyrobena z odolných a bezpečných materiálů, takže si rodiče mohou být jisti, že je budou používat jejich děti.

Chraňte zrak a bezpečnost: design bez obrazovky snižuje čas, který děti stráví na obrazovce, a dbá na zdraví zraku dětí. Každá karta má obrázek a odpovídající slovo a některá slova se nejen vyslovují, ovoce, oblečení, profesí, zeleniny, přírody, vozidel, včetně zvířat, trénovat jejich sluch a rozšířit slovní zásobu. Udržujte je mimo dosah telefonů a tabletů a zkraťte tak efektivně dobu obrazovky. Může zlepšit kognitivní schopnosti dětí, potravin, postavy, tvarů a dalších.

Zábavná zkušenost s učením: tato mluvící výuková hračka s kartičkami pro rané vzdělávání pokrývá několik témat, ale také znějí. Obsahuje 224 oboustranných karet, čtečku karet a USB nabíjecí kabel. Hrajte si se svými dětmi a užívejte si skvělý čas s rodinou. Snadná obsluha: zapněte spínač, vložte kartu do přihrádky na karty a čtečka karet vydá zvuk. S funkcí cyklu jedním tlačítkem můžete čtení a učení opakovat, aniž byste karty museli znovu vložit.
ZnačkaSIMPIM #ad
VýrobceSIMPIM #ad
Výška6.14
Délka9.13
Hmotnost0.93
Šířka1.57
Číslo dílu‎YC901
Modelka‎YC901
Záruka1 rok

8. NIYYAH

#ad

Vzdělávací hry od 4–6 let, pro dívky a chlapce, dárek pro předškoláky, učební hračky, předškolní první, třída, NIYYAH Učení písmen a počítání čísel, nástup do školy, pro prvňáčky a prvňáčky

#ad
NIYYAH #ad - To pomáhá tvému dítěti, aby se mohl při složitých úkolech vypořádat s nezbytnou sebedůvěrou ve škole. Rodiče a děti si mohou také hrát společně, aby podpořili interakci a komunikaci vašeho dítěte. Díky kombinaci obrázku a textu se vaše dítě naučí zábavnou metodou psaní a počítání.

Toto je ideální hračka pro učení pro chlapce a dívky ve věku 4–6 let. Vaše dítě se navíc naučí čísla a počítání. Ideální jako dárekzačátečníci a předškoláci si tuto hru zamilují. Přiložené číselné bloky mohou trénovat matematické schopnosti vašeho dítěte a nechat vaše dítě myslet hbitěji. Budování sebedůvěrydíky rychlým úspěchům ve hře si vaše dítě vybuduje zdravé sebevědomí.

Písmenování a počítání s pomocí hracích karet se tvé dítě nejen naučí hláskovat. Interakce rodičů a dětí s touto deskovou hrou s písmeny dosáhne vaše dítě rychle výsledky a může s vámi hrdě sdílet své úspěchy při učení. 2 v 1 výuková hračka pro včasné učenínaše vzdělávací hra je skvělou podporou pro učení slov, písmen, čísel a obrázků.
ZnačkaNIYYAH #ad
VýrobceNIYYAH #ad

9. BOHS

#ad

Výuková hračka pro výuku jazyků v předškolním věku, 120 slov 60 flash karet, BOHS Německá pravopisná hra

#ad
BOHS #ad - Zlepšení koncentrace – zatímco děti mají ruce a neustále si pokládají písmena, aby psat nové slovo, aby písemně písemně napsaly, děti se postupně uslyší, a pak vyměňovali karty a sundaly písmena, jim pomůže rozvíjet svou koncentrace. Jemná motorika – díky uchopení a odkládání destiček s písmeny na podnos připraví žáci i nepřímo na psaní, když se nebo nastavíte s nimi prsty s kleští, pozdse vznáší k držky.

To děti může po celé hodiny zabývat ve vzdělávacím čase. Naučte se s zábavou – vaše dítě může hrát samo nebo hrát se střídavě s sourozencem nebo přítelem, udržuje kartu, co správně písme, kterou uchovává většinu karet. Jednoduché pravotěžké až pisné psaní – přepnutím desky se dvěma režimy, pozdní překryslovo na kartě a zkontrolujte, aby se písmena slova: Na začátku stačí položit destičku s tak, že postupujete po slovu na kartě, zda se děti mohou psát.

Zvyšte pozornost a paměťovou paměť – pokud pracujete na každém slov a srovnávání s kartou, pomůže vašemu dítěti rozvíjet své koncentrace a paměťové schopnosti a připraví se na důležité schopnosti budoucích akademických úspěchu. Koordinace ruce a oko – protože děti nejen využívají zrak, ale tělesné i pohyby, zlepšuje to své koordinační schopnosti rukou. Velká písmena – děti se setkávají malé písmeny 10–15 častkrát než velká písmena. Rozpoznění písmen – díky uchopení a umístění písmen, rozlomení písmen se děti naučí písmen. Malé písmena vs.
ZnačkaBOHS #ad
VýrobceBOHS #ad
Číslo díluXB-DE007
ModelkaXB-DE007

10. ZazzyKid

#ad

Zahlen, Lernspielzeug für die Vorschule, Farben, 9x12.7cm, Mehrfarbig, Formen, ZazzyKid Lernkarten für Kleinkinder, 54 doppelseitige Lernkarten für Alphabete

#ad
ZazzyKid #ad - Hochwertige materialien unsere lernkarten bestehen aus dickem und strapazierfähigem Karton, um sicherzustellen, dass sie dem täglichen Gebrauch Ihres Kindes standhalten. 54-teilige doppelseitige lernkartenunsere lernkarten für Kinder enthalten 54 Lernkarten mit verschiedenen pädagogischen Themen auf beiden Seiten, die Ihrem Kind viele Lernmöglichkeiten bieten.

8, 9 x 6, 3 cm groß und somit die ideale Größe für die Tasche oder Tasche Ihres Kindes. Perfekte größe: die größe unserer lernkarten ist so konzipiert, dass sie für kleine Hände leicht zu halten und zu handhaben ist. Diese vielfalt sorgt dafür, darunter Tiere, Früchte, dass Ihr Kind sich für die Karten engagiert und interessiert.

Pädagogische themen: die lernkarten verfügen über eine vielzahl von pädagogischen Themen, Fahrzeuge und mehr. Sie sind ca. Die hellen und bunten Designs auf den Karten halten auch im Laufe der Zeit gut. Entwickelt fähigkeiten: unsere lernkarten sollen Ihrem Kind helfen, wichtige Fähigkeiten wie Alphabeterkennung, Farberkennung, Zahlenerkennung, Formerkennung und mehr zu entwickeln.
ZnačkaZazzyKid #ad
VýrobceZazzyKid #ad
Výška0.59
Délka7.1
Šířka5.1
Číslo díluZK020
ModelkaToddler Flash Cards