Top 10 Rainbow High Puppe – Panenky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rainbow High

#ad

Pro děti od 6 let, SHADOW High Serie, ke sbírání, módní panenka v šedých odstínech s kudrnatými, bílými vlasy, dva designové oblečení a doplňky, Natasha ZIMA

#ad
Rainbow High #ad - S módními panenkami shadow high přitahuje temnota. 2 outfits – natasha nosí saténové šaty s mašlí, peřím a třpytivými detaily a sandály s ozdobnými kameny. Skvělý dárek – plně pohyblivá pro skvělé pózy, se skleněnými očima, dlouhými řasami a stojanem pro panenky – panenka Rainbow High Shadow High Natasha Zima je skvělým dárkem k narozeninám a zvláštním příležitostem pro děti od 6 let.

NevynĚ stÍnŮ – rainbow high našla svého protivníka. Sbírejte zatmění – seznamte se s natašou a dalšími žáky shadow high a rainbow high v sérii YouTube a sbírejte všech 6 módních panenek: Natasha Zima, Heather Grayson, Ash Silverstone, Nicole Steel, Luna Madison, & Shanelle Onyx.

Rozsah dodávky – ke každé panence shadow high patří 2 kompletní oblečení, 2 páry bot, různé doplňky a stojan pro panenky. Jejím druhým outfitem je kabát z umělé kožešiny, horní díl s odpovídající sukní a vysoké kozačky ke kolenům. Kombinujte své oblečení pro nový vzhled. Obal je v šedých odstínech a lze jej skvěle vystavit nebo darovat. Natasha zima má úchvatné rysy obličeje, kudrnaté, bílé vlasy a úchvatný styl #LETYOURTRUECOLORSSHINE.
ZnačkaRainbow High #ad
VýrobceMGA Entertainment #ad
Výška3.25
Délka12
Hmotnost1.28
Šířka3.25
Číslo dílu583547
Modelka583547EUC

2. Rainbow High

#ad

Třpytky BABIES Shadow High Serie, ke sbírání, pro děti od 6 let, ASH Silverstone, módní panenka v šedých odstínech s krásnými černými vlasy, dva designové oblečení a doplňky

#ad
Rainbow High #ad - Rozsah dodávky – ke každé panence shadow high patří 2 kompletní oblečení, 2 páry bot, různé doplňky a stojan pro panenky. Sbírejte zatmění – seznamte se s ash a dalšími žáky shadow high a rainbow high v sérii YouTube a sbírejte všech 6 módních panenek: Natasha Zima, Nicole Steel, Heather Grayson, Ash Silverstone, Luna Madison, & Shanelle Onyx.

Ash silverstone má úchvatné rysy obličeje, hladké, černé vlasy a ohromující styl #LETYOURTRUECOLORSSHINE. Kombinujte jeho oblečení pro nový vzhled. Obal je v šedých odstínech a lze jej skvěle vystavit nebo darovat. Skvělý dárek – plně pohyblivá pro skvělé pózy, se skleněnými očima, dlouhými řasami a stojanem pro panenky – panenka Rainbow High Shadow High Ash Silverstone je skvělým dárkem k narozeninám a zvláštním příležitostem pro děti od 6 let.

Jeho druhým outfitem je tričko, kalhoty se zipy, nylonové kalhoty, bunda s přezkami a vysoké sportovní boty.2 outfits – ash má na sobě tričko s motivem, bundu s přezkami a tenisky. S módními panenkami shadow high přitahuje temnota. NevynĚ stÍnŮ – rainbow high našla svého protivníka.
ZnačkaRainbow High #ad
VýrobceMGA Entertainment #ad
Výška3.25
Délka12
Hmotnost1
Šířka12
Číslo dílu583578
Modelka583578EUC

3. Rainbow High

#ad

Rainbow High Junior High – KARMA NICHOLS – 23 cm velká duhová módní panenka s oblečením a doplňky – látkový batoh k otevření a zavírání – dárek & sběratelský kousek pro děti od 6 let

#ad
Rainbow High #ad - Lze jej otevřít a zavřít. Pózování – je 23 cm velká a plně pohyblivá. ZpĚt do junior vysokÉ – rainbow high inspiruje kreativitu! cestujte do minulosti a setkejte se se svými oblíbenými žáky, než se stali přáteli a začali se věnovat svým kreativním snům na Rainbow High. Jednoduše hledejte "Rainbow High Puppen".

Móda pro školu – karma je začínající odbornice na sociální média a trendová modelka s neobvyklým vkusem. Kolní věci – využije celý svůj volný čas, aby postavila svůj vlog na nohy. Má na sobě zeleno-bílou froté bundu a sadu kalhot a top se stříbrnou fóliovou grafikou, vhodné tenisky a doplňky. Navštivte rainbow High Store a kupte si skvělé kolekce. Sbírejte déšť – sbírejte všech 6 módních panenek junior high series 2 – bella Parker, River Kendall, Karma Nichols, Stella Monroe, Krystal Bailey a Amaya Raine. Vaše paže a nohy lze ohnout pro nesčetné, okouzlující pózy.

Karma - karma nichols je oblečená od hlavy až k patě ve své nezaměnitelné neonovĚ zelenÉ. Co je součástí dodávky – 23 cm velká módní panenka, hřeben pro panenku, pár ponožek, kompletní outfit pro panenku, mašličku do vlasů, doplňky a měkký batoh, pár bot pro panenky, který lze otevřít a zavřít. Její obličej je mladší, neonově zelené vlasy, její móda je plná detailů a má krásné, dlouhé, dlouhé řasy a skleněné oči. Abyste byli dobře připraveni, uchovávejte své nejdůležitější potřeby ve svém zeleném nylonovém batohu, který si vezme všude s sebou.
ZnačkaRainbow High #ad
VýrobceMGA Entertainment #ad
Výška2.8
Délka11
Hmotnost0.7
Šířka2.8
Číslo dílu582977
Modelka582977EUC

4. Rainbow High

#ad

Rainbow High Junior High – River Kendall – 23 cm velká duhová módní panenka s oblečením a doplňky – včetně látkového batohu k otevření a zavírání – dárek & sběratelský kousek pro děti od 6 let

#ad
Rainbow High #ad - Má na sobě dres rainbow, sportovní boty, vhodné joggingové kalhoty, čepici s nápisem Sparkle a jeho doplňky. Kolní věci – je vždy na ose a vejde vše do svého tyrkysového batohu sparkle. Jeho paže a nohy lze ohnout pro nesčetné, okouzlující pózy. Můžete jej vystavit společně s jeho větší verzí a vytvořit tak dokonalou sbírku.

Sbírejte déšť – sbírejte všech 6 módních panenek junior high series 2 – bella Parker, Karma Nichols, River Kendall, Stella Monroe, Krystal Bailey a Amaya Raine. Móda pro školu – pokud river není právě na fotbalovém tréninku, procvičuje si text pro své příští divadelní vystoupení. Co je součástí dodávky – 23 cm velká módní panenka, čepici, kompletní outfit pro panenku, doplňky a měkký batoh, pár bot pro panenky, pár ponožek, hřeben pro panenku, který lze otevřít a zavřít. Jeho obličej je mladší, jeho móda plná detailů a má krátké modrozelené vlasy, dlouhé řasy a skleněné oči.

Pózování – je 23 cm velký a plně pohyblivý. Batoh z měkké nylonové tkaniny lze otevřít a zavřít, přičemž šňůry na přední straně udržují vše na svém místě. Navštivte rainbow High Store a kupte si skvělé kolekce. River – river kendall je oblečená od hlavy až k patě ve svém nezaměnitelném tÜrkis. ZpĚt do junior vysokÉ - rainbow high inspiruje kreativitu! cestujte do minulosti a setkejte se se svými oblíbenými žáky, než se stali přáteli a udělali si své kreativní sny na Rainbow High.
ZnačkaRainbow High #ad
VýrobceMGA Entertainment #ad
Výška2.8
Délka11
Hmotnost0.7
Šířka2.8
Číslo dílu582991
Modelka582991EUC

5. Rainbow High

#ad

Mix & Match Designer Outfits, Rainbow High Rainbow Vision Divas – AYESHA STERLING – stříbrná módní panenka, Mikro, doplňky a make-up – pro děti a sběratele od 6 let

#ad
Rainbow High #ad - Má překrásné stříbrné kadeře, dlouhé, pravé řasy a skleněné oči. Sbírejte je všechny – sukně společně s divas rainbow high a shadow highs neon shadow Rockband. The shadow high je divoce rozhodnuto, Divas, že Rainbow High již nevyhrává. Razer divas mikro + make-up set – ayesha má vše pro svůj divas vzhled: stříbrný mikrofon se stojanem, fén, rtěnku, paletku na make-up, kufřík, 3 štětce a mnoho dalšího!.

Sbírejte všech 6 panenek pro ultimativní hudební bittle: Sabrina St. Váš druhý outfit se skládá ze štoly z umělého peří, flitrového topu a sukně a platformových bot. Vaše oblečení je nádherné a bohaté na detaily. Vaše paže a nohy jsou pohyblivé a umožňují mnoho okouzlujících póz a můžete je postavit na dodaný stojan pro panenky. Vzít pózu – je plně pohyblivá a lze ji umístit do různých pozic.

Ayesha - ayesha má jedinečný design a je oblečená od hlavy až k patě ve stříbrných a bílých odstínech. Hudební batle – konkurenti ukazují svou pravou tvář ve velkolepém duelu rainbow vision. Cloud, ayesha sterling, meline Luxe, Mara Pinkett, Uma Van Hoose a Harley Limestone. Nejlepší skupina rainbow high, má pevně na očích vítězství. 2 mix & match outfit – ayesha nosí plesové šaty s vyšívanými pajetkami a umělým peřím, k tomu vhodné stříbrné podpatky a doplňky.
ZnačkaRainbow High #ad
VýrobceMGA Entertainment #ad
Výška12
Délka15.13
Šířka3.2
Číslo dílu582724
Modelka582724

6. Rainbow High

#ad

Sběratelská módní panenka 28 cm s malováním na obličej a kabelkou Calavera, Maria Garcia, svítící displej a prémiové doplňky, Rainbow High 2022 Celebration Edition Día De Los Muertos

#ad
Rainbow High #ad - Uvolněte pásek a vytáhněte přední stranu magnetu, abyste odhalili panenku. Pózování na pumpičkovém stojanu – maria je plně pohyblivá, její paže a nohy lze ohnout do mnoha okouzlujících póz. Baterie jsou součástí dodávky. Led světelný displej – prezentace marie v dekorativním, pestrém led světelném displeji.

Rainbow high slaví dia de los muertos – naše sběratelská panenka ctí tradice día de los muertos svými nádhernými, vyšívanými šaty, uměleckou čelenkou, kabelkou Calavera mrtvou hlavou a kvalitními módními doplňky. Postupujte podle pokynů a odstraňte plastový stojan bez poškození panenky. Individuální šaty – maria navrhla své šaty a tašku calavera mrtvá hlava na oslavu sama. Asné barevné vlasy – vaše vlasy jsou stejně dech beroucí jako váš outfit; mají dlouhé fialové vlasy s úzkým copem na hlavě.

Můžete je také prezentovat na dodaném stojanu pro panenky. Jedinečná kabelka calavera se otevírá nahoře koženou rukojetí a zavírá diamantovým přívěskem. Pro prodloužení životnosti baterie se po 40 sekundách automaticky vypne bez pohybu. K postavení – stojí na průhledném plastovém stojanu, který ji zafixuje, a lze jej postavit se stojanem nebo bez něj. Cop drží vaše vlasy mimo obličej, aby ukázal jejich slavnostní malování na obličej.
ZnačkaRainbow High #ad
VýrobceMGA Entertainment #ad
Výška12
Délka12
Hmotnost3.9
Šířka3.53
Číslo dílu585886
Modelka585886EUCX4
Záruka2 roky výrobce.

7. Rainbow High

#ad

Camo zelená panenka – módní outfit a 10+ pestrých herních doplňků, pro sběratele a děti 4-12 let, Rainbow High Módní panenka – Olivia Woods

#ad
Rainbow High #ad - Na hlavu, paže, ruce a nohy ohyb pro mnoho zábavných pózů, včetně roztřepených kousků. Přichází s klíčovými esenciály, které vám pomohou vytvořit si vlastní modelku, a to po celou dobu a s make-upem: make-up palet, štětce a nafouknout.

Flexibilní a funkční: because she's fully articulated, je snadné a zábavné hrát si. Or you can display her on the included doll stand. What's included: fashion doll, complete doll outfit, matching brushes, a pair of Doll Shoes, make up palet, Doll Accessories: sluneční brýle, foukací dryer, and panenka stand. Zakřivené zelené vlasy jsou stylové s 2 twist buns, náušnice, sluneční brýle, mají dlouhé skutečné řasy a skleněné oči.

Confident in green: olivia je oblečená v camo green od hlavy až po špičku a sukně s páskem, boty s podpatky a zábavnými doplňky. Kreativní informace o doplňcích: olivia je módní návrhář. Let your true colours shine: rainbow high is the leading global fashion doll brand and hit animovaný YouTube series that encourages creativity, celebrates diverzity and embraces inclusivity.
ZnačkaRainbow High #ad
VýrobceMGA Entertainment #ad
Výška12
Délka10
Hmotnost1.07
Šířka3.25
Číslo dílu583141
Modelka583141EUC

8. Rainbow High

#ad

Shadow High Rainbow Vision Neon Shadow – UMA VAN HOOSE – neonově modrá módní panenka, Mix & Match Designer Outfits a Rock Band doplněk hrací sada – pro děti a sběratele od 6 let

#ad
Rainbow High #ad - Hudební batle – konkurenti ukazují svou pravou tvář ve velkolepém duelu rainbow vision. 2 mix & match outfits – uma má na sobě flitrový top přes síťovou košili, kostkované skládané sukně, topu s motivem, klobouk a vysoké boty. Váš druhý outfit se skládá z bundy s nýty, kostkované kalhoty, nýtových podpatků a sukních doplňků.

Uma - uma má jedinečný design a je oblečená od hlavy až k patě v neonové modré a černé barvě. Vítězství v řadě, ale shadow high dává vše, aby její skupina 'Neon Shadow' přinesla domů vítězství. Neon shadow rock band – uma má vše pro vystoupení se svou rockovou kapelou: černo-modrou kytaru, popruh a vhodný kytarový kufr s nýty. Vaše oblečení je nádherné a bohaté na detaily. Kytaru zdobí shadow grafika odpovídající klobouku. Cloud, meline luxe, ayesha sterling, Mara Pinkett, Uma Van Hoose a Harley Limestone.

Sbírejte všech 6 panenek pro ultimativní hudební bittle – Sabrina St. Vaše paže a nohy jsou pohyblivé a umožňují mnoho okouzlujících póz a můžete je postavit na dodaný stojan pro panenky. Má vlnité vlasy, bledý tón pleti s modrými akcenty, pravé řasy a skleněné oči. Vzít pózu – je plně pohyblivá a lze ji umístit do různých pozic. Sbírejte je všechny – sukně společně s divas rainbow high a shadow highs neon shadow rockband.
ZnačkaRainbow High #ad
VýrobceMGA Entertainment #ad
Výška3.25
Délka15
Hmotnost1.72
Šířka3.25
Číslo dílu582755
Modelka582755EUC

9. Rainbow High

#ad

Mix & Match Designer outfitů, mikro, doplňky a make-up – pro děti a sběratele od 6 let, Rainbow High Rainbow Vision Divas – Meline Luxe – zlatožlutá módní panenka

#ad
Rainbow High #ad - Hudební batle – konkurenti ukazují svou pravou tvář ve velkolepém duelu rainbow vision. Sbírejte všech 6 panenek pro ultimativní hudební bittle: Sabrina St. Nejlepší skupina rainbow high, má pevně na očích vítězství. Cloud, ayesha sterling, mara Pinkett, Meline Luxe, Uma Van Hoose a Harley Limestone.

Razer divas mikro + make-up sada – meline má vše pro svůj divas vzhled: zlatý mikrofon se stojanem, fén, paletku na make-up, kufřík, rtěnku, 3 štětce a mnoho dalšího!. Má překrásné zlaté blond kadeře, dlouhé, pravé řasy a skleněné oči. Vaše paže a nohy jsou pohyblivé a umožňují mnoho okouzlujících póz a můžete je postavit na dodaný stojan pro panenky. 2 mix & match outfit – meline nosí plesové šaty s vyšívanými pajetkami a organzou, k tomu vhodné podpatky a doplňky.

Sbírejte je všechny – sukně společně s divas rainbow high a shadow highs neon shadow Rockband. Váš druhý outfit se skládá z dlouhého kabátu z umělé kožešiny, šatů ze zlaté fólie a černých sandálů. Vaše oblečení je nádherné a bohaté na detaily. Meline – meline má jedinečný design a je oblečená od hlavy až k patě ve zlatých a béžových odstínech. Vzít pózu – je plně pohyblivá a lze ji umístit do různých pozic.
ZnačkaRainbow High #ad
VýrobceMGA Entertainment #ad
Výška12
Délka15.13
Hmotnost0.71
Šířka3.2
Číslo dílu582717
Modelka582717

10. Rainbow High

#ad

Fialová módní panenka s módním oblečením a více než 10 pestrými herními doplňky, SHADOW High Rainbow High Reina "Glitch" Crowne, ideální pro sběratele a děti 4-12 let

#ad
Rainbow High #ad - Nechte svítit skuteČnÉ barvy – rainbow high podporuje kreativitu, oslavuje rozmanitost a vítá inkluzivitu – každý den. Co je součástí dodávky – módní panenka, kompletní outfit pro panenky, příslušenství pro panenky, mikro + stojan, mobilní telefon + pouzdro, pár bot pro panenky, paleta make-upu a stojan na panenky.

Sbírejte je všechny – karla choupette, zooey electra, monique verbena, reina "glitch" crowne, dia mante, Rexx McQueen. Překrásná krabička se skvěle hodí jako dárek k narozeninám. Kreativní – ve studiu je kreativní, angažovaná a koncentrovaná. Reina "glitch" je módní návrhářka. Hlava, ruce a nohy zabírají mnoho veselých pozic, paže, včetně špagatu. Všechny panenky jsou k dostání samostatně.

Má krásné fialové hladké vlasy, které se rozprostírají do vysokého ohonu, pravé dlouhé řasy a skleněné oči. Pak jsou vaše vlasy připraveny ke kartáčování. Společně jako přátelé září rainbow high a Shadow High v těch nejúžasnějších barvách. Navštivte rainbow High Store a kupte si skvělé kolekce. Dárkové balení – reina "glitch" je zabalena v luxusní krabičce se speciálním designem v třpytivém stříbře.
ZnačkaRainbow High #ad
VýrobceMGA Entertainment #ad
Výška10.63
Délka3
Hmotnost0.72
Šířka3.13
Číslo dílu583073
Modelka583073EUC
ZárukaZáruka výrobce 2 roky