Top 10 Powerbank Fast Charging – Přenosné power banky pro mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SBAOH

#ad

Malá, paměť pro kempování s kapesní svítilnou a ručním nabíjením, silné nabíjení pro mobilní telefon, ale silná vstup a výstup USBC, Powerbanka 20 000 mAh

#ad
SBAOH #ad - Napájení po dobu týdnů enormní kapacita powerbanky 20 000 mah může nabíjet airPods Pro 26krát, 8, iPhone 8, 2krát. Lze nabíjet přes solární panel. Pokud by došlo k problémům s kvalitou během 1 roku, kontaktujte nás prosím přímo a my Vám zašleme novou náhradu!1.

Hodí se pro všechny přístroje od velkých až malých funguje inteligentně s celou řadou přístrojů od velkých po malé, tabletů, včetně mobilních telefonů, notebooků atd. Nejméně jeden týden potřebuje proud pro dojíždění! Kabel typu c je určen pouze pro použití s powerbankou. 2. Tato rychlonabíjecí powerbanka může nabít vaše mobilní telefony během 30 minut na 50% baterii, dramata, což je nutnost pro nabíjení v případě nouze.

Neuvěřitelná rychlost nabíjení pokročilá technologie nabíjení pro zajištění co nejrychlejšího nabití až 74 wh / 18 w pd. Nemusíte si dělat starosti s aktivací režimu udržovacího nabíjení nebo nedostatečným výkonem – stačí zasunout a začít. 3 metody nabíjení přenosné napájení má 3cestný nabíjecí typ. Přenosná nabíječka s dlouhou životností se velmi dobře hodí na cesty, hudební festivaly, hry, kempování, turistiku a další.3.
ZnačkaSBAOH #ad
VýrobceSBAOH #ad
Záruka1

2. AMEGAT

#ad

Notebooky, AMEGAT Powerbanka 20 000 mAh, USB C In&Out externí baterie pro mobilní telefony, kompatibilní se smartphony, sluchátky a dalšími, 30W powerbanka externí akumulátor se 3 porty, tablety

#ad
AMEGAT #ad - Velkorysá kapacita znamená, že máte k dispozici dostatek energie pro více nabití smartphonů, tabletů a jiných mobilních zařízení. Upozorňujeme, že pro dosažení této rychlejší rychlosti nabíjení je nutná 30W USB-C nabíječka není součástí dodávky.

Masivní kapacita 20 000 mah. Použijte stylové světelné efekty stiskem tlačítka a kvalitní materiály, abyste vylepšili strukturu produktu a byli perfektní pro lety, služební cesty a outdoorové dobrodružství. 30w vysokorychlostní nabíjení: 30w funkce rychlého nabíjení umožňuje úplné nabití za pouhé 4, 3 hodiny. Dokonale se hodí pro vaše nové smartphony, tablety a všechna další zařízení USB-C. 30w rychlé nabíjení: s obousměrným pd 30w usb c in & out lze většinu chytrých telefonů nabít na 50 % během 30 minut.

Díky značné kapacitě baterie 20 000 mah může tato powerbanka splnit požadavky na nabíjení většiny přístrojů a. Promyšlený design: u amegat kombinujeme funkčnost a design. Rozsáhlá ochrana: při nabíjení zařízení buďte v klidu, přehřátím, přepětím, který chrání před přebitím, protože naše powerbanka obsahuje EntireProtect – komplexní ochranný systém, nadměrným proudem, zkratem a dalšími.
ZnačkaAMEGAT #ad
VýrobceShenzhen Autral Technology Innovation Co.,Ltd #ad
Výška0.91
Délka5.75
Hmotnost0.95
Šířka2.91
Číslo díluPBQ2010
ModelkaPBQ2010
Záruka2 roky limitovaná záruka

3. AMEGAT

#ad

AMEGAT Powerbanka 10 000 mAh, tablety, externí baterie pro mobilní telefony, kompatibilní se smartphony, sluchátky a dalšími, štíhlá, notebooky, 30 W Fast Charging Power Bank USB C vstup a výstup

#ad
AMEGAT #ad - Tíhlá kapacita 10 000 mah. Promyšlený design: u amegat klademe velký důraz na funkčnost a design. Naše powerbanka disponuje stylovými světelnými efekty a kvalitními materiály, které zlepšují její texturu a jsou perfektní pro lety, cestování a outdoorové dobrodružství.

Je perfektně kompatibilní s novými smartphony, tablety a dalšími zařízeními USB-C. Vychutnejte si na cestách nabíjecí kapacitu po celý den. Přípojka usb-c podporuje vysokorychlostní vstup 18 W a minimalizuje dobu čekání. Rychlejší nabíjení s 30 w: naše powerbanka má obousměrné pd usb c in & out, díky čemuž lze většinu chytrých telefonů nabít až 60 % za pouhých 30 minut. S tloušťkou pouhých 17 mm je naše powerbanka menší než váš smartphone a bez problémů se vejde do každé tašky nebo batohu.

Rozsáhlá ochrana: buďte v bezpečí při nabíjení svých přístrojů, nadměrným proudem, který chrání před přebitím, komplexní ochranný systém, přehřátím, protože naše powerbanka obsahuje EntireProtect, přepětím, zkratem a dalšími. Duální design: vybavena 1 přípojkou usb-c a 1 přípojkou usb-a, může naše powerbanka nabíjet dvě zařízení současně, aby splnila vaše různé požadavky na nabíjecí přípojku.
ZnačkaAMEGAT #ad
VýrobceShenzhen Autral Technology lnnovation Co.,Ltd. #ad
Výška0.78
Délka5.55
Šířka2.6
Číslo díluPBQ1010
ModelkaPBQ1010
Záruka2 roky limitovaná záruka

4. Acelufly

#ad

15 W USB-C výstup/vstup, rychlé nabíjení, Powerbanka 26 800 mAh, 3 vstupy pro mobilní telefon, bezdrátová solární powerbanka se 4 kabely, 6 výstupů, venkovní externí akumulátor s kapesní svítilnou,

#ad
Acelufly #ad - Děkujeme, že jste si nás vybrali: obdržíte powerbanku × 1, 1× návod k obsluze, 1× karabinku, nabíjecí kabel USB-C × 1 a kromě toho nabízíme doživotní záruku. Sdílejte pohodlí nabíjení s rodinou, aniž byste museli čekat. Velká kapacita externího akumulátoru: tato powerbanka je vybavena vysoce kvalitním lithium-polymerovým akumulátorem 26 800 mAh a nabízí značnou rezervu proudu pro vaše přístroje.

Současné nabíjení 6 zařízení: tato powerbanka nabízí různé možnosti výstupu usb výstup, usb-c výstup/vstup, přáteli nebo kolegy, vstup iOS s rychlou rychlostí nabíjení 15 W a podporuje současné nabíjení až šesti zařízení. Bezdrátové nabíjení : funkce bezdrátového nabíjení powerbanky nabízí pohodlný způsob nabíjení pro všechny přístroje, které jsou kompatibilní s Qi bezdrátovým nabíjením. Robustní outdoorová powerbanka: tato powerbanka je vodotěsná, prachotěsná a nárazuvzdorná a má karabinku pro snadné upevnění na váš batoh.

Kromě toho je vybavena výkonnou led kapesní svítilnou, která nabízí spolehlivé osvětlení pro noční nebo nouzové situace a je tak nepostradatelným společníkem pro outdoorové cestování. Ekněte sbohem se svázanými kabely a nabíjejte svá zařízení kdykoli a kdekoli. Nabízíme profesionální předprodej a zákaznický servis. Položte přístroj jednoduše na powerbanku, abyste mohli začít nabíjet a zpříjemněte způsob nabíjení. Může nabíjet vaše elektronická zařízení vícekrát a tak zajistí, že vaše baterie zůstane zdravá během outdoorových aktivit nebo dlouhých cest.
ZnačkaAcelufly #ad
VýrobceShenzhen Pannizhe Technology Co., Ltd #ad
Číslo díluPN-W22
ModelkaPN-W22
Záruka3 roky záruka

5. Acelufly

#ad

Solární powerbanka se 4 kabely, outdoor, 3 vstupy pro mobilní telefon, Bezdrátová powerbanka 26 800 mAh, 15 W, externí akumulátor se dvěma svítilnami, rychlé nabíjení, karabinou, 6 výstupů

#ad
Acelufly #ad - Vestavěné 4 kabely: powerbanka má 4 integrované kabely s různými přípojkami usb vstup, micro USB výstup a iOS výstup, což znamená, usb-c výstup, že je potřeba nosit další nabíjecí kabel. Současné nabíjení 6 zařízení: tato powerbanka nabízí různé možnosti výstupu usb výstup, přáteli nebo kolegy, vstup ios s rychlou rychlostí nabíjení 15 W a podporuje současné nabíjení až šesti zařízení.

Velká kapacita externího akumulátoru: tato powerbanka je vybavena vysoce kvalitním lithium-polymerovým akumulátorem 26 800 mAh a nabízí značnou rezervu proudu pro vaše přístroje. Může nabíjet vaše elektronická zařízení vícekrát a tak zajistí, že vaše baterie zůstane zdravá během outdoorových aktivit nebo dlouhých cest. Položte přístroj jednoduše na powerbanku, abyste mohli začít nabíjet a zpříjemněte způsob nabíjení. Bezdrátové nabíjení : funkce bezdrátového nabíjení powerbanky nabízí pohodlný způsob nabíjení pro všechny přístroje, které jsou kompatibilní s Qi bezdrátovým nabíjením.

Robustní outdoorová powerbanka: tato powerbanka je vodotěsná, prachotěsná a nárazuvzdorná a má karabinku pro snadné upevnění na váš batoh. Pokud máte dotazy, že jste si nás vybrali: obdržíte powerbanku × 1, 1× návod k obsluze, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme, 1× karabinku, nabíjecí kabel usb-c × 1 a kromě toho nabízíme doživotní záruku. Sdílejte pohodlí nabíjení s rodinou, USB-C výstup/vstup, aniž byste museli čekat.
ZnačkaAcelufly #ad
VýrobceShenzhen Pannizhe Technology Co., Ltd #ad
Číslo díluPN-W22
ModelkaPN-W22
Záruka3 roky záruka

6. Acelufly

#ad

Outdoor, 15 W, 3 vstupy pro mobilní telefon, solární powerbanka se 4 kabely, externí akumulátor se dvěma svítilnami, karabinou, 6 výstupů, Bezdrátová powerbanka 26 800 mAh, rychlé nabíjení

#ad
Acelufly #ad - Ekněte sbohem se svázanými kabely a nabíjejte svá zařízení kdykoli a kdekoli. Velká kapacita externího akumulátoru: tato powerbanka je vybavena vysoce kvalitním lithium-polymerovým akumulátorem 26 800 mAh a nabízí značnou rezervu proudu pro vaše přístroje. Nabízíme profesionální předprodej a zákaznický servis.

Sdílejte pohodlí nabíjení s rodinou, aniž byste museli čekat. Položte přístroj jednoduše na powerbanku, abyste mohli začít nabíjet a zpříjemněte způsob nabíjení. Robustní outdoorová powerbanka: tato powerbanka je vodotěsná, prachotěsná a nárazuvzdorná a má karabinku pro snadné upevnění na váš batoh. Může nabíjet vaše elektronická zařízení vícekrát a tak zajistí, že vaše baterie zůstane zdravá během outdoorových aktivit nebo dlouhých cest. Současné nabíjení 6 zařízení: tato powerbanka nabízí různé možnosti výstupu usb výstup, usb-c výstup/vstup, přáteli nebo kolegy, vstup iOS s rychlou rychlostí nabíjení 15 W a podporuje současné nabíjení až šesti zařízení.

Vestavěné 4 kabely: powerbanka má 4 integrované kabely s různými přípojkami usb vstup, micro USB výstup a iOS výstup, což znamená, usb-c výstup, že je potřeba nosit další nabíjecí kabel. Bezdrátové nabíjení : funkce bezdrátového nabíjení powerbanky nabízí pohodlný způsob nabíjení pro všechny přístroje, které jsou kompatibilní s Qi bezdrátovým nabíjením. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
ZnačkaAcelufly #ad
VýrobceShenzhen Pannizhe Technology Co., Ltd #ad
Číslo díluPN-W22
ModelkaPN-W22
Záruka3 roky záruka

7. Anker

#ad

IPad, externí akumulátor s dvojitým vstupním nabíjecím portem, 3 USB porty pro iPhone XR/XS/X / 8/7, Samsung Galaxy a další, powerbanka, rychlé dobíjení, Powerbanka Anker 337 PowerCore 26 K 26800 mAh

#ad
Anker #ad - Dvojitá rychlost: v porovnání se standardními powerbankami lze tento externí akumulátor díky dvojitému micro USB vstupu nabíjet dvakrát rychleji.

Anker plus: připojte se ke 50 milionům spokojených zákazníků. Nabíjejte s Anker. Bleskurychlé nabíjení: tři usb výstupy s poweriq a voltageboost od anker zaručují nejrychlejší nabíjení tří zařízení současně maximální výstup 6 A. Kompletní nabití powerbanky trvá jen něco přes 6 hodin. Obdržíte: jednu powerbanku anker powercore 26800, dva 60cm micro USB kabely žádné kabely Lightning, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Kolosální kapacita: kapacita 26 800 mah nabije většinu přístrojů šestkrát, tablety nejméně dvakrát a jiné USB přístroje několikrát.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.9
Délka7.1
Hmotnost1.1
Šířka3.2
Číslo díluAK-848061039238
ModelkaA1277
Záruka18 Monate

8. Anker

#ad

Anker PowerCore-power banka prenosna nabijecka,barva cerna

#ad
Anker #ad - Lade Anker. Qualcomm quick Charge wird nicht unterstützt. Federleicht & kompakt: der kleine und federleichte externe Akku 6 x 9 x 2. 2 cm mit 10000mah lädt das iPhone 8 fast viermal und das Galaxy S8 fast dreimal.

Was du bekommst: einen anker powercore 10000 externen Akku, ein Mikro-USB-Kabel, 18 Monate Garantie, eine Bedienungsanleitung, eine digitale Rechnung sowie immer freundlichen Kundenservice. Das anker plus: schließe dich den über 50 Millionen glücklichen Kunden an. Schnellladetechnologie: ankers exklusive poweriQ und VoltageBoost Technologie in Kombination liefern die schnellstmögliche Ladung für jedes deiner Geräte. Absolut sicher: ankers fortschrittliches MultiProtect Sicherheitssystem garantiert vollständige Sicherheit für dich und deine Geräte.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.87
Délka3.62
Hmotnost0.4
Šířka2.36
Číslo díluAK-A1263011
ModelkaAK-A1263011
Záruka18 Monate Garantie

9. Anker

#ad

Anker PowerCore externí akumulátor

#ad
Anker #ad - Enorme kapazität: als nachfolger des powercore 10400mah kommt dieser Akku in der exakt selben Größe. Input: 5v/ 2A. Was du bekommst: einen anker powercore 13000 externen akku, eine Bedienungsanleitung, ein Mikro-USB-Kabel, 18 Monate Garantie und immer freundlichen Kundenservice.

Lädt ein iphone 8 fast fünf mal, ein iPhone X oder Samsung Galaxy S8 drei Mal. Lade Anker. Das anker plus: schließe dich den über 30 Millionen glücklichen Kunden an. Federleicht und kompakt: leistungsstark mit 13000mah mit zwei blitzschnellen USB-Ports - und das kleiner als ein Geldbeutel! Schnellladetechnologie: poweriq und voltageboost in Kombination liefern die schnellstmögliche Ladegeschwindigkeit von bis zu 2. 4a pro port oder 3A Gesamt.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška0.87
Délka3.84
Hmotnost0.56
Šířka3.15
Číslo díluA1215011
ModelkaA1215011
Záruka18 Monate

10. Anker

#ad

Anker- power bankaprenosna nabijecka,barva cerna

#ad
Anker #ad - Verwende für eine optimale Ladung ein 2 A Ladegerät. Enorme kapazitÄt: dein powercore akku wiegt ungefähr so viel wie eine kleine Cola-Dose 355 g - also kein Leichtgewicht! Input: 5v / 2A.

Lade Anker. Das anker plus: schließe dich den über 20 Millionen glücklichen Kunden an. Deshalb lädt er dein iphone 8 siebenmal, das galaxy S8 fünfmal oder das iPad Mini 4 sogar zweimal! Blitzschnelles laden: poweriq und voltageboost in kombination liefern die schnellstmögliche Ladegeschwindigkeit von bis zu 2. 4 a pro port oder 4. 8 a insgesamt. Zertifizierte sicherheit: ankers Multi-Schutz Sicherheitssystem bietet vollständigen Schutz für dich und deine Geräte. Was du bekommst: einen anker powercore 20100 externen akku, 18 Monate Garantie, eine Bedienungsanleitung, ein Mikro USB Kabel kein Lightning-Kabel, eine digitale Rechnung und immer freundlichen Kundenservice.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška6.54
Délka2.28
Hmotnost0.78
Šířka0.87
Číslo díluA1271G11
ModelkaA1271G11
Záruka18 Monate