Top 10 Nicer Dicer Plus – Mandolíny na krájení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Genius

#ad

Krájení, spirály, kostky, známý z TV, strouhání, 18 dílů – řezání, krájení ovoce a zeleniny, ozdobné řezání, Genius Nicer Dicer Plus

#ad
Genius #ad - Sběrná nádoba s víkem pro přímé krájení, úsporné skladování lze stohovat, uchovávání čerstvosti potravin a přepravu.

Extrémně ostré nožové vložky z ušlechtilé oceli v provedení G-NOX se 2 různými řezacími plochami pro současné krájení různých potravin. Nabízí mnoho různých možností řezání – kostky, plátky, špalíčky, proužky, čtvrtiny a osminy – to vše v jedné sadě. Stiskem tlačítka „push“ je integrovaná průhledná čisticí plocha automaticky stlačena dolů a odstraní tak snadno i malé zbytky potravin z kolíkové mřížky. Nožové vložky jsou snadno vyměnitelné a skladné.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška5.12
Délka9.06
Hmotnost2.2
Šířka3.54
Číslo díluA33883
ModelkaA33883

2. WMF

#ad

Ořechy, WMF Gourmet kráječ zeleniny ruční s lankem, česnek, bylinky nebo ovoce, multifunkční sekáček 900 ml, plast, cibuli, ideální na zeleninu

#ad
WMF #ad - Materiál: nádoba na mixování lze mýt v myčce, víko a škrabka z kvalitního plastu. Díky víku je rovněž možné skladovat a uchovávat v čerstvém stavu. U víka a rotoru se doporučuje ruční praní.

Kráječ má bajonetový uzávěr pro bezpečné uzavření protiskluzové nádoby během zpracování zeleniny, ořechů, cibule, bylin nebo ovoce. Dvě ostré čepele z ušlechtilé oceli pracují rotujícím způsobem ve dvou výškách a během několika sekund zajišťují spolehlivý výsledek. Multifunkční kráječ mixuje, drtí a může být použit jako kráječ zeleniny, krájí, multisekáček, sekání česneku, cibule, seká, chopper nebo garlic drtič.

Epele z ušlechtilé oceli. 2křídlé čepele z ušlechtilé oceli, ochrana čepele a škrabky - číslo výrobku: 1876786040 Obsah: 1 x drtič s víkem na uchovávání čerstvosti výška 14 cm, Ø 12 cm, objem 900 ml vč.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška5.51
Délka5.51
Hmotnost1.01
Šířka4.72
Číslo dílu1876786040
Modelka1876786040

3. ANCEVSK

#ad

Nuss-Zerkleinerer weiß, 3 Trommelklingen, Gemüsehobel, ‘Ancevsk Runde Käsereibe

#ad
ANCEVSK #ad - Einfach zu montieren und zu reinigen】sehr einfach zu montieren die Käsereibe und der Gemüsehobel ist abnehmbar, dass alle Teile mit Wasser gespült werden können. Ein rutschfester verschluss schließt fest auf dem Tisch ein Schütteln beim Schneiden von Gemüse.

International products have separate terms, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, including fit, labeling or instructions. Sicher zu bedienen: im vergleich zu den traditionellen gemüsehobeln, die Ihre Hand verletzen könnten, ist diese rotierende Käsereibe ausreichend sicher, Sie berühren die Klinge während der Arbeit.

Multifunktions gemüseschneider】 der mandoline slicer hat 3 Edelstahl-Trommelblätter. Alle funktionen in einem Gerät, hat eine Käsereibe als eigenständige multifunktionale Gemüsehobel. Sicheres und menschliches design】100% bpa-freier lebensmittelqualität Kunststoff und 3 scharfe Edelstahlklingen, die in Deutschland hergestellt werden. Sehr sicher im gebrauch auch für ein Kind mit elterlicher Aufsicht.
ZnačkaANCEVSK #ad
VýrobceKOMUSII #ad
Výška11.8
Délka4.72
Hmotnost1.59
Šířka4.5
Číslo díluHU-XI-109

4. Genius

#ad

Tužek, proužků, kotoučů, Genius Nicer Dicer Fun nožní vložky 5 dílů perfektní doplněk k vašemu Nicer Dicer Fun – XXL nůž pro perfektní výsledky řezání kostek

#ad
Genius #ad - Nejjednodušší čištění díky čisticímu štětci. Originální nicer dicer kvalita v jedinečném, zvířecím designu! Extra ostré čepele v kvalitě G-NOX. Perfektně sladěné příslušenství pro Nicer Dicer Fun! Zcela nová vlastnost: rajčatové kráječky.
ZnačkaGenius #ad
Číslo díluA34198

5. Genius

#ad

Mandolína, Genius Nicer Dicer Smart 6 ks zelený – kráječ zeleniny na kostky, kráječ na okurky, plátky, proužky a čtvrtiny – kráječ salátu, tužky

#ad
Genius #ad - Bez námahy, rychle a zcela bez proudu. Precizně broušené čepele z ušlechtilé oceli v kvalitě GNOX jsou ostré jako břitva, robustní a nerezové. Příslušenství můžete dokonce skladně uložit přímo v nádobě.

Vykouzlete rychlé pokrmy s mnoha variantami krájení a bleskově vyměnitelnými vložkami nožů na úrovni restaurace v co nejkratším čase. S nicer dicer smart vytvoříte malé a střední kostky nebo tužky, plátky, proužky a čtvrtky. Flexibilní multitalent pro vaši kuchyni a ideální pomocník pro zdravou výživu. Ultrarobustní řezací víko se snadno zacvakne na protiskluzovou sběrnou nádobu. Ovládáním tlačítka "push" se integrovaná čisticí deska automaticky tlačí dolů a vyčistí i ty nejmenší zbytky jídla. Multifunkční kráječ je geniální systém pro přípravu salátů, ovocných a zeleninových pokrmů.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška4.33
Délka9.76
Hmotnost1.57
Šířka4.84
Číslo díluA34127
ModelkaA34127

6. Genius

#ad

Kráječ Nicer Dicer Smart Genius | 14 dílů | Kiwi | Krájení | Strouhání | Krouhání | Krájení na kostičky | Kráječ na ovoce a zeleninu | Znáte z TV

#ad
Genius #ad - Bez námahy výměna nožů nástavců. Epele z mimořádně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli ve kvalitě G-NOX. Nožové nástavce 2 v 1 pro současné řezání. Vč. Víka s funkcí samočištění. Lze mýt v myčce.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška6.3
Délka9.84
Hmotnost2.87
Šířka8.27
Číslo díluA33902
ModelkaA33902

7. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Smart | 13 dílů | Sekačka na zeleninu Řezačka cibule Řezání / kostkování / hoblování / tužkování / loupání / skladování | Mandolína | Víceúčelová řezačka | Kráječ zeleniny Kráječ ovoce NEW

#ad
Genius #ad - Stisknutím tlačítka "push" se integrovaná průhledná čisticí deska automaticky zatlačí dolů a vyčistí tužku i od nejmenších zbytků jídla.

Etné variace řezání: střední a velké kostky a tužky, tenké a tlusté plátky, silné proužky a čtvrtky. Záchytná nádoba s víkem pro udržení čerstvosti pro přímé řezání, prostorově úsporné skladování stohovatelné, uchování v čerstvém stavu a přepravu. Protiskluzové nožky zajišťují bezpečný způsob práce. Extrémně ostré vložky nožů z ušlechtilé oceli v kvalitě G-NOX se 2 různými řeznými plochami pro současné krájení různých potravin.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška3.23
Délka8.74
Hmotnost2.43
Šířka3.94
Číslo díluA80567
ModelkaA80567

8. Genius

#ad

Kráječ ovoce – kostky – kráječ na okurky, kráječ na cibuli, kráječ hranolků, Genius Nicer Dicer Smart 10dílný kráječ zeleniny, multifunkční kráječ zeleniny, mandolínu

#ad
Genius #ad - Ovládáním tlačítka "push" kráječe na kostky automaticky přitlačí dolů a vyčistí tyč i těch nejmenších zbytků jídla. S kráječem zeleniny z teleshoppingu vytvoříte malé, střední, plátky, velké kostky nebo tužky, proužky a čtvrtky.

Vykouzlete rychlé pokrmy s mnoha variantami krájení a bleskově vyměnitelnou vložkou na nože s multifunkčním kráječem na úrovni restaurace v co nejkratším čase. Flexibilní multi-talent do vaší kuchyně a ideální pomocník s kráječem pro zdravou výživu. Ultrarobustní řezací víko kráječe zeleniny snadno zapadne na protiskluzovou sběrnou nádobu.

Sada multiřezaček jako kuchyňská pomůcka je geniální systém pro přípravu salátů, pokrmů z ovoce a zeleniny. Precizně broušené čepele z ušlechtilé oceli v kvalitě GNOX jsou ostré jako břitva, robustní a nerezové. Bez námahy, manuálně, rychle a zcela bez proudu. Příslušenství můžete dokonce skladně uložit přímo v nádobě. Lze použít také jako kráječ rajčat nebo kráječ.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška4.11
Délka9.29
Hmotnost2.23
Šířka3.74
Číslo díluA33934
ModelkaA33934

9. Genius

#ad

Genius Kráječ zeleniny Nicer Dicer Plus 12 dílů, kráječ ovoce, stříbrný/černý, kráječ na cibuli, A34141, kráječ hranolek, univerzální kráječ – kostky/kolíky/krájení/loupání/skladování

#ad
Genius #ad - Epele z extrémně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli v kvalitě g-nox zajišťují perfektní výsledky! Vždy rovnoměrně nakrájejte jemné plátky s hoblíkem o tloušťce 2 mm. Oblíbený nicer dicer plus v ušlechtilém vzhledu! Díky třpytivé barvě se každý kus stane unikátem. Záchytná nádoba pro přímé řezání dovnitř zajišťuje čistý způsob práce. Oloupněte své ovoce a zeleninu jako profesionální rukou pomocí škrabky.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška0.2
Délka9.84
Hmotnost2.2
Šířka1.97
Číslo díluA34141
ModelkaA34141

10. Genius

#ad

Genius Nicer Dicer Chef vložky na nože 6 x 6 + 6 x 30 + 12 x 48 mm vč. vložky na rajčata 6 mm, nůž kompatibilní pouze s Nicer Dicer Chef objem 2100 ml

#ad
Genius #ad - Jsou vyrobeny z extrémně ostré, tvrzené ušlechtilé oceli v kvalitě G NOX. Rozmanité nožové vložky jsou ideálním doplňkem k inovativnímu Nicer Dicer Chef. Vložky nožů můžete snadno vyměnit a zcela jednoduše uložit a skladně uložit. Kostky, plátky a proužky. Vložky na nože nicer dicer lze mýt v myčce, a proto je lze zcela jednoduše čistit. S vložkou na nože máte mnoho možností řezání, tužky, jako např.
ZnačkaGenius #ad
VýrobceGenius #ad
Výška16.5
Délka7.09
Hmotnost0.84
Šířka14.41
Číslo díluA27058