Top 10 Gold Waage Gramm – Potřeby pro kanceláře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ascher

#ad

200 x 0,01 g, Ascher digitalni vaha, na zlato a mince

#ad
Ascher #ad - Váha nabízí 6 různých jednotek hmotnosti: g/oz/ozt/dwt/gn/ct pro jednoduché přepočty hmotností. Digitální kapesní váha ascher má maximální hmotnost vážení 200 g. Nechybí ani funkce automatického vypnutí po 60 sekundách pro prodloužení životnosti baterie.

Praktická dotyková tlačítka, extra velké číslice a modře podsvícený lcd displej, který je v každém prostředí dobře čitelný, dělají z vážení na této váze hračku. Funkce odečtu hmotnosti zase zajistí přesné zvážení čité hmotnosti daného předmětu. Váha pro vás bude skvělým společníkem na cesty pro vážení výrobků nebo předmětů jako jsou zlato, stříbro, mince, šperky či drahokamy.

Minimální rozlišovací hmotnost je 0, 01 gramu, díky čemuž nabízí možnost přesného vážení. Digitální kapesní váha ascher je vybavena plochou z ušlechtilé oceli a otevíracím ochranným krytem. Díky kompaktnímu a lehkému provedení nabízí váha ideální řešení pro potřeby mobilního vážení.
ZnačkaAscher #ad
VýrobceAscher #ad
Výška0.75
Délka5.04
Hmotnost0.31
Šířka3.07
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka/

2. AMIR

#ad

Jemná váha, 500 g x 0,01 g dopisní váha, na vaření, šperky zelená, funkce tárování, kávu, AMIR Digitální kapesní váha, digitální kuchyňská váha s LCD displejem, drogu, funkce PCS, 6 jednotek

#ad
AMIR #ad - Funkce smart button: tlačítko "t" pro funkci tara. Různé funkce: rychle převádějte mezi 6 jednotkami: g, ct. Pomocí tlačítka "pcs" můžete počítat kousky, jako jsou tužky, korálky, šrouby atd.

Inteligentní displej a úspora energie: lcd displej s modrým světlem, výdrž baterie, automatické vypnutí, snadné ovládání, nízká spotřeba proudu pro ukládání funkcí. Vhodné pro vážení koření, mincí, zlata, dwt, gn, OZT, OZ, šperků, léků atd. Stylový design: kuchyňská váha je z kvalitní platformy z ušlechtilé oceli, vodotěsná obrazovka, má dlouhou životnost. Vysoká přesnost měření: digitální váha s přesností až na 0, 1 g a schopnost měření až 500 g činí tuto kuchyňskou váhu mnohostranně použitelnou. Kompaktní velikost, snadné provedení.
ZnačkaAMIR #ad
VýrobceAMIR #ad
Výška0.75
Délka28.94
Hmotnost1.1
Šířka14.37
Číslo díluEU-KA8SERIES

3. DIPSE

#ad

Dipse Digitální laboratorní váha TP-500 x 0,01 – jemná váha s přesným rozlišením 0,01 g, barva černá, digitální váha do 500 g/0,5 kg rozsah vážení 500 x 0,01 g

#ad
DIPSE #ad - Díky rozsáhlým možnostem použití je tato váha skutečně univerzálním pomocníkem pro domácí použití a profesionální kancelářské potřeby potřebná hmotnost pro TP-500: 2 x 200 g – tyto závaží jsou k dostání samostatně. Díky velkým, osvětlenému displeji je váha nejen funkční, volně ležícím tlačítkům a dobře čitelnému, ale také velmi snadno ovladatelná.

Rozměry jsou zvoleny tak, aby vypadala jako velká kapesní váha, ale také jako stolní váha bude vypadat dobře. Díky perfektnímu zpracování a solidní elektronice je díky dvoufázové kalibraci nutná 2 × 200 g nastavovací hmotnost mimořádně přesnou hodnotu, laboratorní váhu, koření, ať už pro molekulární kuchyni, šperky, chemikálie, dopisy, kapesní váhu .

Různé vážící jednotky gramy, penny hmotnost navíc odpadají namáhavé převádění. Obsažené dvojité bezpečnostní digestoře lze prakticky použít také jako váhy – váha je tak mobilní a vždy připravena k použití. Díky přesnému rozdělení jemné váhy o hmotnosti 0, grain, unce, carat, unce, bez ohledu na to, 01 gramů máte vždy přesný výsledek, o co jde. Digitální váha dipse tp – 500 je optimální váha do kanceláře, hobby a kuchyně.
ZnačkaDIPSE #ad
VýrobceDIPSE #ad
Výška0.79
Délka5.12
Hmotnost0.32
Šířka3.94
Číslo dílutp-500x001-6099

4. Vitafit

#ad

Váha na mince s LCD displejem, přesná váha, černá, digitální gramy váha, váha na šperky, Vitafit Digitální kapesní váha 500 g/0,01 g

#ad
Vitafit #ad - Jako například: zlato, stříbro, mince, šperky, drahokamy a jiné drobné zvonky a píšťalky. Pro měření mnoha předmětů. Tato kapesní váha má maximální kapacitu 500 g / 16 oz s přesností až 0, 01 g pro zajištění přesného vážení.

Uživatelsky přívětivá funkce zapnutí/tárování a přepínání jednotek stisknutím tlačítka; jemně stiskněte pro zapnutí nebo nulování. Vybaveno 6 různými režimy pro jednotky: g, ct, ozt, gn, tl a dwt pro jednoduchý převod jednotek;. Indikace nízkého stavu baterie a přetížení, provoz na 2 AAA baterie s dlouhou životností baterie. Velký lcd displej s modrým podsvícením, který je dobře čitelný za všech světelných podmínek. Po 60 sekundách bez ovládání se váha automaticky vypne, aby se prodloužila životnost baterie.
ZnačkaVitafit #ad
VýrobceVitafit #ad
Výška0.79
Délka4.33
Hmotnost0.33
Šířka3.35
Číslo díluVT737
ModelkaVT737

5. G&G

#ad

G&G MS-B 1000 g/0,1 g kapesní váha jemná váha digitální váha váha na zlato váha na mince Scale

#ad
G&G #ad - Velmi vysoká přesnost. 6 jednotek vážení g, dwt, ozt, ct, oz, gn automatické vypínání 1 min. Kapacita: 1000 g/0, 1 g. Snadno čitelný, osvětlený LCD displej s modrým pozadím. Rozměry: 128 d x 78 š x 19 v mm, vážící plocha: 76 x 66 mm. Napájení 2 bateriemi aaa jsou součástí dodávky. Funkce "tara", barva: Černá.
ZnačkaG&G #ad
VýrobceGundG #ad
Výška3.07
Délka5.04
Hmotnost0.24
Šířka0.71
Číslo díluMS1000B
ModelkaMS1000B

6. SEBSON

#ad

Malá váha s platformou z ušlechtilé oceli, SEBSON Jemná váha 0,1 g přesná až 750 g digitální, kapesní váha s ochranným krytem/vážící miskou

#ad
SEBSON #ad - Ochranný kryt lze navíc použít jako kolébku pro obzvlášť jemné potraviny. Kapesní váha – malá váha 119 × 73 × 20 mm najde místo v každé tašce a je chráněna ochranným krytem před poškozením při přepravě.

Vysoká přesnost s jedním senzorem – robustní ušlechtilá ocel vážící plocha – 6 jednotek vážení g, oz, gn, ct, ozt, dwt – funkce automatického vypnutí – provoz na baterie AAA nejsou součástí dodávky. Funkce tára – s touto funkcí vážení můžete nastavit aktuální hmotnost na nulu, pokud chcete zjistit dodatečnou hmotnost. Sebson digitální jemná váha na dopisy, zlato, koření a mnoho dalšího, kávový prášek, až 750 g v krocích po 0, šperky, 1 g.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška2.87
Délka4.69
Hmotnost0.22
Šířka0.79
Číslo díluSC_POC_A
ModelkaSC_POC_A

7. G&G

#ad

Přesná váha, stolní váha, laboratorní váha, G&G PLC 100 g/0,001 g, průmyslová váha

#ad
G&G #ad - Vážicí plocha z ušlechtilé oceli; LED displej. Rozsah dodávky: přesná váha plc; síťový zdroj; sklo ochrana proti větru; návod k použití. Funkce tárování; automatický kalibrační proces. Plastový kryt se snadnou údržbou, plošinový zátěžový článek strie. 7 jednotek vážení g, oz, ozt, ct, gn, dwt, lb; funkce počítání referenční čísla 1/10/20/50/100.
ZnačkaG&G #ad
VýrobceG&G GmbH #ad
Výška0.01
Délka0.01
Hmotnost8.82
Šířka0.01
Číslo díluPLC100B-C

8. G&G

#ad

G&G Jemná váha TS 200 g x 0,01 g vč. 100 g kalibrační hmotnost kapesní váha digitální váha na mince zlatá váha

#ad
G&G #ad - Dodávka s vhodnou kalibrační hmotností 100 g vč. Lcd displej s podsvícením, funkce automatického vypnutí 1 min. Vážící plocha: 60 x 60 mm, rozměry: 115 d x 751 Š x 20 V mm. 5 jednotek vážení g, ozt, ct, dwt, oz, funkce "tara", funkce počítání.2 x aaa baterie včetně, zobrazení přetížení a baterie. M1.
ZnačkaG&G #ad
VýrobceGundG #ad
Výška0.79
Délka4.53
Hmotnost0.24
Šířka2.95
Číslo díluTS200B

9. GRAM PRES

#ad

S váhou kalu, 50 g/0,001 g, váha Mg pro vážení prášků, pinzetou, GRAM PRES Vysoce přesná váha v miligramech, digitální mini kapesní gramová váha, léků, šperků, zásobníkem a, opětovného nabíjení

#ad
GRAM PRES #ad - Přenosná a praktická -mini gramová váha gram pres má malou velikost, podobnou velikosti mobilního telefonu a dodává se s ochranným abs sklopným krytem pro váhu. Záruka a zákaznický servis -gram pres nabízí 10letou záruku a doživotní podporu pro tuto vysoce přesnou miligramovou stupnici. Multifunkční váha – tato překládací váha má funkci tárování, se kterou můžete váhu snadno nově kalibrovat, která vám pomůže snadno udržet čistou hmotnost váženého materiálu v nádobě.

Má maximální kapacitu 50 gramů a ukazuje závaží v krocích po 0, 001 g. Několik jednotek vážení – s mini gramovou váhou gram pres můžete zcela jednoduše přepínat mezi 6 režimy – g, dwt a gn – pomocí tlačítka "M". Váha kromě toho disponuje funkcí automatického vypnutí, ozt, oz, ct, která po 180 sekundách šetří energii. Dodává se také s kalibrační hmotností 50 g, aniž byste museli kupovat další závaží. Vysoce přesné vážení – vysoce přesná miligramová váha gram pres má zabudované vysoce přesné senzory, jako jsou šperky, medicína, které přesně váží malé předměty, zlato, byliny, prášek, mince a drahokamy.

Součástí dodávky je sada praktických nástrojů - pinzety, váhy a baterie -, lžíce, které usnadňují vyjímání drobných předmětů a vážení prášku na cestách. Podsvícený lcd displej zobrazuje jasné číslice v bezsvětlém prostředí. Pokud máte dotazy nebo obavy ohledně produktu, obraťte se prosím na tým zákaznických služeb, který do 24 hodin odpoví na vaše dotazy a nabídne řešení, která odpovídají vašim potřebám.
ZnačkaGRAM PRES #ad
VýrobceGRAM PRES #ad
Výška0.79
Délka5
Hmotnost0.32
Šířka2.9
Číslo díluGP50-001-BLK
ModelkaGP50-001-BLK

10. ACCUWEIGHT

#ad

ACCUWEIGHT 300/0,01 g, střižená vážící miska, s funkcí počítání, kapesní váha na chutě, přesná váha na koření, přesná váha na dopisy, gramová váha

#ad
ACCUWEIGHT #ad - Hygienická a snadno čitelná: vážicí plošina z ušlechtilé oceli zajišťuje snadné čištění; s modrým podsvíceným LCD displejem je elektronická váha dobře čitelná na slunci i ve tmě. Přesná čitelnost: díky přesnému vážení v kroku 0, 01 g je tato digitální váha ideální pro vážení všech, kteří se spoléhají na přesné výsledky od 0, 05 g do 300 g.

Malá, ale jemná: miniváha je praktická a kompaktní, aby se vešla do každé kapsy a snadno se přepravuje; víko chrání laboratorní váhu před nečistotami a poškozením, lze ji uvolnit bočním tlačítkem a lze ji použít jako váhu.66 hmotnostních jednotek: tlačítkem unit se jednotka rychle přepíná pod ct, dopisní váha, gn, ozt, aby byla malá váha vhodná jako váha zlata, dwt, oz a g, váha na kávu nebo mince.

Multifunkční design: praktická jemná váha s funkcí vážení pro určení čisté hmotnosti, ukazatel stavu baterie a přetížení a zajímavá funkce počítání času při počítání perel, energeticky úsporné automatické vypínání při nečinnosti 90 s, pilulek nebo šroubů.
ZnačkaACCUWEIGHT #ad
VýrobceACCUWEIGHT #ad
Výška0.79
Délka2.8
Hmotnost0.22
Šířka4.02
Číslo díluAccuweight-255EU