Top 10 Lampe mit kamera – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ieGeek

#ad

Bezdrátová monitorovací kamera s barevným 15m nočním viděním, ieGeek 2K 3MP venkovní solární monitorovací kamera, PIR detektor pohybu kamera

#ad
ieGeek #ad - Dobíjecí lithium-iontová baterie 5200 mah není vyjímatelná s provozní dobou až 3 měsíce pro stálou ochranu a minimální dobu nabíjení. Akumulátorová kamera zaznamenává pouze tehdy, když rozpozná pohyb a v aplikaci můžete kdykoli sledovat živé obrázky nebo přehrávat nahraná videa.

Dné napájecí kabely, síťové nebo video kabely. Kamera je vybavena snímačem pohybu pir a podporuje rozpoznávání lidí, který lze aktivovat ručně. Ve dne i v noci, uvnitř i venku. S videem 2k qhd a pozorovacím úhlem 130° uvidíte každý detail. Kromě toho můžete obrázky ukládat do cloudu a získat tak další zálohu. Zs-gx3s je kompletně bezdrátová vnitřní a venkovní kamera. Videa se ukládají na micro sd kartu není součástí dodávky, na kterou lze zaznamenat až 128 GB materiálu. Celý kryt je vodotěsný a hodí se pro venkovní instalaci a použití za různých povětrnostních podmínek.

Postupujte podle návodu k připojení aplikace a můžete se během 1 minuty připojit k wi-fi. Díky integrovanému mikrofonu a reproduktoru kamery je možné komunikovat s osobami před čočkou v reálném čase prostřednictvím aplikace ieGeek Cam. V noci můžete rozpoznat v aplikaci tak, čímž lze účinně snížit 99 % chybových alarmů. Kromě toho disponuje alarmem, že automaticky odešle upozornění na alarm a spustí se alarm, aby se vetřelce účinně odradilo.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška3.54
Délka1.85
Hmotnost205
Šířka2.13
Číslo díluIP-416U-V88E
ModelkaZS-GX3S

2. ieGeek

#ad

Detekcí pohybu, venkovní WLAN, WiFi kamera s barevným nočním viděním, ieGeek Venkovní monitorovací kamera 2K, venkovní monitorovací IP kamera PTZ, detektor pohybu člověka, podporuje 5 GHz a 2,4 GHz

#ad
ieGeek #ad - Jakmile tato monitorovací kamera rozpozná venkovní pohyby, abychom po krádeži poskytli důkazy, chceme naši nově optimalizovanou bezpečnostní kameru wifi využít k zabránění krádeži. Ložiště v cloudu/sd & nahrávání 24/7 monitorování venkovní kamery podporuje nahrávání 24/7. S nádhernou funkcí naklápění/naklápění 355 ° horizontálně a 120° vertikálně může tato ip kamera venku nabídnout větší pozorovací úhly a pokrýt více oblastí, která je vybavena funkcí rozpoznávání lidí, žádné mrtvé úhly.

Rozpoznání osob a 355° naklápění/120° venkovní kamera iegeek wlan pro venkovní použití, může snížit 95 % chybových poplachů způsobených hmyzem a deštěm. 2k 3mp fhd pixely a barevné noční vidění tato venkovní bezpečnostní kamera wifi je vybavena hd video rozlišením, aby vám ve dne i v noci poskytla jasnější obrázky a vidoes než 1080p. Pokud plánujete v budoucnu upgradovat svou domácí síť z 2, že si již nemusíte dělat starosti s omezeními sítě. Venkovní kamera wifi podporuje spojení chytrých telefonů / tabletů s více zařízeními.

Zaznamenané informace jsou uloženy na micro sd kartě maximálně 128 g nebo na cloudovém serveru a můžete kdykoli zobrazit a přehrávat přehrávání. A díky zabudovaným bílým světlům a infračerveným světlům vám tato venkovní wifi kamera nabízí obrázky v noci v plné barvě až na 30 metrů. Detekce pohybu, abyste nezmeškali žádné nouzové případy. To znamená, je tato monitorovací kamera, která je kompatibilní s oběma síťovými signály, 4 ghz a 5 ghz Po neustálém technologickém průlomu jsou monitorovací kamery Geek nyní kompatibilní s 5 GHz WLAN pouze tento model.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška4.33
Délka6.3
Hmotnost1.23
Šířka3.54
ModelkaZS-GQ2

3. GALAYOU

#ad

GALAYOU Venkovní monitorovací kamera 2K R2 1

#ad
GALAYOU #ad - Aufgrund der wasserdichten schutzklasse IP65 kann diese Überwachungskamera Aussen WLAN auch bei stürmischem Wetter und starkem Schneewetter verwendet werden. Pir bewegungserkennung mit alarmsireneanders als andere gewöhnliche kameras verfügt die wlan kamera outdoor akku über einen eingebauten PIR-Bewegungsmelder und eine KI-Erkennung, wird Ihr Handy in Echtzeit benachrichtigt und ein Alarm ertönt, die den menschlichen Körper anhand der Temperatur identifizieren können, wodurch Fehlalarme reduziert werden.

Tag und nacht können sie Ihr Haus überwachen und potenzielle Bedrohungen oder Eindringlinge erkennen. Mit 6 eingebauten infrarot-leds und 2 flutlichtern hat die Outdoor Kamera kabellos eine Nachtsichtentfernung von bis zu 10M und liefert auch nachts klare Farbe-Live-Videos. 2k auflösung und nachtsicht in farbedie Überwachungskamera aussen akku ist mit einem 3-megapixel-hd-objektiv ausgestattet, das die Erkennung von Gesichtern und Details erleichtert. Die Überwachungskamera innen akku unterstützt auch mehrere benutzer, die sich das Video gleichzeitig online ansehen können, und Sie können mehrere Benutzerkonten einrichten, damit Sie schöne Momente mit Ihrer Familie und Ihren Freunden teilen können.

Wenn eine bewegung erkannt wird, um unerwartete Person zu erschrecken und die Sicherheit Ihres Hauses und Eigentums zu schützen. Zwei-wege-audio& mit familienmitgliedern teilendie wlan kamera akku verfügt über ein eingebautes mikrofon und einen Lautsprecher, sodass Sie über die App mit der Person vor der Kamera sprechen. Für neue benutzer bieten wir 30 tage kostenlosen Cloud-Speicher an, und Sie können erweiterte Cloud-Speicherfunktionen wie Bildbenachrichtigungen und mehr genießen!
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.4
Hmotnost0.32
Šířka2.05
ModelkaR2 Pro

4. Menborn

#ad

Venkovní s reflektorem, 2,4 GHz IP kamera, funguje s, dvoucestné audio, siréna, Venkovní monitorovací kamera 2K, aktualizovaná kamera sledování 360° s barevným nočním viděním Starlight, detekce pohybu

#ad
Menborn #ad - Multi-user sharing & works with alexa tato venkovní kamera wifi může současně podporovat až 20 uživatelů pro sledování videa. Rozpoznání člověka a dvoucestné audio rozpoznejte a soustřeďte se inteligentně na lidské aktivity. Záruka ochrany videa a kvalitní servis venkovní monitorovací kamery podporují ukládání v cloudu a vestavěnou tf kartu.

355° otočný o 100° naklápění a vodotěsnost ip65venkovní monitorování kamery menborn je dimenzováno s otočením o 90 stupňů vertikálně a 355 stupňů horizontálně. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete slyšet, a komunikovat nejen s návštěvníky, ale také s rodinou v reálném čase přes váš telefon. Kamera podporuje noční vidění Starlight, chytré a infračervené noční vidění. Venkovní ip kamera je vybavena krytem odolným proti povětrnostním vlivům podle IP65, který dokáže zcela zabránit vniknutí prachu a postříkání a je vhodná pro každé špatné počasí.

Pokud monitorovací kamera wifi rozpozná pohyb, co se děje kolem kamery, okamžitě odešle oznámení na váš telefon a chrání vaši rodinu nepřetržitě. Kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, abyste si uvolnili ruce. Videa a účty jsou šifrovány jedinečnou šifrovací technologií pro ukládání videí na TF kartu není součástí dodávky nebo do cloudu, a video soubory na TF kartě jsou přístupné pouze na vašem vlastním účtu. Monitorovací kameru můžete sdílet se svou rodinou a přáteli. Kamerovou kameru můžete ovládat na dálku a sledovat ji kolem dokola bez mrtvého úhlu.
ZnačkaMenborn #ad
VýrobceMenborn #ad
Výška4.65
Délka3.22
Hmotnost0.45
Šířka3.9
Číslo díluG12
ModelkaG12

5. Ring

#ad

Funktioniert mit Alexa | Festverdrahtete Sicherheitskamera mit LED, 3D-Bewegungserfassung, WLAN, Ring Flutlichtkamera Pro Kabel Floodlight Cam Wired Pro | Überwachungskamera aussen mit HDR-Video

#ad
Ring #ad - So kannst du von unterwegs per Live-Video Haustiere und Besucher sehen und mit ihnen sprechen - notfalls sogar lautstark warnen. Volle kontrolle: flutlicht und sirene können durch bewegung und manuell über die Ring-App aktiviert werden. Smarte haussicherheit: die Überwachungskamera bietet smarte Funktionen wie den Nur-Personen-Modus für eine präzise Personen-Erkennung, radarbasierte Bewegungserfassung oder erweiterte Sofortbenachrichtigungen mit Foto-Vorschau.

Hohe audio- und hdr-videoqualität: die kamera bietet 1080p-hdR-Video mit 140° Sichtfeld und eine Gegensprechfunktion mit Audio+ für eine verbesserte Audioqualität mit Echounterdrückung. Immer einsatzbereit: die kamera bleibt dank konstanter stromversorgung und Dualband-WLAN rund um die Uhr mit deinem Netzwerk verbunden. Dank 3d-bewegungserfassung, led-flutlichtern, hdr-video und Nachtsicht in Farbe behältst du mit der Flutlichtkamera Pro Kabel Floodlight Cam Pro Wired rund um die Uhr alles im Blick. So wird die Überwachung auch aussen in dunklen Ecken möglich und du kannst Besuchern den Weg ausleuchten.

Funktioniert mit alexa: verbinde die kamera per wlan mit anderen Ring Geräten wie Ring Chime oder einem kompatiblen Alexa-fähigen Gerät, um Audio-Benachrichtigungen zuhause hören und Sprachbefehle nutzen zu können. Präzise bewegungserkennung: mit der 3d-bewegungserfassung, wer dein Grundstück betritt, Vogelperspektive, benutzerdefinierbaren Bewegungszonen und Advanced Pre-Roll weißt du genau, welche Wege sie genommen haben und woher sie kamen. So musst du dir keine gedanken über das Aufladen eines Akkus machen, wenn du im Urlaub bist. Schutz auf professionellem niveau: du kannst die festverdrahtete Überwachungskamera ganz einfach aussen installieren.
ZnačkaRing #ad
VýrobceRing #ad
Výška8.5
Délka12.82
Hmotnost3.13
Šířka7.77
Číslo dílu53-025946
Modelka5B28S4
Záruka2 year manufacturer

6. TOAIOHO

#ad

černá, upozornění na alarm, Android/iOS, noční vidění v barvě, sdílení více uživatelů, IP66, TOAIOHO Venkovní monitorovací kamera 2K, detekce pohybu, venkovní monitorování, dvoucestná konverzace

#ad
TOAIOHO #ad - Clearer 2k & camera sharingvenkovní bezpečnostní kamera zobrazuje novou verzi 2k technologie. Automaticky sleduje pohybující se osobu nebo objekt, dokud se kamera již nemůže otáčet nebo objekt nezmizí z zorného pole kamery. Je certifikována podle IP66 vodotěsná.

Venkovní monitorování kamery je dobře kompatibilní s iOS a Android. Super color night vision venkovní bezpečnostní kamera má dvě nastavení barevného nočního vidění. Nabízí 360° ochranu pro váš dům. Určitě vám poskytneme uspokojivé řešení. Proto může kamera v noci zaznamenávat více detailů a není o nic horší než za dne. Detekce pohybu a hluku a ip66monitorovací kamera automaticky rozpozná pohyb a zvuky. Volitelná cloud/sd karta a kompatibilita můžete si vybrat, zda použijete sd kartu nebo cloudový servis a chcete uložit video pořízené kamerou.

Upozornění: tato kamera nepodporuje 5G Wifi. Učiňte obrázky a videa jasnější. Kamera podporuje funkci sdílení pro více uživatelů. Kód můžete naskenovat přes aplikaci a umožnit tak členům rodiny kontrolu nad kamerou. Pokud zapnete funkci barevného obrazu " režimu nočního vidění, kamera zaznamená barevné noční vidění pouze tehdy, můžete po celý den dostávat barevné obrázky a videa.
ZnačkaTOAIOHO #ad
VýrobceTOAIOHO #ad
Výška4.72
Délka3.94
Šířka3.94
Záruka1 jahre herstellergarantie.

7. GALAYOU

#ad

Kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa R1, 2,4 GHz WiFi, PIR detektor pohybu, solární – 2K PTZ WLAN kamera monitorování venkovní se solárním panelem, GALAYOU Venkovní monitorovací kamera

#ad
GALAYOU #ad - Pir detektor pohybu s detekcí pohybu na rozdíl od jiných běžných kamer má tato bezdrátová venkovní kamera zabudovaný pir detektor pohybu, který dokáže identifikovat lidské tělo podle teploty, čímž se výrazně sníží falešné poplachy. Rozlišení 2k a naklápění/posouvání/zoom s rozlišením 2k může tato monitorovací kamera na baterie dodávat venku jasnější obrázky ve dne i v noci než 1080p.

S třídou ochrany ip65 není problém používat kameru v deštivých a zasněžených dnech. Akumulátorová venkovní kamera podporuje otáčení o 350°, naklonění o 90° a 4násobný digitální zoom a nabízí tak kompletní ochranu pro váš domov bez mrtvých úhlů. 100% bezdrátová a vodotěsnost ip 65 tato venkovní monitorovací kamera na baterie je vybavena dvěma dobíjecími bateriemi, lze ji pomocí dodávaného solárního panelu neustále napájet proudem. Nastavte poplašnou sirénu a reflektorová světla tak, abyste to okamžitě věděli a odradili nežádoucí osoby.

Kromě toho je zcela pohodlné, že svou wi-fi ip kameru můžete sdílet až se 3 uživateli, abyste mohli současně sledovat videa v aplikaci. Dvoucestné audio a sdílení s členy rodiny venkovní solární monitorovací kamera má vestavěný reproduktor a mikrofon, takže můžete s touto osobou mluvit přes aplikaci nebo odrazit vetřelce. Velmi praktická a úsporná. V aplikaci se zaznamenává video s pohybem po dobu 10 sekund a na svém telefonu obdržíte upozornění v reálném čase, pokud je detekován pohyb.
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška5.34
Délka5.87
Šířka4.62
Číslo díluChaVwe-49
ModelkaR1

8. TONTON

#ad

EU konektor, černý, vstup AC 100 V-240 V/50 nebo 60 Hz/0,4 A Max, nabíječka, Tonton 12 V 1A DC síťový zdroj pro monitorovací kameru IP/CCTV, výstup DC 12 V 1000 mA, síťový kabel AC na DC

#ad
TONTON #ad - Vhodné pro outdoorové ip kamery dericam s1/s2/b1/b2 a většinu outdoorových IP kamer jiných značek s napájecím zdrojem 12 V/1A. 5, 5 mm vnější průměr, 2, 1 mm vnitřní průměr. Výstup: dc 12 v 1000 ma/vstup: ac 100-240 V. Pokud máte dotazy, rádi vám zodpovím. Technická podpora. Bezstarostný nákup. Délka připojovacího kabelu: 1, 2 metru.
ZnačkaTONTON #ad
VýrobceTonton Security #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluPS12V/1A
Modelka12V/1A
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

9. AOSU

#ad

Noční vidění 360 stupňů, detektor pohybu, venkovní kabelové připojení s 2600 lumeny, v barvě,, AOSU Venkovní bezpečnostní kamera WLAN se světlem – 3K 5MP monitorování kamery, reflektorové světlo PIR

#ad
AOSU #ad - Zaručuje, že nepromeškáte žádné důležité události a chrání jak majetek, tak i osoby. Záznam 24/7 a flexibilní možnosti ukládání: nabízí nepřetržité nepřetržité monitorování a je nezbytné pro bezpečnost a zajištění důkazů. Rychlá konektivita a stabilní signál: integrovaná s 2, zajišťuje rychlé spárování zařízení.

Podporuje lokální ukládání na sd kartu sd karta není součástí dodávky a ukládání do cloudu s placeným předplatným a nabízí 7denní bezplatnou zkušební verzi pro cloudové úložiště. Vysoce citlivý senzor se ideálně hodí pro sledování venku a zachycuje i za špatných světelných podmínek nebo v noci vzdálené detaily. Se dvěma externími anténami je signál silnější a stabilnější než u přístrojů bez externích antén, 4 GHz WLAN a Bluetooth, s lepší penetrací do stěny a větší přenosovou vzdáleností. 3k monitorovací kamera: kamera má 5 megapixelů, dvakrát tak jasnější než 2k a zaručuje křišťálově čistou kvalitu videa.

Pokročilá detekce pohybu: vybaveno třemi pir senzory, pokrývá rozsah 270°, rozpozná pohyby i v oblasti slepé kamery a okamžitě nasměruje kameru na pohybující se cíl a sleduje jej. Inteligentní osvětlení senzorů: dvě reflektorová světla s jasem až 2600 lumenů inteligentně přizpůsobují jas okolním podmínkám a aktivitám. Vylepšené bílé světlo zajišťuje silnou viditelnost a bezpečnost a účinně odrazuje vetřelce. 270° širokoúhlé osvětlení s dosahem až 10 metrů.
ZnačkaAOSU #ad
VýrobceAOSU #ad
Výška9.06
Délka9.45
Hmotnost4.41
Šířka9.06
ModelkaL5P
Záruka1 rok záruka výrobce.

10. Tapo

#ad

Tapo Venkovní monitorovací kamera TP-Link C310P2, podporuje Alexa a Google, upozornění na poplach, Wi-Fi IP kamera, IP66, detekce pohybu, dvoucestné audio, 30 m noční vidění, 3MP vysoké rozlišení

#ad
Tapo #ad - Video s ultra vysokým rozlišením – zaznamenává každý obraz v křišťálově čistém rozlišení 3MP. Bezpečné lokální ukládání – až 128 gb 3mp video na micro sD kartě a nabízí tak pohodlný přístup k vašemu video materiálu.

Zvukový a světelný alarm – spusťte světelné a zvukové efekty, abyste odradili nežádoucí návštěvníky. Rozšířené noční vidění – nabízí i při úplné tmě viditelnost až 30 m. Tento produkt obsahuje 2 kusy Tapo C310 Detekce pohybu a oznámení – upozorní vás, když kamera rozpozná pohyb. Google assistant a amazon Alexa nejsou k dispozici ve všech jazycích a zemích. Hlasové ovládání – nyní osvobozeno od rukou: funguje s Google Assistant a Amazon Alexa. Dvoucestné audio – umožňuje komunikaci přes vestavěný mikrofon a reproduktor.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.52
Délka5.59
Šířka4.06
Číslo díluTapo C310P2
ModelkaTapo C310P2