Top 10 Flaschen Lichterkette mit Batterie – Světelné řetězy pro vnitřní a venkovní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Jsdoin

#ad

DIY-Tischdekoration, 2M 20LED Glas Korken Licht Lichterkette mit Batterie für Weihnachten, Jsdoin 3 Stück Flaschenlicht Batterie,Flaschenlichterkette Korken, Innen- und Außendekoration warmweiß

#ad
Jsdoin #ad - Qualitätsservicewenn sie mit unseren lichtern für flaschen nicht 100% zufrieden sind, werden wir es zurücknehmen und einen Ersatz oder eine Rückerstattung des vollen Kaufpreises bei Bedarf anbieten. Weinflaschenlichter: korklichter für flaschen sind 1, weinflaschen, geeignet für die meisten Flaschen, 5–2, Bierflaschen, 2 cm groß, perfekte Dekoration für Glasflaschen, verleiht einer Party eine charmante Atmosphäre.

Romantische atmosphäre mit flaschenspezielle korkenform für diy Flaschenlichter, Party, Glas Lichter. Sicher batteriebetriebenjedes weinflaschenlicht hat einen an-/aus-schalter und wird mit 3 LR44-Batterien betrieben Batterien im Lieferumfang enthalten. Keine notwendigkeit für Steckdose und bequem zu bedienen. Sie können das gerät einfach in den Mund jeder Standard-Batterielichterkette legen, um eine warme Atmosphäre mit diesen kleinen Lichterketten zu schaffen.

Keine Ärger, keine Verzögerungen und keine Fragen. Was auch immer der raum ist, setzen Sie die perfekte Atmosphäre und perfekte Laune. Tisch-mittelstückverleiht ein gemütliches, warmweißes licht, Schlafzimmers, um ihren Esstisch oder einfach nur eine Ecke Ihres Wohnzimmers, der Küche oder sogar Ihres Badezimmers zu dekorieren. Schaffen sie eine romantische atmosphäre, Zimmer, Weihnachten, Hochzeit, ideal für Tisch, Terrasse, Neujahr und andere Festivaldekoration.
ZnačkaJsdoin #ad
VýrobceJsdoin #ad
Výška0.91
Délka5.51
Hmotnost0.09
Šířka3.9
Číslo díluADLQ80493
ModelkaADLQ80493

2. HELESIN

#ad

Láhev vína, vánoce, zátky, dekorace, světelné řetězy na lahve, 12 × 20 LED, party,, Světlo do láhve, baterie, světlo do láhve s 10 náhradními bateriemi LR44, světla pro vlastní výrobu, teplá bílá

#ad
HELESIN #ad - Pokud máte dotazy, kontaktujte nás prosím ihned a my vám slibujeme uspokojivou odpověď. Měděný drát lze snadno navrhnout do libovolného tvaru diy, svatbu, na zahradu, grilování, vnitřní a venkovní dekorace atd. Perfektní na party, přátele a rodinu.

Snadné zapnutí a vypnutí. Energeticky úsporné a vodotěsné každé světlo do láhve je vybaveno 3 ks baterií lr44 baterie jsou součástí dodávky, dodáme vám 10 baterií navíc! světelný řetěz s zátkami na láhve je poháněn stabilním a velmi nízkým napětím. Kryt baterie není jednoduše bezpečnější a pevněji spadne, děti jej mohou používat i s důvěrou. Libovolně diy 20 super jasných led žárovek a tenkých měděných drátů. Měděný drát je vodotěsný a může být ponořen do vody pro dosažení skvělého světelného efektu baterie není vodotěsná.

Je to také dobrý dárek pro vaše děti, Vánoce, Halloween, který se vám líbí. Snadná obsluha a bezpečnost každý korek má spínač on/off. Nový způsob recyklace lahví s romantikou světla do lahví lze naplnit do prázdných lahví, rozsvícení lahví vytváří romantickou a teplou atmosféru. Zákaznický servis 100% spokojenost a spolehlivý zákaznický servis do 24 hodin. Nehrozí nebezpečí pro vaše děti nebo domácí zvířata, když se dotýkají nebo se dotýkají světel.
ZnačkaHELESIN #ad
VýrobceHELESIN #ad
Výška1.06
Délka4.21
Hmotnost0.51
Šířka6.85
Číslo díluAU-SD1

3. Ymenow

#ad

Vánoční stromek, světelný řetěz, korek 2 m, 6 ks světelný řetěz na láhve, obrázky, vnitřní, 20 LED, party, měděný drát, Ymenow Světlo do láhve, venkovní použití, pro vlastní výrobu lahví

#ad
Ymenow #ad - Horní strana světelného řetězu láhve má tvar korku pro různé lahve, 2 cm, jako jsou láhve na víno, pivní láhve, výška 7, 0 cm až 2, aby byl vytvořen ve všech možných tvarech podle vašich přání. Světelný řetěz s korkovou zátkou – led světelný řetěz uvnitř s teplým bílým světlem se perfektně hodí pro vánoční dekoraci.

Světelný řetěz 2 m 20 led na lahve – 6dílná sada světel v láhvi. 2m led světelný řetěz můžete vložit do prázdných lahví, sušené květiny nebo zahradu, obrazy, lahví vína, váz, svícnů a darovat jej svým přátelům jako dárek nebo jej umístit kolem své ložnice, které jsou naprosto nápadné. Baterie lze také snadno vyměnit, když je vybitá. Světelný řetěz uvnitř venku – světelný řetěz se zátkami jsou vhodnou dekorací nebo dárky pro mnoho příležitostí, party, Vánoce, Halloween, zahrada, svatby, jako je Den svatého Valentýna, narozeniny, vnitřní a venkovní dekorace.

Připevněte světelné řetězy na vánoční stromeček, abyste svým vánočním svátkům dodali slavnostní atmosféru. Světelný řetěz do láhve pro diy dekorace – led světelný řetěz na láhve je ideální volbou pro domácí kutily. Led světlo na láhve – každé světlo láhve je napájeno 1 * aaa alkalickou baterií není součástí dodávky, která může svítit více než 100 hodin. Velikost: průměr korku 1, whisky atd.
ZnačkaYmenow #ad
VýrobceYmenow #ad
Výška2.83
Délka78.74
Hmotnost0.2
Šířka0.87
Číslo díluLD099
ModelkaLD099

4. kolpop

#ad

Skleněný korkový světelný řetěz pro venkovní i vnitřní použití, 20 LED, dekorace na party, svatbu, 2 m, kolpop 16 kusů světelný řetěz do láhve, Vánoce – teplá bílá

#ad
kolpop #ad - Teplá bílá led světlo do láhve: speciální korkový tvar pro diy lampy do láhve. Nejlepší energeticky úsporné světelné řetězy vám dodají fascinující nový svět světel. Láhve na víno, pivní láhve a jiné lahve. Dotykové led světlo: světla jsou vodotěsná a jsou napájena stabilním a velmi nízkým napětím.

Světelný řetěz se po delším používání nepřehřívá. Co dostanete: 16 ks 2 m 20 led světelných řetězů; 6 ks náhradních baterií; 60 dní záruka vrácení peněz; omezená záruka 1 rok; 24hodinový přátelský poprodejní servis. K dispozici je dalších 6 baterií jako náhradní. Provoz na baterie světla v láhvi: světlo do láhve 2 m 20 led je napájeno 3 * lr44 baterie jsou součástí dodávky. Doba svícení může trvat až 30 hodin. Teplá bílá může vytvořit teplou a romantickou atmosféru pro večírky a svatby i pro aktivity v interiéru i exteriéru.

Ideální pro vlastní výrobu, dožínky, Vánoce, party, svátky, Halloween, svatební dekorace. Světelný řetěz na lahve, terasu, svatbu, party, pokoj, ideální na stůl, Vánoce, Silvestr a jiné slavnostní dekorace. Univerzální tvar korku: tyto světelné řetězy jsou vyrobeny z měděného kabelu, whisky, který lze snadno ohýbat do libovolného tvaru. Přizpůsobte si svou osobní sbírku láhve nebo jiné umělecké řemeslo.
Značkakolpop #ad
Výrobcekolpop #ad
Hmotnost0.62
Číslo dílu1
ModelkaAL-BL

5. litogo

#ad

20 LED skleněných korků, 18 ks světelný řetěz na lahve, na party, teplá, pro venkovní i vnitřní dekorace, korek 2 m, litogo Baterie, pro vlastní výrobu lahví, svatbu, Vánoce, světelný řetěz s baterií

#ad
litogo #ad - Design přezek, přihrádku na osvětlení můžete jednoduše zapnout vypínačem ZAP/VYP. Jednodušší a pohodlnější. Přizpůsobte si svou osobní sbírku láhve nebo jiné umělecké řemeslo. Teplá bílá může vytvořit teplou a romantickou atmosféru pro večírky a svatby i pro aktivity v interiéru i exteriéru.

Korek je vhodný pro většinu lahví. Nejlepší láhev s úsporným světelným řetězem vám propůjčí fascinující nový svět světel. Světelný řetěz na láhve led, party, terasu, ideální na stůl, Silvestr a jiné slavnostní dekorace. Co dostanete 18 kusů 2 m 20 led žárovek, světelný řetěz s 20 led žárovkami; 9 kusů náhradních baterií; 60denní záruka vrácení peněz; omezená záruka 1 rok; přátelský poprodejní servis 24 hodin. Tlačítko na baterie světelný řetěz na láhve se zátkami 2 m 20 led jsou napájeny 3 * lr44 baterie jsou součástí dodávky.

K dispozici je dalších 9 baterií jako náhradní. Láhve na víno, pivní láhve a jiné lahve. Nehrozí nebezpečí pro vaše děti nebo domácí zvířata, který je vodotěsný, když se dotýkají nebo se dotýkají světel. 20 led diod má nízkou spotřebu energie a šetří energii. Bezpečné a energeticky úsporné : každý výrobek má ultratenký měděný drát 2m, světelný řetěz na lahve je provozován se stabilním a velmi nízkým napětím.
Značkalitogo #ad
Výrobcelitogo #ad
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaAL-BL
Záruka6 kusů náhradních baterií; 60denní záruka vrácení peněz; omezená záruka 1 rok; 24hodinový přátelský poprodejní servis⭐⭐⭐⭐

6. LEECOCO

#ad

Na Vánoce, světelný řetěz do láhví, svatbu 10 kusů teplá bílá, zátky do láhví, 20 LED, LEECOCO LED světlo do láhve, party, 2 m

#ad
LEECOCO #ad - Kompatibilní s většinou lahví: zátky jsou vhodné pro otvory tak úzké jako 1, koktejlu a jiných druhů lahví. Zapněte a můžete si užívat těchto křiklavých světel s 20 LED žárovkami. Baterie jsou vyměnitelné a pro výměnu baterií není nutný žádný šroubovák, je velmi pohodlné pro vaše použití.

Snadná obsluha: naše korkové světlo se dodává s krytem přezky, jednoduše se instaluje. Užijte si diy zábavu: tyto lampy na láhve vína na baterie lze zcela jednoduše upravit do jakéhokoli diy tvaru, Halloween, svatby, grilování, Vánoce, do zahrady, vnitřní a venkovní dekorace atd. Světla z korkových lahví se hodí pro většinu lahví, 6 cm a tak velké jako 2, včetně vína, pěnové vody, rýmy, piva, vínové, je velmi pohodlný pro vaše použití.

A k výměně baterií není nutný žádný šroubovák, šampaňského, whisky, 2 cm. Provoz na baterie: 3 ks lr44 předinstalovaných světel v každém řetězci, prostor mezi led 10 cm. Nejoblíbenější teplá bílá světla. Musíte pouze vytáhnout izolační pásek a zapnout a vypnout vypínač. Ozdobte recyklované lahve jednoduše romanticky, každý pramen má celkem 20 teplých bílých LED perel, budou krásné jako světluška v láhvi. Je to také dobrý dárek pro vaše děti, který se vám líbí.
ZnačkaLEECOCO #ad
VýrobceLEECOCO #ad
Délka2
Hmotnost0.42
Číslo díluTXDPSD001
ModelkaTXDPSD001

7. kolpop

#ad

DIY, Vánoce – teplá bílá, party, svatba, osvětlení láhví, pro vnější/vnitřní dekorace, kolpop 18 kusů světelný řetěz do láhve, 20 LED, skleněný korkový světelný řetěz s baterií, 2 m

#ad
kolpop #ad - Světelný řetěz na lahve, terasu, svatbu, ideální na stůl, Vánoce, pokoj, party, Silvestr a jiné slavnostní dekorace. Tlačítko na baterie : světelný řetěz na láhve 2 m 20 led je napájen 3 * lr44 baterie jsou součástí dodávky. Univerzální tvar korku tyto led zátky na láhev jsou vyrobeny z měděného kabelu, který lze snadno ohnout do libovolného tvaru.

20 led diod má nízkou spotřebu energie a šetří energii. Přizpůsobte si svou osobní sbírku láhve nebo jiné umělecké řemeslo. Nehrozí nebezpečí pro vaše děti nebo domácí zvířata, který je vodotěsný, když se dotýkají nebo se dotýkají světel. Světlo v láhvi teplá bílá : speciální led zátky pro diy lampy do láhví. Láhve na víno, whisky, pivní láhve a jiné lahve.

Teplá bílá může vytvořit teplou a romantickou atmosféru pro večírky a svatby i pro aktivity v interiéru i exteriéru. Design přezek, můžete jednoduše zapnout přihrádku na baterie pomocí vypínače ZAP/VYP. Bezpečné a energeticky úsporné : každý výrobek má ultratenký měděný drát 2m, světelný řetěz na lahve je provozován se stabilním a velmi nízkým napětím. K dispozici je dalších 6 baterií jako náhradní. Korek je vhodný pro většinu lahví.
Značkakolpop #ad
Výrobcekolpop #ad
Hmotnost0.64
ModelkaBL
Záruka60denní záruka vrácení peněz; omezená záruka 1 rok; 24hodinový přátelský poprodejní servis. ⭐

8. Ideen mit Herz

#ad

Světla na láhve s 20 LED světly | drátěný světelný řetěz | 10 kusů

#ad
Ideen mit Herz #ad - Každý řetěz má 20dílný led světelný řetěz. Celková délka pramene cca 195 cm. Vhodné pro běžné láhve vína. Vzdálenost mezi žárovkami cca 10 cm. Kvalitní světla na láhve v balení po 10 kusech.
ZnačkaIdeen mit Herz #ad
VýrobceIdeen mit Herz #ad
Hmotnost0.55
Číslo dílu011350
Modelka011350

9. MAISITOO

#ad

Halloween, svatbu, MAISITOO 15 kusů LED světel do láhve, korkové láhve na víno, měděný drát, 2 m 20 LED skleněných korkových svítidel, světelný řetěz, dekorace, noční světlo na láhev, Vánoce, na party

#ad
MAISITOO #ad - Světelný zdroj láhví na baterie, napájení 3 x ag13 baterie jsou součástí dodávky. Před použitím vypínače jednoduše vytáhněte izolační fólii. Je to také dobrý dárek pro vaše děti, svatbu, pokoj, terasu, ideální na stůl, přátele a rodinu.

Bezpečné a praktické – svítidla na lahve jsou vodotěsná a jsou napájena stabilním a velmi nízkým napětím. Velkých světelných efektů lze perfektně dosáhnout. Nemusíte k tomu dostat žádnou zásuvku nebo šroubovák. Stříbrný drát je vodotěsný a baterie není vodotěsná. Doba svícení může trvat až 30 hodin. Světelný řetěz se po delším používání nepřehřívá. Kvalitní led světelný řetěz – světlo do láhve maisitoo z kvalitního stříbrného drátu s dobrou měkkostí a tuhostí, whisky, které lze snadno ohýbat do libovolného tvaru.

Vytvořte romantickou atmosféru, Vánoce, party, Silvestr a jiné slavnostní dekorace.20 led diod má nízkou spotřebu energie a šetří energii. Láhve na víno, pivní láhve a jiné lahve. Jednoduše zapněte světla a vychutnejte si tyto nádherné lahve se světelným řetězem. Snadné zapnutí a instalace – každé korkové světlo je řízeno vypínačem.
ZnačkaMAISITOO #ad
VýrobceMAISITOO #ad
Výška0.94
Délka7.68
Hmotnost0.62
Šířka7.68
Číslo díluJPD-15PC-L
ModelkaJPD-15PC-L

10. DIWUJI

#ad

Halloween, Vánoce, 20 LED, LED světelný řetěz s korkovou láhví, měděný drát, 1,9 m, party, hvězdná obloha, USB napájený akumulátor, světelný řetěz, LED světla na domovskou stranu kuchyně, svatbu

#ad
DIWUJI #ad - Ozdobte svůj exkluzivní život 20 led světel na 1, 9m měděném drátu osvětluje uvnitř láhve pro krásný třpyt. 20 minut nabíjení 8hodinové osvětlení. Flexibilní měděný drát lze snadno sestavit tvary, které chcete, nebo jednoduše vložit do jiné láhve.

Led je vyrobena z netoxických látek. Dřevěný korek má vynikající pocit na dotek než plast. Bezpečnost Žádné přehřátí, bezpečné používání. Nejenže byla prázdná láhev recyklována, ale stala se krásným ornamentem osvětlení. Rozsáhlé možnosti použití teplé bílé uši vytvoří romantickou atmosféru pro váš domov nebo party.

Usb baterie lampy lze nabíjet přes usb dc5v port, který lze najít kdekoli. Hodí se pro domácí kuchyni, halloween, bar, Vánoce, svatbu, zábavní oblast, party dekorace a tak dále. Snadná manipulace jednoduše otočte konec korku, abyste zapnuli nebo vypnuli. Led světlo s méně ultrafialovým světlem a infračerveným zářením, snižuje poškození těla při záření.
ZnačkaDIWUJI #ad
Výrobcelingying #ad
Hmotnost0.15
Číslo dílu.
ModelkaLED-CBL001