Top 10 Eislöffel Portionierer – Porcovače zmrzliny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OXO

#ad

OXO GG ICE CREAM SPADE

#ad
OXO #ad - Ergonomisch: der ergonomisch geformte, weiche Griff liegt angenehm in der Hand und sorgt für eine komfortable Anwendung. SpÜlmaschinenfest: Der Eisportionierer besteht aus rostfreiem Edelstahl und ist spülmaschinenfest.

Effizient: der robuste Portionierer kann selbst bei hart gefrorenen Eiscremes verwendet werden. Praktisch: der oxo good grips eislöffel hat eine breite fläche, mit der sich Eiscreme einfach portionieren lässt. Wir sind dankbar für die Gelegenheit, aus der Erfahrung zu lernen und es besser zu machen. Oxo garantie: falls sie ein problem mit ihrem oxo produkt haben sollten, reparieren wir es oder tauschen es um. Dank der abgerundeten form lässt sich Eis leicht umverteilen, sodass er ideal für Eismaschinen geeignet ist.
ZnačkaOXO #ad
VýrobceOXO #ad
Výška10.45
Délka1.35
Hmotnost0.46
Šířka4.25
Číslo dílu11294900
Modelka11294900
Záruka2 year manufacturer.

2. WMF

#ad

Lopatka na zmrzlinu 14 cm, vhodná do myčky nádobí, leštěná nerezová ocel Cromargan, WMF Nuova sada lžiček na zmrzlinu 6dílná

#ad
WMF #ad - Design: jutta Klín. V kvalitním dárkovém balení. Materiál: ušlechtilá ocel cromargan 18/10, hygienický, vhodný do myčky, leštěná. Ideální pro velké kelímky na led. Dlouhá násada a špičatá laffa usnadňují rozdělení ledové koule. Obsah: 6 x lžíce na led délka 14 cm – číslo výrobku: 1291566040 Nerezový, stabilní tvar, odolný proti kyselinám a nezničitelný.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška4.17
Délka8.11
Hmotnost0.32
Šířka10.67
Číslo dílu12.9156.6040
Modelka12.9156.6040

3. Fayonnir

#ad

Fayomir ušlechtilá ocel – profesionální naběračka na zmrzlinu s pohodlnou protiskluzovou rukojetí, hmotnost 225, délka 20,5 cm, vysoce výkonná porcovačka na zmrzlinu – černá porcovačka

#ad
Fayonnir #ad - Náš robustní, což ukazuje, profesionální dávkovač ledu je vyroben z nezničitelné ušlechtilé oceli. Po umytí osušte a důkladně uložte. Mísa porcovače ledu se zpracovává cukrovou polevou, krásná a praktická.

Z masivní ušlechtilé oceli hmotnost porcovače ledu činí 225 g, že se nejedná o obyčejnou lehkou zmrzlinu. Perfektní pro tvrdý led díky silné a odolné lopatě na led zvládneme všechny druhy tvrdého nebo zmrzlého ledu, aniž bychom se museli obávat, že se kráječ ledu z ušlechtilé oceli ohne nebo zlomí. Pokud máte problémy s používáním lžičky na zmrzlinu, okamžitě nás kontaktujte, jsme na to vždy připraveni.

5letá záruka naše výrobky si stojíme 100 %. Gumová rukojeť a miska na matném povrchu rukojeť je vyrobena z pohodlné a protiskluzové gumy bez BPA. Můžeme je mýt ručně a myčka nádobí je také bezpečná. Snadné čištění nůž na zmrzlinu z ušlechtilé oceli se snadno čistí.
ZnačkaFayonnir #ad
VýrobceFayomir #ad
Výška8.07
Délka1.57
Šířka2.44
Číslo díluC473
ModelkaC473

4. KitchenAid

#ad

Portionierer ist spülmaschinenfest – Empire Rot, KitchenAid Eiscremelöffel

#ad
KitchenAid #ad - Spülmaschinenfest - reinigen sie den Eislöffel nach Gebrauch einfach in der Spülmaschine. Garantierte qualität - der Portionierer kommt mit lebenslanger Garantie und kann 1 Jahr lang umgetauscht werden.

Was sie bekommen - kitchenaid-eisportionierer, das unverzichtbare Küchenutensil mit festem Kopf und leichter Spitze, ideal zum mühelosen Schöpfen und Servieren von hartem Eis. Strapazierfähig - der robuste Eislöffel mit Zinkkopf ist für den täglichen Gebrauch geeignet. Ergonomischer griff - der griff ist gut ausbalanciert, liegt angenehm in der Hand und sorgt selbst bei starkem Gebrauch für maximale Sicherheit und Kontrolle.
ZnačkaKitchenAid #ad
VýrobceKitchenAid #ad
Výška3.41
Délka0.39
Hmotnost0.42
Šířka0.39
Číslo díluKAG117OHERE
ModelkaKAG117OHERE

5. BlauKe

#ad

Zmrzlinu, Dávkovač zmrzliny z nerezové oceli – profesionální lžíce na zmrzlinu | porcovač s pohodlnou protiskluzovou rukojetí | pro ledové kuličky, těsto, meloun | robustní a vhodný do myčky nádobí –

#ad
BlauKe #ad - Použití jak pro domácnost, tak i pro komerční oblasti. Lopata na led, díky které bude jídlo potěšením. Snadné čištění – náš dávkovač ledových kuliček je vhodný do myčky. Bez bpa a vhodné do myčky. Naše lžička na led lehce klouže, dokonce i díky zmrzlému tvrdému ledu.

Záruka 10 let – 30denní záruka vrácení peněz – 100% spokojenost zaručena – klikněte na "Koupit nyní" a objednejte si ještě dnes. Můžete s ním také vypeckovat dýně nebo plnit zeleninu jako papriku nebo zelí. Neoxiduje a nekoroduje. Robustní dávkovač ledu z ušlechtilé oceli – díky výrobě z nerezové oceli 304 je náš dávkovač ledu robustní a má dlouhou životnost. Profesionální dávkovač ledu – ať už pro fanoušky ledu nebo komerčního prodejce, tento porcionér, lžíce na zmrzlinu z nerezové oceli je pro vás perfektní.

Multifunkční dávkovač ledu a čaje – náš kráječ na zmrzlinu můžete použít také jako lžíci na melouny, na těsto na sušenky, bramborovou kaši, masové knedlíky nebo masové kuličky. Nekroutí se a neohýbá se, nedostane žádné promáčknutí a nezbarví se. Naše odměrky na zmrzlinu jsou vyrobeny z nerezové nerezové oceli vhodné pro potraviny. Už nebudete potřebovat žádný další porcétor. Se svým robustním, ale jednoduchým designem jej lze během několika sekund prát i ručně.
ZnačkaBlauKe #ad
VýrobceBlauKe #ad
Výška0.01
Délka8
Šířka1.7
Číslo díluBYESCC077
ModelkaBYESCC077
Záruka10letá záruka výrobce od data nákupu.

6. VAYING

#ad

VAYING Nádoba na zmrzlinu – prémiová lžička na zmrzlinu z ušlechtilé oceli – ideální lžíce na zmrzlinu – perfektní Ice Cream Scoop – povinnost v každé domácnosti

#ad
VAYING #ad - Perfektní dárek: lžíce na zmrzlinu v elegantní krabičce se stylovým designem. Dlouhá životnost a robustní: perfektní kombinace kartáčované ušlechtilé oceli a ušlechtilého designu propůjčuje nakráječi ledu silný a vydrží i ty nejtvrdší masy ledu.

Multifunkční: porcovač zmrzliny je také ideální pro porcování rýže, těsta na koláče a sušenky, melounových kuliček, bramborové kaše nebo také masových knedlíků. Super snadné čištění: lžíci na led lze mýt v myčce nebo ručně a v mžiku je opět připravena k použití. Příslib vaying – my ve společnosti vaying jsme o naší kvalitě přesvědčeni, pokud nejste spokojeni s nákupem našich ušlechtilých ledových kuliček, můžete je kdykoliv vrátit.

Rychle a jednoduše: s tímto hrncem na zmrzlinu VAYING můžete bez námahy nakrájet tvrdou zmrzlinu – aniž byste si zlomili ruce. 100% překonání nebo záruka vrácení peněz! Elegantní produkt a super praktický.
ZnačkaVAYING #ad
VýrobceVAYING #ad
Výška1.57
Délka8.07
Hmotnost0.31
Šířka1.77
Číslo díluV001A
ModelkaV001A

7. Oliver's Kitchen

#ad

Forme die perfekten Kugeln mit unserem robusten Eiscremeportionierer, Der komfortable Griff erleichtert das Portionieren von harter, gefrorener Eiscreme!, Oliver's Kitchen ® Eisportionierer

#ad
Oliver's Kitchen #ad - Gleite mühelos durch ein gefrorenes meer köstlicher Eiscreme und forme die Creme spielend zu perfekten Portionen für Waffelhörnchen, Eisbecher oder genieße sie heimlich allein direkt vom Spatel. BegrÜsse deinen neuen, robusten eiscreme-portionierer. Mit seinem cleveren design sagst du Tschüss zu übrig gebliebener Eiscreme und begrüßt eine leere Schüssel.

Handlich und komfortabel! der ergonomische griff gewährleistet mühelose Handhabung, während der robuste Eiscremeportionierer die frostige Herausforderung souverän meistert. Wir sind ein echtes britisches familienunternehmen: das kochen ist der Mittelpunkt unseres Herzens und unser preisgekröntes Küchenzubehör spiegelt dies wider. Erschaffe perfekte eiskugeln: unser eiscreme-spatel verwandelt das gestalten von makellosen Eiskugeln in eine wahre Kunst.

Dieses werkzeug, das in die nördliche Welt von Game of Thrones passen könnte, besiegt die Kälte mühelos. Die köstlichen eiscreme-Rollen, die wir servieren, sind ein fester Favorit in unserem Haushalt! Wir präsentieren den handlichen und spülmaschinenfesten Eisportionierer. Unsere kinder sind Dessert-Liebhaber. Schneidet durch eiscreme, als wÄre sie weiche butter: selbst hart gefrorene eiscreme stellt für unsere Eisschaufel keine Herausforderung dar. Dein unverzichtbarer Helfer für Gelato, Backteig, Hackfleisch und vielem mehr.
ZnačkaOliver's Kitchen #ad
VýrobceOliver's Kitchen #ad
Výška0.01
Délka7.5
Šířka1.97
ModelkaOK-ICESCOO

8. JENNIMER

#ad

Mit Frostschutz, langlebig, griffig, unzerbrechlich, strapazierfähig, hochwertige Zinklegierung, Metall, JENNIMER Eisportionierer

#ad
JENNIMER #ad - Durch die hochwertige Verarbeitung garantiert er eine komfortable Nutzung und hat eine Antifrost-Beschichtung. Spülmaschinenfest - der ice cream scoop besteht aus einer Zinklegierung und einem Galvanikprozess, die sicheres Reinigen in der Spülmaschine ermöglichen.

Der jennimer ice cream scoop liefert jedes Mal die perfekte Eiskugel und bietet uns ein neues Erlebnis. Komfortables erlebnis - der gebogene griff unseres ice cream Scoops entspricht dem ergonomischen Design. Selbst personen mit Arthritis können ihn problemlos greifen und verwenden. Er kann nicht nur hartes Eis durchdringen, sondern auch unsere empfindlichen Handgelenke schützen. Er enthält kein plastik oder Gummi, lediglich einen kleinen rutschfesten Griff am Ende.

Ein angenehmes geschenk - sie erhalten jedes mal eine perfekte Eisschaufel. Wir bieten ein Jahr Garantieservice. Perfekte größe - mit 7, 6 zoll ist der ice cream scoop aus hochwertigem Zinklegierungsmaterial robust, langlebig und hat einen langen Griff mit Haken. Hohe qualität - der sicher und haltbare graue rutschfeste gummigriff macht es für uns noch komfortabler, die perfekte Eiskugel auszuschaufeln.
ZnačkaJENNIMER #ad
VýrobceJENNIMER #ad
Výška1.02
Délka7.68
Hmotnost0.2
Šířka2.13
Číslo díluJN-S01
ModelkaJN-ICE Cream Spoon

9. Love-KANKEI

#ad

Love-KANKEI Dávkovač zmrzliny, průměr 5 cm, nepřilnavá, zinková slitina, lžička na zmrzlinu, délka 19 cm, lžíce s gumovou rukojetí

#ad
Love-KANKEI #ad - Spolehlivé zpracování: vyrobeno z vysoce kvalitní zinkové slitiny a s chromovou vrstvou, bezpečné a přesvědčivě nepřilnavé, robustní, perfektní pro chladnější a pevný led.

Rozměry: délka: 19 cm; průměr lžíce: 5cm. Ušlechtilý vzhled: pomocí chromované vrstvy je lžička na zmrzlinu opticky jemná a upravená. Protiskluzová rukojeť: pogumovaná rukojeť vám nabízí pohodlnou a bezproblémovou manipulaci s touto lžičkou na zmrzlinu, protiskluzová a stabilní. Multifunkční: tento kráječ na zmrzlinu je vhodný nejen pro ledové kuličky, cupcakes a další, melounové koule, masové kuličky, ale je také vhodný pro formy na kuličky sorbetu, ovoce, absolutně pratický a užitečný.
ZnačkaLove-KANKEI #ad
VýrobceSRIWATANA EU #ad
Výška1.22
Délka7.6
Hmotnost0.46
Šířka2.09
Modelkasteam

10. WMF

#ad

Krájí prsteny a rozpouští dužinu kompletně z ovoce a Gourmet kráječ na zmrzlinu 18 cm, leštěná, nerezová ocel Cromargan, lžíce na zmrzlinu s vyhazovačem, WMF Gourmet kráječ na ananas

#ad
WMF #ad - Tisk na vyhazovači a led lze vždy podávat v krásně tvarované kouli. Ezný kotouč ostrý jako nůž řeže rovnoměrné kroužky bez strunku. Produkt 1: wmf kráječ na ananas rozdělí čerstvé ovoce ananasu na rovnoměrné plátky – bez tvrdého jádra.

Vhodné pro leváky i praváky. Výrobek 1: obsah: 1x kráječ ananasu ušlechtilá ocel Ø 8 cm, vnitřní Ø 3 cm - číslo výrobku: 1873676030 Lze jej používat praváky i leváky. Výrobek 1: po odříznutí zelené korunky nasaďte kráječ ananasu svisle a otočte. Produkt 2: obsah: 1x dávkovač ledu s vyhazovačem 18 x 5 x 2, 8 cm - číslo výrobku: 188029990 Produkt 2: zcela rychle a jednoduše porcujte ledové kuličky ze zápěstí – vhodné i pro velmi tvrdý led.

Výrobek 2: díky vyhazovači se ani tvrdý led nelepí na porci ledové kuličky. Krabka na ananas zcela uvolňuje dužinu z ovoce. Výrobek 2: materiál: nerezová ocel cromargan 18/10, leštěná – vhodná do myčky, dlouhá životnost, snadná údržba, chuťově neutrální a odolná vůči kyselinám. Plast. Výrobek 1: materiál: ušlechtilá ocel cromargan 18/10, snadná údržba, leštěná – vhodná do myčky, dlouhá životnost, chuťově neutrální a odolná vůči kyselinám.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad