Top 10 Soy Wax For Candle Making – Vosk na svíčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. American Soy Organics

#ad

Perličky na sójový vosk, prémiové příslušenství pro výrobu svíček Soja, American Soy Organics, Freedom Sojový voskové perly pro výrobu svíček, 4,5 kg

#ad
American Soy Organics #ad - Jednoduché kroky: rozprašte své sójové perly v mikrovlnné nádobě, rozpustte je při 160 °C, rozpustte si vůni a nalijte roztavené sójové perly ve sklenicích s pokojovou teplotou. Naše voskové perly k výrobě svíček jsou udržitelné, obnovitelné a eticky vyrobené.

Americké soy organics freedom perly pro výrobu svíček jsou ze sójových bobů, které se pěstují ve středním západě Ameriky. Vyzkoušejte korálky pro výrobu svíček bez chaosu. Voskové perly se rychle roztájí, kteří se vyrábějí svíčky. Nejlepší příslušenství k výrobě svíček pro nejlepší sójové svíčky. Vosk na svíčky vhodný do mikrovlnné trouby: směs sójového vosku od freedom perfektně roztaví v mikrovlnné troubě a vyžaduje minimální vybavení.

Perfektní výsledky: použití sójového vosku pro výrobu svíček zabraňuje nerovnoměrnému horní straně, špatné držení boční stěny a nerovnoměrné rozložení vůně. Pro začátečníky a experty: vosk ve tvaru perel je bezproblémový způsob, takže můžete svíčkový vosk a jednoduše nastartovat další šarm. Vyrobeno v usa. Ideální pro všechny, kteří chtějí vyrábět malé množství svíček. Ideální pro všechny, jak vyrábět sójové svíčky.
ZnačkaAmerican Soy Organics #ad
VýrobceAmerican Soy Organics #ad
Číslo dílu70003
Modelka70003

2. LR-Products

#ad

200 gramů, včelí vosky, 100% čistý pro kosmtiku, 200 gramů zlatých pastilek, LR-Products Včelí vosk ve formě pastilky, svíčky

#ad
LR-Products #ad - 100% čistý včelí vosk ze Štýrska, zelené srdce Rakouska. Naše pastilky z včelího vosku jsou přírodní produkt, který se vyrábí udržitelně bez jakýchkoliv přísad s ohledem na naše životní prostředí, také balení je znovu uzavíratelné a vyrobené z recyklovaného odpadního papíru, pro nejlepší udržitelnost.

Prémiová kvalita – díky testované kvalitě, díky výrobě v Rakousku. Jako přírodní produkt neobsahuje chemikálie a konzervační látky, které jsou ideální pro citlivou pokožku. Přírodní produkt – jednoduchá výroba včelích vosků pro udržitelné balení potravin, jakož i k výrobě pečujících a pečujících produktů pro použití na dřevěné a kožené zboží. Kosmetická kvalita – včelí vosk má přirozené hydratační a léčivé vlastnosti, proto je oblíbenou přísadou v produktech péče o pleť.
ZnačkaLR-Products #ad
VýrobceLR-Products #ad
Výška0.79
Délka8.66
Hmotnost0.44
Šířka3.94

3. American Soy Organics

#ad

Millennium Sojawachs 10 pound bag weiß

#ad
American Soy Organics #ad - Ohne Paraffine. In der soja wachs american Soja Organics ist die Premium-Industrie. Aus mit sojabohnen Anbau in America 's Heartland. Für kerzen farbe besser als jede andere Soja Wachs. 100% natürlich.
ZnačkaAmerican Soy Organics #ad
VýrobceAmerican Soy Organics #ad
Výška3.8
Délka10.6
Šířka9.4
Číslo dílu700007
Modelka700007

4. Whew

#ad

Korálky pro sójový vosk, prémiové příslušenství pro výrobu svíček na sóji, 2,26 kg, American Soy Organics – Freedom sójový voskové perly pro výrobu svíček

#ad
Whew #ad - Vyrobeno v usa. Pro začátečníky a experty: vosk ve tvaru perel je bezproblémový způsob, takže můžete svíčkový vosk a jednoduše nastartovat další šarm. Jednoduché kroky: rozprašte své sójové perly v mikrovlnné nádobě, rozpustte je při 160 °C, rozpustte si vůni a nalijte roztavené sójové perly ve sklenicích s pokojovou teplotou.

Vyzkoušejte korálky pro výrobu svíček bez chaosu. Vosk na svíčky vhodný do mikrovlnné trouby: směs sójového vosku od freedom perfektně roztaví v mikrovlnné troubě a vyžaduje minimální vybavení. Naše voskové perly k výrobě svíček jsou udržitelné, obnovitelné a eticky vyrobené. Perfektní výsledky: použití sójového vosku pro výrobu svíček zabraňuje nerovnoměrnému horní straně, špatné držení boční stěny a nerovnoměrné rozložení vůně.

Ideální pro všechny, kteří chtějí vyrábět malé množství svíček. Nejlepší příslušenství k výrobě svíček pro nejlepší sójové svíčky. Americké soy organics freedom perly pro výrobu svíček jsou ze sójových bobů, které se pěstují ve středním západě Ameriky. Ideální pro všechny, jak vyrábět sójové svíčky. Voskové perly se rychle roztájí, kteří se vyrábějí svíčky.
ZnačkaWhew #ad
VýrobceWhew #ad
Hmotnost5
Číslo díluWhew
ModelkaWhew

5. ActiveTimeLife

#ad

Mýdla, voskované ubrousky – doplňovací balení, masti, ActiveTimeLife® Včelí vosk pastilky bio bílé | Premium | 500 g ideální pro kosmetiku svíčky, krémy

#ad
ActiveTimeLife #ad - Je perfektně vhodný pro doplnění originálního sáčku na zip. Bio" znamená nejvyšší nároky: šetrně vyčištěný včelí vosk bez přísad přímo z přírody. Jednoduše nakrájejte a naplňte. Testujete 30 dní bez starostí. To šetří životní prostředí a vaši peněženku.

Díky častým kontrolám obdržíte vždy náš nejlepší včelí vosk. S naší zárukou spokojenosti si můžete být jisti, že uděláte správnou volbu. Pokud by se něco nemělo hodit, dostanete své peníze zpět v plné výši! Staňte se spokojeným zákazníkem a přesvědčte se o naší německé značkové kvalitě. Laboratorně ověřená kvalita nezávisle testováno podle farmaceutického standardu a certifikováno pro vysoké požadavky na kosmetické výrobky. 100% pur čistý včelí vosk z pilných včel.

Etrný k životnímu prostředí toto doplňovací balení se skládá z 53 % menšího balení. Realizace vlastních nápadů je zábavná a s naším včelím voskem dosáhnete zaručeně nejlepších výsledků. Důvěra více než 120 000 zákazníků používá naše včelí voskové pastilky. Náš včelí vosk se výborně hodí pro péči o pleť, kosmetiku, svíčky a voskované ubrousky a pro péči o dřevo a kůži. Jednoduchá manipulace pastilky s včelím voskem se velmi rychle roztaví a dělají z porcování hračkou.
ZnačkaActiveTimeLife #ad
VýrobceKeLaGe #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost1.14
Šířka6.89
Číslo díluK10BW005VS-22
ModelkaK10BW005VS-22

6. dakamilech

#ad

Přírodní vosk na svíčky 100 g, pastilky ze 100% včelího vosku, výroba přírodní kosmetiky, dakamilech čistý včelí vosk, voskové pastilky

#ad
dakamilech #ad - Voskové pastilky jsou několikrát čištěny a mají dlouhou životnost. Voskové pastilky mají přirozenou vůni a neobsahují umělé přísady.

Naše voskové destičky v kosmetické kvalitě jsou vyrobeny z přírodního včelího vosku. Náš žlutý přírodní vosk je ideální pro výrobu produktů pro péči o krémy, masti a mýdla. Vysoce kvalitní včelí vosk pro vaše oblíbené kousky. Ušlechtilé pastilky s včelím voskem jsou také Pro atmosféru pro příjemný pocit a příjemné voskové aroma. Chceme, abyste byli s naším produktem spokojeni a klademe velký důraz na kvalitu a nejlepší látky.
Značkadakamilech #ad
Výrobcedakamilech #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluunknown

7. Ilmkerze

#ad

Ilmkerze® Prémiový sójový vosk vločky 500 g | pro nádoby na svíčky DIY | přírodní | udržitelný | bez palmového oleje | různé velikosti

#ad
Ilmkerze #ad - Vosk můžete obarvit a přidat vonné oleje. Etrný k životnímu prostředí sójový vosk je chráněn v sáčku na zip a má dlouhou životnost. Pokud by něco nepadlo, dostanete své peníze jednoduše zpět! Pro ochranu životního prostředí jsou sáčky vyrobeny z kraftového papíru.

Přírodní a trvalé. Bez palmového oleje a jiných přísad. Přesvědčte se o německé značkové kvalitě. Sója je obnovitelná surovina a podporuje zdravý a udržitelný život. Důvěra naše svíčky a kosmetické vosky používají více než 120 000 zákazníků. Přemístění vlastních nápadů je zábava a s naším sójovým voskem dosáhnete zaručeně nejlepších výsledků.

Použijte knoty od Ilmkerze. Jednoduchá manipulace vločky sójového vosku lze jednoduše porcovat a roztavit při 50 – 52 °C. 100% přírodní čistý sójový vosk ze sóji pro výrobu nádobových svíček a čajových svíček. Hotové svíčky hoří čistě a pomalu. Všestrannost náš sójový vosk lze snadno míchat s jinými vosky. Naše záruka spokojenosti: Testujete 30 dní bez starostí.
ZnačkaIlmkerze #ad
VýrobceKeLaGe #ad
Výška1.3
Délka12.2
Šířka8.27
Číslo díluK16SW005Z-22

8. WOODFLAME DECO AND MORE

#ad

Pastilky ze včelího vosku Woodflame | německá kvalita | 100% přírodní včelí vosk | perfektně se hodí pro kosmetické výrobky, mýdlo, leštění dřeva a výrobu svíček.., včelí vosky

#ad
WOODFLAME DECO AND MORE #ad - Proto se přesvědčte sami o našich pastilkách z přírodního včelího vosku. Pokud vás do 30 dnů nedokážeme přesvědčit, dostanete své peníze zpět v plné výši! Přírodní produkt – jednoduchá výroba včelích vosků pro udržitelné balení potravin, jakož i k výrobě pečujících a pečujících produktů pro použití na dřevěné a kožené zboží.

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. 100% včelí vosk – naše pastilky z včelího vosku jsou přírodní produkt, který se vyrábí udržitelně bez jakýchkoliv přísad s ohledem na naše životní prostředí. Kosmetická kvalita – včelí vosk má přirozené hydratační a léčivé vlastnosti, proto je oblíbenou přísadou v produktech péče o pleť.

Jako přírodní produkt neobsahuje chemikálie a konzervační látky, které jsou ideální pro citlivou pokožku. My ve společnosti woodflame jsme pevně přesvědčeni o naší kvalitě. Prémiová kvalita – díky testované kvalitě, výrobě v Německu a našim požadavkům na produkt lze včelí vosk mnohostranně bez obav používat.
ZnačkaWOODFLAME DECO AND MORE #ad
VýrobceWOODFLAME DECO AND MORE #ad
Hmotnost100

9. LiveMoor

#ad

KeraSoy 4120 Pillar Blend Pellets 5 kg

#ad
LiveMoor #ad - Guter Duft. Funktioniert gut für Stumpenkerzen und Schmelze. Niedriger Schmelzpunkt. Natürliches Sojawachs.
ZnačkaLiveMoor #ad
VýrobceKerax #ad
Číslo dílu00606345004019

10. WAXHAUS

#ad

Svíčky vosk pro tavící světlo.., WAXHAUS Svíčkový vosk 2,85 kg | Bílý parafínový vosk na svíčky Made in EU! Svíčkový vosk k odlévání a jako svíčkový písek a výroba DIY svíček – vosk na svíčky

#ad
WAXHAUS #ad - Perfektní pro barvy a vůně: náš vosk na odlévání svíček lze výborně kombinovat se všemi druhy barev svíček a vonných olejů – tvojí kreativitě se meze nekladou.

Perfektní pro vnitřní použití. Nebo jako písek na svíčky, čajové svíčky, pro jedlíky svíček nebo dokonce pro parafínové koupele. Barvy na svíčky k odlévání svíček. Bez zápachu a téměř bez kouře – s naším parafínovým voskem máte perfektní základ pro zalévání svíček sami. Nejvyšší kvalita made in eu – my ve společnosti waxhaus neděláme žádné kompromisy v kvalitě! Náš parafínový granulát se vyrábí podle nejvyšších standardů v EU. Volba pro diy svíčkové projekty – velmi snadné použití díky optimálnímu bodu tání 54 – 56 °C a obsahu oleje
ZnačkaWAXHAUS #ad
VýrobceComnesis GmbH #ad
Hmotnost2.85