Top 10 Junge 3 Jahre Geschenkideen – Zatloukací hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lena

#ad

Hra s kladivem, vícebarevná, základní deska z korku cca 28 x 19,5 cm, Hra na nehty s 64 pestrými 8 dílky staveniště, kladivo a nehty, klepání pro děti od 3 let, Lena 65828 Hra s kladivem

#ad
Lena #ad - Korková deska: cca 28 x 19, 5 cm. Obsah: 64 barevných destiček na 7 tvarech, 8 speciálních tvarů staveniště, kladivo a hřebíky. Podporuje kreativitu a motoriku. Kladívková hra pro vytváření barevných stavenišť – motivy. Vhodné pro děti od 3 let.
ZnačkaLena #ad
VýrobceSIMM Spielwaren GmbH #ad
Výška1.77
Délka12.99
Hmotnost1.04
Šířka9.45
Číslo dílu65828
Modelka65828
ZárukaZákonná záruka

2. DejaNard

#ad

DejaNard Dinosaurus hračka chlapec hry malé vánoční dárky pro děti 3-7 let dětská hračka Montessori

#ad
DejaNard #ad - Vánoční dárky pro dětitato sada hraček je dodávána v exkluzivním balení, které se perfektně hodí jako dárek k narozeninám, vánoční dárek a lze ji vzít také jako cestovní hračku. Oblíbená rodina dinosaurů stavebnice ve tvaru rodiny dinosaurů, které děti milují, podporují vnímání barev a rozpoznávání dinosaurů u dětí.

Veselé hračky jsou dostatečné pro děti, Velikonocům, aby si hrály celé hodiny mimo elektronické obrazovky. Skvělá výuková hračka pro 3-6 let ve třídě, v jeslích nebo doma ve škole. Větší dřevěné bloky dinosaurů lze snadněji stohovat a je součástí balení taška pro snadné skladování a přepravu. Interaktivní hračka pro rodiče a děti můžete si s rodiči hrát stavebnicové hry pro výrazné zlepšení vztahu rodičů a dětí. Více možností stohování a vyvážení může děti naučit trpělivosti, vytrvalosti a odolnosti vůči stresu. Vyrobeno z vysoce kvalitního ekologického dřeva a netoxické barvy na bázi vody, se zářivými barvami a hladkými hranami, mohou si s jistotou hrát chlapci a dívky 3 4, 6 let.

Rodiče mohou dětem pomoci snadno začít a budovat důvěru a v procesu neustálého povzbuzení stimulovat fantazii dětí. Zaručte si bezpečnost ideální velikost pro malé ruce, 5, které se nejen snadno uchopí, ale také zabraňují náhodnému spolknutí. Hračka pro děti pro rané učení tato stohovací hra dinosaurů může pomoci rozvíjet jemnou motoriku, koordinaci rukou a očí, koncentraci a schopnost myšlení dětí.
ZnačkaDejaNard #ad
VýrobceDejaNard #ad
Výška0.91
Délka9.06
Šířka6.3

3. DQMOON

#ad

Dinosauří hračka pro děti 3–9, sady pro děti, vnitřní a venkovní závěsné házecí šipky, terč na šipky se suchým zipem s 12 lepivými míčky, velké a otruby, dárky k narozeninám pro děti 4–10, 76 cm

#ad
DQMOON #ad - Hrajte všude sada terčů na šipky dinosaurus je super bezpečná a zábavná pro děti. Outdoorová šipková hra pro děti každého věku. Hraní si s přáteli venku a současně dodržování společenského distancování je také zábavná hra. Každý výrobek obsahuje 12 míčků, které lze bezpečně upevnit na terč.

Jednoduše zavěste šipky dinosaurů na háček a vychutnejte si zábavnou hru šipek uvnitř i venku. Můžete jej umístit kamkoli, aniž byste si museli dělat starosti, že to poškodí vaše děti. Dinosaurus dárky pro děti 3 4 5 6 7 8 9 10 let. Pomozte svému dítěti dostat se pryč od počítače a mobilních her tím, 6 7 8 9 10 11 dětí. Vyrobeno z vysoce kvalitní, hračka od 4 5 6 7 8 9 10 let děti. Klasická, vánoce, jednoduchá a zábavná hra na házení šipek je perfektní narozeninová hra pro děti a také perfektní dárek pro děti na Halloween, díkůvzdání, Nový rok nebo jiné svátky.

Dinosauří hračka pro děti 4 5 6 7 8 9 10 let. Sada házecích her pro 4-11leté dinosaury narozeninová dekorace pro chlapce a dívky. Můžete jej postavit kdekoli, má dlouhou životnost a neublíží vám ruce. Outdoorové hry od 3 4 5 6 7 8 9 10 11 let, průměr koule: 4 cm. Nejlepší dárek pro dětitato sada terčů na šipky dinosaurů se suchým zipem se dodává v dárkové krabičce.
ZnačkaDQMOON #ad
VýrobceDQMOON #ad
Výška6.89
Délka6.3
Hmotnost0.18
Šířka4.53
ModelkaKL-2022

4. EUCOCO

#ad

Nápady na dárek hračky, EUCOCO Walkie Talkie děti, hračka od 3 4 5 6 7 8 let chlapec vánoční dárek 3-10 let outdoorové hry pro děti Walki Talki Dětské hračky

#ad
EUCOCO #ad - Má lehčí mini velikost, váží pouhých 81 gramů a byl vyvinut speciálně pro dlaň dětí ve věku 3–10 let, což je pro děti pohodlnější používání a nošení. Istý a nehlučný zvuk když vaše děti vyrazí na výlet za objevem, je nezbytná jasná komunikace s vaší skupinou.

Ať už doma, na zahradě nebo při pěší turistice nabízejí naše vysílačky perfektní možnost, aby děti zůstaly ve spojení s rodinou a přáteli. Naše vysílačky mají pouze jeden spínač ON/OFF a tlačítko talk. Ergonomický designvylepšená vysílačka eucoco byla vyvinuta a navržena naším profesionálním týmem s ohledem na ergonomii. Perfektní dárek pro dětinaše stylová a krásně zabalená dárková krabička dělá z našich vysílaček perfektní Vánoce, Halloween, Velikonoce nebo narozeninový dárek pro chlapce a dívky ve věku 3-10 Tyto walky talky mají dosah cca 1000 stop a nabízí jasný zvuk pro zajištění bezproblémového spojení.

Jednoduše zapněte spínač a stiskněte tlačítko talk pro komunikaci, aniž byste si museli dělat starosti s rušení křížové frekvence. Ovládání vhodné pro dětinení třeba se naučit nastavovat kanály. Sdílejte zábavu s přáteli naše vysílačky pro děti se perfektně hodí do interiéru i exteriéru. Snižte své starosti.
ZnačkaEUCOCO #ad
VýrobceEUCOCO #ad
Výška4.8
Délka4.13
Šířka1.42
Číslo dílu/
Modelka/
Záruka/

5. Winstico

#ad

2 kusy dinosaurů o 360 stupňů rotující auto dárky pro chlapce, děti od 3 let, Winstico Monster truck

#ad
Winstico #ad - Stuntshow o 360 stupňů: monster truck nepotřebuje žádné baterie, může jezdit ve směru vaší síly, jednoduše jej posuňte dopředu, narazit na překážky nebo jiná malá auta, vstanou a točí se a tancují. Děti si mohou užívat čas svého autíčka kdykoliv a kdekoliv.

A velikost auta je velmi vhodná pro děti a děti od 3 let si s těmito malými tiny trucky mohou bez problémů hrát. Robustní a bezpečné: toto auto má velké a silné gumové pneumatiky, 4 pružinové nárazníky a aerodynamický design karoserie, který může působit tlumící účinek a chrání hračky dinosaura a nábytek i při silných kolizích. Dobrá manipulace: skvělé hračky do auta, které jezdí zcela bez baterie.

Jednoduše se nastartujte a začnou blikat. Dárek pro děti: tyto krásné a akční třpytky jsou atraktivním dárkem, narozeniny, Vánoce, překvapí chlapce na Halloween, Den dětí a Nový rok atd. Dobrá doba dinosaura: děti si mohou vybrat své oblíbené rohaté draky nebo závodní auto Tyrannosaurus Rex Form a vyrazit na to! Na zemi, v parku, na rampách.
ZnačkaWinstico #ad
VýrobceWinstico #ad

6. CUBIDI

#ad

Hry od 3 let na podporu fantazie malých dětí 3leté, CUBIDI® Kreativní hra s kladivem Montessori, sladká hra s kladivem pro děti od 3 let

#ad
CUBIDI #ad - Dárek pro 3leté děti. Hra s motorikou – dřevěná hračka s kladivem od 3 let pro všechny malé řemeslníky, kteří si s dovedností a kreativitou rádi vytvoří svůj vlastní pestrý svět.

Hry od 3 let – originální nehtová hra cubidi v designu vhodném pro děti je skvělá hračka pro chlapce a dívky od 3 let. Náš zákaznický servis reaguje do 24 hodin a nabízíme 100% slib spokojenosti. Kvalitní a dlouhá životnost – hra cubidi s kladivem od 4 let je velmi kvalitně zpracovaná a má zaoblené hrany. Dárek pro chlapce 4 roky.

Německý dodavatel – cubidi je německá značka s německým vědomím kvality. Nápad na dárek – udělejte z dřevěné hračky od cubidi ideální dárek pro chlapce 3 roky jako dárek k dětským narozeninám, v adventním kalendáři nebo k Vánocům. Hra s kladivem pro děti od 3 let. Při výrobě kladívkové hry byly použity bezpečné barvy.
ZnačkaCUBIDI #ad
VýrobcePentra GmbH #ad
Výška0.79
Délka7.87
Šířka7.87
Číslo díluCUB NAIL GAM
ModelkaCUB NAIL GAM
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. kizplays

#ad

Elektrické auto auto závodní dráha pro děti dárek, flexibilní track jeřáb hry, Kizplays 260 ks závodní dráha závodní dráha 6 aut bagry hračka od autíček dálnice od 3 4 5 6 let chlapci dívky

#ad
kizplays #ad - Vyrobeno z netoxických materiálů, všude si ji můžete hrát, bezpečnost je vždy na prvním místě. Co obsahuje 260 kusů – naše stavebnice obsahuje 240 komponentů flex track, 2 závodní auta, 1 barikádu, 2 baterie, 8 dopravních značek, 4 mini stavební vozy, 2 stromy a 1 most, 1 mapu. Každý nákladní vůz má pohyblivá pracovní ramena.

Bezpečnost a detaily na prvním místě – odpovídá evropským normám pro hračky. Pokročilá konfigurace pro vybudování vlastního stavebnictví pro vaše nejmenší! Každá stavební kolej je jedinečně navržena tak, velikonocům, aby perfektně padla do ruky dítěte, snadno se nosí, perfektní dárek pro malé děti k Vánocům, narozeninám a jiným svátkům. Vytvořte si vlastní cestu – s kolejnicemi y, obloukovými kolejnicemi a mosty může tato stavebnice STEM vašemu dítěti pomoci rozvinout jeho představivost a pomoci mu při budování vlastního světa z kolejí a udělejte si čas na zdravé, praktické hraní.

Perfektní dárek pro chlapce a dívky ve věku 3456 let. Děti mohou předstírat, že tyto nákladní vozy používají pro všechny druhy stavebních prací a hrají si celé hodiny kreativně a nápaditě. Obsahuje transportéry, bagry, silniční válečky, cementové náplasti a 2 závodní vozy.6 různých typů stavebních vozidel – nakonfigurovali jsme 6 simulovaných stavebních vozidel s jedinečným designem a funkcemi. Více příslušenství, více hry – auta mohou překročit mosty a lišty lze ohnout a zaklapnout a zaklapnout tak, aby tvořily celou řadu různých tvarů kolejnic.
Značkakizplays #ad
Výrobcekizplays #ad
Výška11.81
Délka3.94
Šířka2.36
Číslo dílu2031
Modelka2031

8. DINORUN

#ad

Motorická hračka dárky pro dívky chlapce dětské hračky od 3 4 5 6 let, DINORUN Montessori hračka dřevěná hračka šroubovák s úložnou taškou

#ad
DINORUN #ad - Hrací prkno pro malé děti lze hrát během aktivit dětí a podporuje spolupráci a komunikační dovednosti. Ložnou tašku, která se dodává se sadou dřevěných hraček, lze použít na cesty. Děti se učí používat šroubováky a používat různé nástroje pro šroubování během hry, které jim umožní správně získat praktické životní schopnosti.

Hračky s jemnou motorikou jsou vhodné nejen pro hry, 5 6 let, rozpoznávání tvarů, ale také pro vaše dítě, chlapce, aby pomohly rozvíjet jemnou motoriku, schopnosti koordinace ruka-oko. Bezpečnostní dřevěný materiál busy board vyrobený z netoxického a bezpečného dřeva a kování umožňuje vašemu dítěti bezpečně procvičovat odstraňování a opětovné nasazení 8 různých šroubů a současně zlepšit jeho schopnosti rozpoznávání a smyslovou aktivitu. Cestovní hry pro děti od 3 4 5 díky malé velikosti je hrací deska nezbytností pro malé děti na cestách.

Roubovák montessori busy board zaměstná vaše dítě a umožní mu soustředit se na výukové aktivity. Vaše dítě bude mít během cesty dobrou náladu. Vzdělávací hry od 3 4 5 let hračka montessori pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku a kognitivní schopnosti, podporovat koordinaci rukou a očí a zlepšit schopnost řešit problémy. Montessori hračka tato sada dřevěných hraček obsahuje hasičské auto s motivem busy board, 4 * nářadí pro šroubování a 8 druhů šroubů. Perfektní dárek perfektní dárek k narozeninám pro děti 3 4, děti, dívky.
ZnačkaDINORUN #ad
VýrobceDINORUN #ad
Výška9.06
Délka5.12
Šířka1.18
Číslo díluMWDH063
ModelkaMWDH063

9. GLÜCKSWOLKE

#ad

5, 8 Jahre I Geschenk für Mädchen und Junge, GLÜCKSWOLKE, Finde es I Draußen die Natur neu entdecken I Outdoor Schatzsuche für Kinder I Entdecker Spielzeug & Kinderspiel I Spiele ab 4, 7, 6

#ad
GLÜCKSWOLKE #ad - Bestens geeignet als mitbringspiel & beschäftigung für Kindergarten, Vorschule, Grundschule / Füllung der Schultüte zum Schulanfang / Schule oder als Inhalt / Einschulung. Spielen nach montessori – selbstständiges entdecken und erforschen - ein freies Lernen ganz nach Montessori.

Ob zum geburtstag, 7 jahre, ostern oder Nikolaus und Weihnachten dein Kind wird sich garantiert über dieses Erlebnis Spielzeug freuen. Coole geschenkidee – dieses kinderspiel ist das perfekte geschenk für mädchen und jungen ab 4 Jahre oder älter - 5 Jahre, 6 Jahre, 8 Jahre, 9 Jahre. Aktives lernspiel – neben der schnitzeljagd lernt dein kind durch die Bonusaufgaben spielerisch etwas in den Bereichen: Farben, Zahlen und Buchstaben / Kreativität und Experimente / sowie Achtsamkeit, Formen, Gefühle und Selbstwahrnehmung.

Entdecke die natur – ob im garten, im wald oder unterwegs beim Spaziergang im Park - Dank diesem Outdoorspiel erlebst du gemeinsam mit Familie & Freunden tolle Abenteuer draussen an der frischen Luft. Dieses spiel regt euch dazu an, eure Umgebung genauer wahrzunehmen und auf all die kleinen Details zu achten, die man sonst so leicht übersieht. Super einfache regeln – finde anhand von 50 spannenden suchaufträgen die passenden Gegenstände in der Natur.
ZnačkaGLÜCKSWOLKE #ad
VýrobceGLÜCKSWOLKE #ad
Výška0.75
Délka4.84
Hmotnost0.41
Šířka3.31
Číslo díluGW 2023-02
ModelkaGW 2023-02
ZárukaHerstellergarantie

10. Kiztoys

#ad

Automatická chůze se zvukem a světlem Vozidlo na staveništi, auto dětská hračka bagr se světly a vícenásobnou hudbou pro děti 3 4 5 6 7 let, Bagr hračka

#ad
Kiztoys #ad - Automatické vyklopení náhrobního ramene: po určité době jízdy se bagr dočasně zastaví a vyklopí náhrobní rameno nahoru a dolů, aby simuloval výkopové práce. Varování: rameno bagr nelze nastavit ručně, jedná se o automatickou elektronickou hračku.

Tělo může být osvětleno na mnoha místech, světlo mění v rytmu hudby barvu a světelný efekt je zřetelnější, měkké a nedráždivé světlo šetří vývoj zraku dětí. Univerzální jízda: na spodní straně vozidla je nainstalováno univerzální kolo, které automaticky mění směr jízdy, když během jízdy narazí na překážku. Se zvukem a světlem: s blikajícími světly a různými zvukovými efekty. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití, obývací pokoj, terasu, jedná se o automatickou elektronickou hračku.

Před hraním odstraňte ochranný kryt otočných koleček. V různých scénách lze použít různé zvuky. Ideální pro hraní na zahradě, 5 cm × 7, 5 palce. Upozornění: na spodní straně bagru se nacházejí otočná kolečka. Materiál: plast s dlouhou životností, venku nebo uvnitř. Hraní tohoto stavebního vozidla může zlepšit schopnost rukou a očí dítěte.
ZnačkaKiztoys #ad
VýrobceKiztoys&1 #ad
Výška11
Délka4.8
Hmotnost0.84
Šířka4
Číslo dílu198-8
Modelka‎198-8