Top 10 Klingeltaster Aufputz Außen – Tlačítka dveřního zvonku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Antikas

#ad

Antikas – Dveřní zvonek v antické mosaz – Století oboustranná zdobení – Secesní styl pro zvonek

#ad
Antikas #ad - Z mosaz patinovaná, kvalitně Nachgefertigte zakladatele čas zvonek. Materiál: mosaz patinovaná. Hmotnost: cca 0, 12 kg. Rozměry: cca výška 7, 8 cm x šířka 4, 8 cm. Kvalitně zpracované dveřní zvonek, kulatý, s mosaz, jako antik.
ZnačkaAntikas #ad
VýrobceAntikas #ad
Hmotnost0.26

2. Metzler

#ad

Jemná struktura v RAL 7016 – velikost: 11, Metzler Dveřní zvonek z ušlechtilé oceli v antracitové barvě – dveřní zvonek z ušlechtilé oceli V2A vč. rytiny – LED tlačítko zvonku – práškový nástřik matný

#ad
Metzler #ad - Tlačítko zvonku můžete zcela jednoduše připojit k drátům zvonku ve vašem domě. Jednoduchý, klasický štítek zvonku spojuje nadčasový design s funkčností a hodí se tak výborně téměř ke každému vchodu do domu. Protože je tlačítko zvonku zapuštěno do zdi, musí být k dispozici dostatečně velký otvor.

Pro gravírování máte k dispozici 20 vybraných písem a 5 různých směrů. Díky nerezové ušlechtilé oceli a přídavnému práškovému lakování v trendové barvě antracitové RAL 7016 je váš zvonek absolutně odolný proti povětrnostním vlivům a i po letech vypadá jako první den. Individuální laserové gravírování na zvonku zaujme jasností a dobrou čitelností. Vedle upevnění pomocí šroubů a hmoždinek si můžete vybrat také naše silikonové lepidlo nebo napínací pružinu pro všechny běžné zásuvky pod omítku.

Pro kruhové osvětlení tlačítka máte k dispozici různé barvy. Zvonek navíc zaujme několika přednostmi. Tlačítko zvonku Ø 19 mm = montážní hloubka v závislosti na modelu až cca 20 mm 0 mm u varianty omítky. Rozměry šířka x výška x hloubka: 110 x 80 x 3 mm + 6 mm u varianty na omítku = 9 mm. Díky zabudovanému led tlačítku uvidí vaši hosté tlačítko zvonku již z dálky. Díky použití masivní 3 mm silné desky z ušlechtilé oceli se dveřní zvonek cítí hodnotný a těžký.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška0.39
Délka4.33
Šířka3.15
Číslo díluvaAN11080_web
ModelkavaAN11080_web

3. Metzler

#ad

Metzler Dveřní zvonek pro bytové domy s rytinou, Zvonek pro montáž pod omítku, ušlechtilá ocel jmenovka hrubě broušená, velikost 120 x 80 x 6 mm

#ad
Metzler #ad - Osvětlená tlačítka volitelně – aby byl váš nový štítek zvonku obzvlášť snadno nalezen, může být vybaven dvěma LED tlačítky – tlačítka jsou odolná proti prachu a vodě podle normy ochrany IP67. Elegantní dveřní zvonek – design je mimořádně elegantní a kvalitně udržovaný, takže se perfektně hodí do každého vstupního prostoru – dvojitá tlačítka vhodná zejména pro vícerodinné domy – velikost: 120 x 80 x 6 mm.

Včetně rytiny – zvláštní poutač pozornosti nabízí individuální popis na štítku zvonku – nápis se umístí na jmenovku pomocí laserového gravírování. Snadná montáž – montážní materiál je volitelně volitelný – na výběr: silikonové lepidlo, závitové kolíky + univerzální hmoždinky nebo závitové kolíky + hmoždinky na izolační materiál speciálně vhodné pro fasády WDVS/ WDV.

Přizpůsobte si nyní – vytvořte si svůj nový dveřní zvonek zcela podle svého přání – po kliknutí na tlačítko "Přizpůsobit nyní" máte možnost vybrat si svůj preferovaný druh písma, LED barvu a požadovaný montážní materiál.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška3.15
Délka4.72
Šířka0.24
Číslo dílusaD12080_amazon
ModelkasaD12080_amazon

4. Metzler

#ad

Metzler Dveřní zvonek se dvěma rodinami – z ušlechtilé oceli – s vyměnitelnými jmenovkami – pro bytové domy – moderní design – v antracitové barvě RAL7016

#ad
Metzler #ad - Vyměnitelné jmenovky – ať už často se měnící nájemce nebo změna jména po svatbě, s tímto zvonkem jste vždy na bezpečné straně. Materiál, který se nejen absolutně snadno udržuje, ale také odolává všem povětrnostním vlivům. Rozměry výrobku: 85 × 150 mm Š × V.

Pro zvláštní vzhled je povrch nerezové ušlechtilé oceli práškově lakovaný v antracitové barvě. Barva led tlačítek je navíc volitelná. Jmenovky lze bez problémů vyměnit. Zvláštním prvkem jsou osvětlená led tlačítka, která jsou k dostání v různých barvách. Materiál odolný proti povětrnostním vlivům – model je vyroben z odolné ušlechtilé oceli. Tlačítka z ušlechtilé oceli jsou podle normy ochrany IP67 odolná proti prachu a vodě.

Exkluzivní design – ať už rustikální venkovský dům nebo moderní městský byt, tento model upoutá pozornost v každém vstupním prostoru. Individuálně přizpůsobitelné – ať už je to barva led nebo druh písma, po kliknutí na tlačítko "nyní přizpůsobitelné" máte možnost přizpůsobit svůj nový štítek dveřního zvonku zcela podle vašich přání. Led osvětlení – efektivní led osvětlení tohoto dveřního zvonku slibuje viditelnost kdykoliv během dne.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler #ad
Výška5.91
Délka3.35
Šířka0.24
Číslo dílulocalization-B086QV3YTX

5. Jung Edelstahl Design

#ad

Jung Edelstahl Design Dveřní zvonek s rytinou "London 2" deska zvonku v různých velikostech. Varianty jako na omítku nebo pod omítku štítek zvonku. Zvonek s LED tlačítkem zelený a šroubové kontakty.

#ad
Jung Edelstahl Design #ad - Samostatný napájecí kabel pro tlačítko není nutný. Díky použití vysoce kvalitní laserové techniky můžeme zaručit gravírování nejvyšší přesnosti a jemnosti. V souladu s CE. Barvu led můžete během procesu objednávky individuálně vybírat. Zvonek se dodává volitelně bez upevňovacího materiálu, pomocí čepu z ušlechtilé oceli neviditelné zepředu – hmoždinky viz foto nebo s montážním lepidlem.

Moderní dveřní klika – masivní štítek zvonku a tlačítko z nerezové ušlechtilé oceli V2A odolné proti povětrnostním vlivům pro dlouhou radost z našeho výrobku. Design z ušlechtilé oceli zaručuje kvalitu "Made in Germany". Montážní návod a návod k montáži jsou součástí dodávky. 20 druhů písma – vyberte si z 20 druhů písma pro individuální gravírování v náročných, ale šetrných postupech bude vaše požadované gravírování pomocí CO2 laseru naneseno na povrch desky zvonku.

Prachotěsné a vodotěsné podle standardu krytí IP67. Kartáč v2a odolná proti povětrnostním vlivům – spodní omítka dveřní zvonek v různých velikostech z masivní ušlechtilé oceli V2A kartáčovaný K 240 Tlačítko se šroubovacími kontakty – vysoce kvalitní 19mm led tlačítko z ušlechtilé oceli v2a se šroubovými kontakty pro připojení ke každému běžnému domovnímu zvonku s 8–12 voltovým stejnosměrným proudem DC nebo střídavým proudem AC se dvěma kabely.
ZnačkaJung Edelstahl Design #ad
VýrobceJung Edelstahl Design #ad
Výška0.12
Délka4.72
Šířka3.15

6. Balcom-CTC

#ad

KT 202 bílé KTS 200 tlačítko zvonku Balcom-CTC

#ad
Balcom-CTC #ad - Barva: bílá. Tlačítko zvonku KT 202. Vnější rozměr děrování: 70, 5 x 19 mm. Rozměr vpředu: 74, 5 x 22 mm.
ZnačkaBalcom-CTC #ad
VýrobcePK #ad
Číslo díluKT 202 ws
Modelka882901

7. Metzler

#ad

Antracit, montáž pod omítku, práškový nástřik v RAL 7016 jemná struktura matná, velikost: 9 x 8,5 cm, Metzler Dveřní zvonek z ušlechtilé oceli Magneto v antracitové barvě, vč. magnetické jmenovky

#ad
Metzler #ad - Včetně gravírování – během procesu objednávky si můžete vybrat z různých druhů písma – náhradní jmenovka B079YN1S6V. Vysoce kvalitní zpracování přímo od výrobce metzler – výrobek je z ušlechtilé oceli, v kvalitě V2A – ušlechtilá ocel s práškovým nástřikem nadchne matným povrchem v jemné struktuře.

Dveřní zvonek je vhodný pro montáž pod omítku – upevňovací materiál volitelně zásuvná hmoždinka nebo napínací pružina pro UP-dózu si můžete vybrat volitelně během procesu objednávky – velikost: 9 x 8, 5 cm. Jmenovky jsou připevněny magneticky – tak je možné je v případě změny jednoduše vyměnit – pro výměnu je zapotřebí špičatý nástroj šroubovák atd. Volitelné led tlačítko Ø 19 mm s různými barvami led osvětlení – provoz: 6 V až 24 V AC/DC – vodotěsné podle IP67.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška0.24
Délka3.35
Šířka3.54
Číslo dílulocalization-B079YCQ2MW

8. Metzler

#ad

Metzler Dveřní zvonek z ušlechtilé oceli v bílé barvě – vč. 3D rytiny/nápisu – zvonek pro montáž pod omítku – velikost: 11 x 8 cm

#ad
Metzler #ad - Individuální výroba – tento zvonek se vyrábí individuálně pro vás – požadovaný text s rytinou, jakož i barvu a LED osvětlení, můžete si vybrat během procesu objednávání. Včetně gravírování – během procesu objednávky máte možnost vybrat si z různých druhů písma své oblíbené písmo pro individuální 3D gravírování.

Volitelná montáž – v závislosti na plánovaném použití lze zvolit vhodný způsob upevnění – závitové kolíky + univerzální hmoždinky, závitové kolíky + hmoždinky na izolační materiál WDVS, silikonové lepidlo, napínací pružina nebo dveřní zvonek na omítku volitelně vč. Jedinečný design se setkává se solidním zpracováním – každý majitel domu si přeje dveřní zvonek, který přesvědčí elegantním vzhledem a robustním provedením.

Masivní materiál odolný proti povětrnostním vlivům – tento domovní zvonek je vyroben z nerezové oceli V2A a akrylového skla odolného proti poškrábání – absolutně odolný proti UV záření, nerezový a odolný proti povětrnostním vlivům. Univerzální nebo izolační hmoždinky – velikost: 11 x 8 cm.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška3.1
Délka4.3
Šířka0.3
Číslo díluUAP-X11080

9. Metzler

#ad

Deska zvonku, z ušlechtilé oceli V2A, velikost: 60 x 60 mm, Metzler Dveřní zvonek z ušlechtilé oceli, LED osvětlení

#ad
Metzler #ad - Led tlačítkového tlačítka – na výběr je pět různých barev LED – také tlačítko bez LED osvětlení je možné. Vodotěsné led tlačítko, 6 v – 24 v, certifikováno ip67, ac/DC přípojka možná i na 2 zvonkových drátech.

Volitelný způsob upevnění: silikonové lepidlo, závitové kolíky + univerzální hmoždinky, napínací pružina pro krabičku up, závitové kolíky + izolační hmoždinky WDVS – vhodné speciálně pro fasády WDVS/ WDV nebo montáž na omítku. Kvalitní dveřní zvonek z ušlechtilé oceli přímo od výrobce Metzler. Tento model je k dostání také s rytinou – jednoduše si vyberte model s rytinou pomocí tlačítka "Barva". Dveřní zvonek bez nápisu vč.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška2.36
Délka2.36
Šířka2.36
Číslo dílup678910-60x60-oGra

10. Metzler

#ad

Metzler Čtvercový dveřní zvonek Bergmann v antracitové barvě – práškově lakovaný RAL 7016 matný jemná struktura – zvonek z ušlechtilé oceli V2A – vč. nápisu – volitelné LED tlačítko – velikost: 10 x 10 cm

#ad
Metzler #ad - Včetně rytiny – udělejte ze svého nového zvonku jedinečný unikát: Vyberte si z různých druhů písma své oblíbené písmo pro gravírování svého jména. Snadná montáž – zvonek z ušlechtilé oceli je volitelný pro různé druhy montáže – navíc je model k dostání v různých velikostech: od 6 x 6 cm do 11 x 11 cm.

Design se setkává s funkčností – díky modernímu vzhledu a robustnímu zpracování se tento dveřní zvonek z ušlechtilé oceli stane středem všeobecného obdivu. Individuální výroba – ať už barva led tlačítka, zde obdržíte dveřní zvonek, druh písma nebo montážní materiál, který je vyroben exkluzivně pro vás po objednání.

Masivní a odolná proti povětrnostním vlivům – ať už déšť, sníh nebo přímé sluneční záření, která byla vyrobena z tohoto zvonku, nerezová ocel V2A, spolehlivě vzdoruje všem povětrnostním vlivům.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Číslo dílulocalization_B09HMSRM4X